Adresa

Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

H
Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Jsme s paní doktorkou maximálně spokojeni, snaží se vše vysvětlit, nic nepodceňuje, a dává antibiotika jen pokud je to opravdu nezbytné. A jako bonus ona i sestřička jsou velice milé a příjemné.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Černý Most Hledala jsem praktického lékaře pro děti

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Profesionální přístup, klid, úsměv. Proto moje děti rádi chodí k ní. Taky máme rádi sestřičku (paní Bilá), vždy pomáhají , je pozorná a milá))))


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce sem chodila já sama jako dítě. A nyní mám v plánu k ní chodit i já se svým dítětem. Je to skvělá doktorka a já k ní vždy chodila strašně ráda.


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce Bubákové chodím již čtvrtým rokem a jsem s ní velmi spokojená. K dětem je - stejně tak i sestřička - velice hodná, pozorná. Vždy se snaží mi pomoci. Jedinou vadou na kráse je delší čekání v čekárně, ale je to kompenzováno péčí, které se nám dostává.


M
Ověřeny pacient

Jsme u paní doktorky od narození a je prostě úžasná. Mám ji moc ráda,ona je vždy příjemná a velmi hodná.Poznala jsem spoustu doktorů,ale ona je prostě nejlepší. Vžy má skvělé rady a snad ještě nikdy neudělala chybu.


L
Ověřeny pacient

Dobrý den,
přečetla jsem si zde názory ohledně zápalu plic. Já mohu v tomto případě hodnit jen velmi kladně...... K mému velkému překvapení diagnostikovala dceři oboustranný zápal plic, který byl potvrzen i z rengenového snímku.Včasnou a vhodnou léčbou jsme ho vyléčili doma. Je to už dcery druhý pediatr, neboť jsme se přestěhovali.
Chodím k ní i s mladším synem a mohu jen doporučit !!! Velmi milá a vstřícná a nikdy jsem neměla pocit,že jsem jí na obtíž :-) Vždy ochotně vysvětlila a poradila. Též velmi kladně hodnotím sestřičku. Já doporučuji :-)


H

K paní doktorce chodím se synem 10 let. Vždy je milá, příjemná a věnuje nám čas, vše pečlivě vysvětlí. Pokud se jí něco nezdá, hned doporučí vyšetření odborného lékaře, nikdy se nám nestalo že by něco zanedbala nebo že by nad něčím mávla rukou a banalizovala to. Pečlivá a milá - při každé každé naší návštěvě.


Také jsem na začátku byla nadšená,jaká je paní doktorka skvělá,příjemná,pečlivá...pak ovšem po nějaké době začal synovi nelepšící se kašel,se kterým jsem za ní byla dvakrát,podruhé pak jsme dostali papír na psychologické vyšetření,že to je kašel nervového původu...na to jsem však odmítla jít a po vlastní linii jsme se dopracovali k tomu,že nám čerstvě diagnostikovali velmi těžkou formu průduškového astmatu:-(.Lékařku jsem již před rokem změnila a jsem ráda,že jsem to udělala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pani doktorku znám již 17 let,a jsem sní velmi spokojená,je pečlivá a ochotná vyslechnout,trápení.
Pani doktorko jen tak dál :-D


Paní doktorka je odbornicí na svém místě. Je pečlivá, k dětem milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Jsme u ní spokojeni a rozhodně jí mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti