Ordinace PL pro děti a dorost
Italská 3, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Nedelkova s námi jednala velmi neprofesionálně, byla nepříjemná až arogantní. Na ošetření se dlouho čekalo, v řádu hodin, coz je s malým dítětem.neunosne. Navíc ani nenásledovala omluva. Změnili jsme nakonec doktora a udělali jsme dobře. Jde to i jinak :-)

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

MUDr Nedelkova has been our pediatrician since the birth of my son. I could not be more satisfied with the care and professionalism she has shown. Always available to consult and advise even on the smallest issues that we had.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Paní doktorka a její tým nám velmi pomohla, mohu hodnotit jen známkou 5 hvězdiček.
Velmi milá, empatická a příjemná svým vystupováním a jednáním s pacientem a hlavně rodičům. Vše ochotně vysvětlí a najde to nejlepší řešení problémů. Přesně ví, o čem mluví. Opravdu skutečný profesionál. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

K paní doktorce Daně Nedělkové chodíme s našimi třemi dětmi a nemůžeme si její péči vynachválit. Je nejen odborníkem na svém místě, ale i chápající člověk, který dokáže pochopi pocity vyděšené matky nemocného dítěte a "polopatě" celý problém i léčbu vysvětlit.
Ráda bych uvedla nedávný zásah paní doktorky, při kterém nám zachránila našeho ročního chlapečka. Dítě, které doma náhle přestalo dýchat a mělo zapadlý jazyk, bylo během pár minut doneseno do ordinace, kam rodina volala a doktorka již byla nachystaná a malého ihned rozdýchala. Sestřička nejen přivolala rychlou záchranou službu, ale čekala na ni na chodníku, aby lékaře bez průtahu doprovodila do ordinace. Mezitím paní doktorka informovala lékaře v nemocnici, aby na malého chlapečka byli připraveni. Po odvozu dítěte a matky do nemocnice ještě ošetřila babičku, která v ordinaci zkolabovala.
Díky tomuto rychlému a bezchybnému zákroku MUDr. Nedělkové jsou jak chlapeček, tak babička naživu. za naši rodinu toto není jediný případ, kdy nám paní doktorka ochotně a profesionálně pomohla.
Jelikož se pohybuji mezi maminkami s malými dětmi, často je slýchám mluvit právě o paní doktorce. Maminky se shodují, že si rády počkají v čekárně, jen aby mohly být jejich děti pacienty MUDr. Nedělkové. Na skvělého a důvěryhodného lékaře si počká každý rád!
Rodina Paluskova

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Mudr. Nedelkovu nam doporucili ako odbornicku v obore pediatria. Po 3 navstevach s novorodencom sme sa rozhodli lekarku zmenit. Kazda prehliadka bola pod casovym tlakom, pani doktorka nemala cas venovat sa nam, dieta ani poriadne neprehliadla a museli sme ju upozornit na viditelny nalez, ktory si v tej rychlosti ani nevsimla. Na nase dodatocne otazky uz nebol cas vobec. Priklady z vysetreni:
1) Na jednej prehliadke nas jej zastupna lekarka upozornila na nespravne drzanie nozicky, na dalsej sa pani doktorka ani neunuvala dat dole dupacky a nozicku skontrolovat. 2) Pri telefonickej konzultacii zdrav. problemu, nas sestra “odbila” s tym, ze si mame vsetko najst na internete.
3) Informacie sa podavaju aj na chodbe za pritomnosti inych pacientov.
4) Miestnost, kde sa dieta vazi a meria je chladna, zakazdym su tam otvorene okna a nikto neriesi, ze mate tyzden stare dieta. Keby sme sami nedohliadali nato, aby sme dieta prikryvali a pozatvarali okna, lekarke je to fuk a vyzlecene by ho bez empatie presuvala z miesta na miesto. Nehovoriac o tom, ze nas nechaju dieta v chladnej miestnosti vyzliect a nasledne nas nechaju cakat 15 minut. Chcela by som vidiet rodica, ktoreho by sa toto nedotklo.
5) Ordinacia je len prerobenym bytom s dvoma samostatnymi miestnostami. Nemate ani kde umiestnit kociar. Nehovoriac o tom, ze pri poslednej navsteve sestra osetrovala dieta po nastrelovani usiek priamo na chodbe, takze sme si neboli isti, ci sme v CR, alebo niekde v Indii...
6) Proaktivne nehlada suvislosti, nepyta sa a ako som uviedla hore, z dovodu casoveho tlaku si nevsimla ani viditelny nalez. Po upozorneni nam dala pri 2 navstevach 2 rozne doporucenia. Na zodpovedanie otazky preco nebol cas.
Celkovo sme sa zial nestretli ani s odbornostou, ani s empatiou, ani s proaktivitou a Mudr. Nedelkovu by sme z tychto dovodov nedoporucili.

Pani doktorka mozna byla driv dobra, ale ted toho ma asi hodne. Byla na nas na jedne navsteve hodne neprijemna, protoze nestihala. Do toho jsme casto cekali na vysetreni. Nekdy s novorozencem dokonce az pres hodinu. Pri zadosti posunuti ockovani ze 3 mesicu na pul roku nas zacala strasit smrti ditete apod. Nehodlala s nami o tom komunikovat. Chapu, ze uz ma zkusenosti, ale myslim, ze by si mela najit cas mluvit s maminkama a nepovysovat se, nebyt tak striktni. Doktorku jsme nastesti nakonec zmenili.

Mozno je pani doktorka fajn, pokial je dieta uplne bezproblemove, ale my bohuzial tento pripad nie sme a pani doktorke sa zdal ako jediny mozny postup aspon docasne odstavit kojenie...citala som ohladom nasej problematiky niekolko studii a konzultovala som to s 3 dalsimi pediatrami (o.i. aj z Motola) a 2 internistami a vsetci mali odlisny nazor ako obe pani doktorky Nedelkove...bohuzial ked som hladala ine riesenie a o odlsnych nazoroch som jej povedala, zareagovala pre nas sokujucim sa vyvysovanim nad inymi lekarmi, hanenim Motola a obecne lekarov, ktori pracuju v nemocniciach a ani trochu sa nezamyslela nad tym, ze by slo k nasmu problemu pristupit aj inak ako cez hydrolyzovany Nutrilon, resp. Neocate...co nas viedlo k vymene pediatra...nemyslim si, ze je na mieste aby odbornik v lubovolnej oblasti nepochyboval o sebe a nezamyslal sa aj nad nazormi kolegov...nevravim, ze postup pani doktorky by malemu ublizil, ale vsetky studie, ktore som zatial videla hovoria pre zachovanie kojenia pokial je to mozne (co v nasom pripade ocividne je, lebo maly napriek problemu krasne prospieva) a ocakavala by som skor dovysetrenie problemu ako zasah do kojenia...

Paní doktorka je jedinečná! Chodím k ní již přes 20 let. Nejdříve s první dcerou a po 15 letech s druhou. Neznám lepšího lékaře. Vždy ochotna poradit a zvážit postup závažnosti onemocnění a zvolit správnou léčbu. Velmi charismatická dáma se zkušenostmi ve svém oboru.

K paní Doktorce jsem chodila s mojí mladší sestrou od čtyř let až k dospělosti. Nyní čekám sama děťátko a doufám, že si nás paní doktorka vezme do péče. Nedokážu si představit, že bych našla ochotnějšího a profesionálnějšího dětského pediatra, ke kterému se děti nebojí chodit.
Manžel a syn paní doktory jsou také skvělými doktory.

Paní doktorka Nedělková je nejlepší lékařka, kterou znám. Moc si jí vážím. Je to vynikající lékařka po profesionální stránce, ale především vynikající člověk. A tak bych jí chtěla za obě děti v její péči moc poděkovat...