Praktická lékařka
Zahradníkova 2/8, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka Vašková mi vždy velmi pomohla a jelikož jsem dlouholetým chronicky nemocným pacientem , jsem po celá ta léta velmi spokojen s péčí kterou nabízí. Možná může lidem připadat přísná , ale to je jen zdání na holičkách vás nenechá a pošle pokud je třeba ke specialistovi. Za mě 10 z 10
Opravdu nechápu některé komentáře zde.
Chtěl bych poděkovat za péči nejen paní doktorce , ale i sestřičce , která je velmi milá a má lidský přístup , moc si jich obou vážím.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Pani doktorka je vždy velice pecliva, nikdy nepodceníla můj zdravotní stav. Musím pochvalu také sestřičku která je úrožasná Pani

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Neochota, chybí empatie, vyšetření minimální, máte spíš pocit, že paní doktorku otravujete..
Jedině sestřička je zlato. Ta je milá a kdyby ji paní doktorka neměla, tak už nemá žádného pacienta.

Paní doktorka by si měla vzít příklad od své sestřičky. Ta je ochotná, usměvavá.To se o paní doktoce rozhodně nedá říct. Nepříjemná, arogantní, neumí jednat s pacienty. Rozhodně nikomu nedoporučuji.

Jsem s MUDr Vaškovou spokoný, i když nejsem vzrný pacient, přesto si nemám důvod stěžovat. Mj. problematiku lékař vs. pacient znám z obou stran. Nejsem placený MUDr. Vškovou, dostal jsem od ní několikrát ústní výprask, nicméně byl na místě. TK.

Paní doktorka je odborníkem na svém místě. Vždy vše ochotně vysvětlí, srozumitelně odpoví na dotazy a především klade důraz na to, aby pacient vše správně pochopil. V ordinaci probíhá ošetření svižně, přesto důkladně. Paní doktorku můžu jedině doporučit.

Jsem s paní Mudr. Vaškovou velice spokojen. Můžu jen doporučit. Když jste nemocný, tak Vás nenutí brát na všechno antibiotika, kterou jsou dneska trendem. Vše vysvětlí a řekne možné následky a nechá vás rozhodnout.

Nejhorsi lekarka ke ktere jsem zatim chodila. Vydrzela jsem u ni obdivuhodnych 6 let (muj prvni obvodni lekar). Vetsinou jsem si po navsteve vycitala, ze jsem nezustala doma s paralenem. Casto se na me tvarila jako na hypochondra a pri potizich s kolenem mi rekla, ze se s bolestmi mam smirit a odrazovala me od navstevy odbornika. Pri onemocneni jsem po zkusenostech zacala odkladat jeji navstevu. To se mi bohuzel nevyplatilo u zapalu plic.
Nemuzu rict, ze by me nekdy "spatne osetrila", ale jsem velmi rada, ze uz k ni nechodim..

divím se, kolik špíny je někdo schopen hodit na paní doktorku (zde ty slabá hodnocení). Vždyť to nemůže být pravda! K paní doktorce jsem přestoupil i s celou rodinou a jsem nadmíru spokojený. A dále doporučuji mým známým, protože paní doktorka vždy poradí a nikdy nenechá nic náhodě. Když se jí na něco zeptám, tak se mi snaží vysvětlit "Proč" a "Co s tím". To je podle mě důležité. Ne, aby tady někdo shazoval paní doktorku jenom kvůli tomu, že sám mám špatnou náladu. Pak nemůže počítat s nejlepším chováním, protože si to nezaslouží. My vždycky přijdeme k paní doktorce s úsměvem a úsměvy jsou nám oplaceny + problém je vyřešen.

Paní doktorka nemá sice vždy úsměvnou náladu, ale není tam od toho, aby se na pacienty smála. Vždy mi vysvětlila situaci, na doplňující otázky odpověděla a vyřešila problém, který jsem měl.