Adresa

Praktický lékař
U pošty 14, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař

Bohužel jsem musela změnit lékaře - díky stěhování - 50 km, je opravdu daleko při horečce 39.
Stále toho lituji.
Sice jsem často čekala dlouho, ale pak mi paní doktorka věnovala tolik času, kolik potřebovala ke stanovení co nejpřesnější diagnózy. Byla vždy velmi milá, lidská.
A nikdy mi nepředepsala zbytečné léky. Spíš se snažila to řešit co nejjemnějším zásahem.

L
Ověřený profil

Musím přiznat, že se v paní doktorce moc nevyznám, ale taky mi ve třetím měsíci těhotenství předepsala atibiotika na zahlenění hlasivek. Ta čekací doba je hrozná, když vezmu v úvahu, že v čekárně mají sedět lidé, kteří jsou nemocní a je jim špatně, popř. mají potíže (např. střevní, žaludeční) tak dvě hodiny čekat je síla. K paní doktorce můžou chodit snad jen nepracující, pracující mají volno z práce max.4hod. Do této doby se musí vrátit zpátky, jinak mají půl dne naplaceno. Jak to asi mají stihnout? Nyní je za paní doktorku náhrada a žádné čekací fronty, volná čekárna. Čím to asi bude?

je nejlepší


Dobry lekař mě zachranil život před infartem timto mu děkuji


Jsem u paní doktorky již několik let a jsem velmi spokojen. Tento rok jsem měl zdravotní problémy a paní doktorka mne ihned odeslala na vyšetření kde jen potvrdili její názor. Proto nesouhlasím s informacemi, které ji tady pomlouvají! Pracuji také s lidmi a nedivím se , že je na některé pacienty paní doktorky nepříjemná. Taky bych lidi co chodí do ordinace jen otravovat a popovídat si raději vyhodil :-))


J

paní doktorka má svoje nálady to je fakt ale vždy mi pomohla a snažila se mě vylečit


P

Mám velmi kladní vstah k pani doktorce jeji zasluhou su tady mezi živímy odhalila v častni infart tim my pomohla že už 13 roku nemam problemy ze zdravim. Tímto jí děkuji spozdravem pacient.


M

Nálady a čekací doba...to neřeším. Mnohem víc mi vadí, že mi na každou hloupost píše antibiotika. Při poslední návštěvě mi došla trpělivost, neboť jsem k ní šla s bolestí v krku a klasickými příznaky nachlazení, šla jsem k ní především proto, že jsem byla ve třetím měsíci těhotenství a chtěla jsem erudovanou radu co můžu a co ne. A ona mě vyšetřila a řekla toto:" V krku nic vážnýho není, poslech je čistý. To bude jen viroza. No já vám napíšu lokální antibiotika do krku." No každý snad uzná, že tohle by v životě opravdu dobrý lékař nemohl vypustit z pusy. Obzvlášť u těhotné. Plánuji v brzké době změnu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Paní doktorka bývá často velice, ale opravdu velice náladová, většinou posílá pacienty na další vyšetření. Někdy její chování vzbuzuje dojem, jako by se svých pacientů štítila. Pokud je dobře naladěna, má pacient dojem, že ho ošetřuje nejskvělejší lékařka.


J

Velice dobrý přístup, ale dlouhá čekací doba.


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání