Psychiatrie - Domov důchodců
Sulická 53/1085, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Neumí naslouchat, sází člověku jen prášky, ale nevysvětlí proč, při další návštěvě ani neví, jaké minule předepsala. Při skoro každé návštěvě mi řekla, jak jsem beznadějná. Bála jsem se tam chodit. Velmi ji nedoporučuji. Teď jsem jinde a je to dobré.

Umístění: Psychiatrie - Domov důchodců Jiný

absolutně bez empatie, při rozbrečení vůbec nereaguje a něco si píše nebo sedí a kouká, beze slova podpory či pochopení nebo povzbuzení. místo hypnoterapie pořád nutí relaxaci, která, když mi nejde tak řekne že je to asi zbytečné

Pro děti velmi nedoporučuji. Naší dceru na depresi neléčila, jen ji doporučovala stále nějaké koníčky nebo internátní školu. Zájem zde nebyl. Když na tom byla dcera opravdu špatně ,dostali jsme doporučení od děrské lékařky na jiného dětského psychiatra. Pokud chcete pouze prášky - asi to stačí - ale odbornou pomoc a pro dítě zde nehledejte.

Za nekolik mesicu ktere jsem u ni byla v peci, jsem ji vlastne ani nestihla poznat. Pokazde se jen zeptala jak se mam, predepsala dalsi varku leku a sla jsem domu. Bez zajmu. Mozna neni spatna ale zda se, ze ma vic pacientu nez casu

Vyléčí. Přes vysoké nasazení,které věnuje své práci má čas kdykoli je to nuté. Hodná, chytrá, nadčasová(:,))