Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Hviezdoslavova 520, Praha
Gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka si mě přebrala v 16tt a jsem jí hrozně vděčná. Utekla jsem od gynekologa, kde jsem po každé návštěvě odcházela s brekem. Paní doktorka je laskavá, ochotná, vše vysvětlí, nemá problém cokoliv zkonzultovat, poradit. Jsem s ní hrozně spokojená. Jediný mínus je, že se tam hůře dá dovolat.


Paní doktorku jsem navštěvovala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce Zavadilové docházím již 30 let a věřte mi, neměnila bych! Je ochotná, pečlivá a odborník na slovo vzatý.


Velmi milá a šikovná paní doktorka. Je velmi lidská, a v těžké situaci mi i velmi pomohla psychicky.


Měchurová J. K paní doktorce chodím cca 26 let a neznám nikoho tak příjemného(kromě naší rodinné lékařky MUDr.Střihavkové) a spolehlivého.Vždy pozorně vyslechne jaké mám potíže.I když mám z vyšetření obavy,v ordinaci na ně zapomenu.Obdivuji ji pro její pozitivní energii i pro odborné zanlosti a pomáhá mi i jako psycholog.


J
Ověřeny pacient

výborná doktorka chodím k ní několik let a vždy super děkuji za péči kterou mě vždy věnovala


K paní doktorce chodím +- 15let a je opravdu výborná,trpělivá.Po objednání jdu max do pěti minut do ordinace.Zkrátka chválím po všech stránkách a moc děkuju za péči!K.Bartošová


L

MUDr. Kamínka vřele doporučuji pacientkám, které chtějí mít maximální a odbornou péči, je to vynikající odborník a výborný člověk. Přesto, že byl pan doktor nucen se přestěhovat z ordinace na Jižním městě do ordinace do Petrovic, žádná pacientka nelituje cesty, aby se k němu mohla dostat. Sama k němu jezdím přes celou Prahu a vůbec mi to nevadí, protože takového vynikajícího lékaře nikde nenajdu. Sestřička Jana je také jedna z mála, která hodně umí a ještě je velice milá a hodná. Škoda, že takových vynikajících odborníků jako je MUDr. Kamínek a sestřička Jana Kučerová je poskromnu. Přeji jim hodně pracovních a soukromých úsěpchů


Jsem v péči paní doktorky 40 roků a mohu potvrdit,že je skvělá.Jen kdyby všichni lékaři měli takový přístup k pacientovi jako ona.
Císařová Zdena


K

Paní doktorka je velmi ochotná,pečlivá a vše vysvětlí.Objednání je rychlé a jdete na řadu včas,podle domluveného času.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti