Masarykův onkologický ústav, Oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny
Žlutý kopec 7, Brno, Brno

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Pan doktor je profesionál.Velmi příjemný,vše vysvětlí,poradí, pomůže...Za sebe bych mohla napsat jen samé superlativy.Velké díky.

Profesionalita, ochota, dukladnost, pohoda, komunikacni schopnosti, celkove zazitek, diky.

Velice hodný a ochotný pan doktor, páteř odblokoval a poradil co dál. Celá prohlídka byla profesionálně provedená a veliké plus je, že je pan doktor je velice příjemný člověk.

Pan doktor mi ochotně pomohl od bolesti kolene předepsanými procedůrami a také od bolesti zablokované páteře. Poradil mi cenné užitečné informace. Velmi profesionální a přátelský přístup. Vřele doporučuji.

Pan doktor vyšetřuje pečlivě a důkladně, je vidět, že má hodně zkušeností. Hned při prvním vyšetření provedl několik mobilizací a odblokoval páteř. Má vstřícný přístup k pacientovi.

Erudovaný lékař, vyšetření bylo pečlivé a důkladné . Empatický ,klidný a trpělivý přístup k pacientovi.

Jsem s panem doktorem velice spokojen. Oceňuji odbornost a zároveň lidský přístup.