Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Paní doktorku Kalivodovou mohu jen doporučit, má profesionální i lidský přístup, je ochotná, milá, vše vysvětlí. Vyšetření od ní nebylo ani trochu bolestivé. A jizva po císařském řezu není vůbec vidět, až mě to překvapilo. Původně jsem měla jít na zákrok dřív k jinému lékaři, ale poprosila jsem ji, zda by moje dětátko přivedla na svět ona. Věděla jsem, že budu v těch nejlepších rukách. Pokud bych měla rodit podruhé, tak jedině s paní doktorkou. Věřím jí.

Dr Kalivodova saw me basically throughout my pregnancy, operated on me (c-section delivery) and saw me for my postnatal check- up (all at Podoli hospital). She is by far the best doctor I've ever been to. She is highly professional, skilled, gentle and friendly. She also speaks English fluently which was a major bonus for me as a foreigner residing in the Czech Republic. 5 stars do not so her justice; she deserves a ten star rating! I would highly recommend her to anyone!

Chodila jsem k ní na vyšetření po monitorech přímo do porodnice. vždy je velmi pečlivá a příjemná, vyšetření je naprosto bezbolestné a citlivé. Dokonce mi dovolila posunout termín císařského řezu (to kvůli špatné poloze plodu), když to u mně na spontánní porod vůbec nevypadalo. a nakonec jsme se sešly i na sále. Moc bych si přála chodit k ní do ordinace, ale nevím, jestli má nějakou stálou...

Pani doktorka mi privedla na svet to nejcennejsi co mame, naseho maleho synka. Mela jsem hodne komplikovany porod, ale Pani doktorka a cely team byl uplne super a vse zvladli super. Byli mi vsichni velice vstricni. Moc a moc dekuji za Vasi peci.

G

Paní doktorka Kalivovová je výborná, pečlivá, jsem s ní velmi spokojená! Doporučuji!

Proste ta nej Pani doktorka a hlavne vstricna. Muzu jen doporucit.