Ordinace praktického lékaře
Křídlovická 19b, Brno

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Takový lepší průměr. Vyslechne, snaží se poradit, případně dá žádanku na specializované vyšetření...

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Naprosto v pohode, kdyz je clovek objednany tak ani neceka. Prijemna pani doktorka i sestra. Jen z cekarny bych vyhazel mnozstvi letacku a reklam

Jsem s paní doktorkou spokojená já, moje dcera, můj syn i můj přítel. Jsme u ní všichni. :o)
Doporučuji!

NEJLEPSI pani doktorka jakou jsem si mohl vybrat, pokazde me privita s usmevem nikdy se nezamraci a nasloucha. Behem kratke doby (spis ihned) prisla na to co me je, memu znamemu na to neprislo X doktoru ani po roce a pul a sestricka je taky supr :))

Jsem s paní doktorkou moc spokojená,vždy mě pomohla a poradila.Sestřička je také moc hodná.

Lekarka chodi pozde, nikdy se za to neomlouva. Neduveruje pacientovi, neposila na doplnujici odborna vysetreni. Neni schopna diagnostikovat jednoduche choroby (zanet mocovych cest). Je arogantni.

velmi příjemná a milá paní doktorka taktéž ochotná a milá sestřička zájem o pacienta mohu vřele doporučit

Paní doktorku znám již řadu let a mohu jen doporučit. Velmi milé jednání, snaží se udělat vše co je v jejich silách. Moc ochotná.

S touto paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Za jinou bych neměnila. I se sestřičkou tvoří skvělý tým.

S PANI DOKTORKOU MAM VELICE DOBRE ZKUSENOSTI. MOHU JEN DOPORUCIT!