Adresa

Praktická lékařka
Zahradníkova 2/8, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka Vašková mi vždy velmi pomohla a jelikož jsem dlouholetým chronicky nemocným pacientem , jsem po celá ta léta velmi spokojen s péčí kterou nabízí. Možná může lidem připadat přísná , ale to je jen zdání na holičkách vás nenechá a pošle pokud je třeba ke specialistovi. Za mě 10 z 10
Opravdu nechápu některé komentáře zde.
Chtěl bych poděkovat za péči nejen paní doktorce , ale i sestřičce , která je velmi milá a má lidský přístup , moc si jich obou vážím.

B
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Pani doktorka je vždy velice pecliva, nikdy nepodceníla můj zdravotní stav. Musím pochvalu také sestřičku která je úrožasná Pani

F
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Neochota, chybí empatie, vyšetření minimální, máte spíš pocit, že paní doktorku otravujete..
Jedině sestřička je zlato. Ta je milá a kdyby ji paní doktorka neměla, tak už nemá žádného pacienta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Paní doktorka by si měla vzít příklad od své sestřičky. Ta je ochotná, usměvavá.To se o paní doktoce rozhodně nedá říct. Nepříjemná, arogantní, neumí jednat s pacienty. Rozhodně nikomu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřený profil

Jsem s MUDr Vaškovou spokoný, i když nejsem vzrný pacient, přesto si nemám důvod stěžovat. Mj. problematiku lékař vs. pacient znám z obou stran. Nejsem placený MUDr. Vškovou, dostal jsem od ní několikrát ústní výprask, nicméně byl na místě. TK.


V
Ověřený profil

Paní doktorka je odborníkem na svém místě. Vždy vše ochotně vysvětlí, srozumitelně odpoví na dotazy a především klade důraz na to, aby pacient vše správně pochopil. V ordinaci probíhá ošetření svižně, přesto důkladně. Paní doktorku můžu jedině doporučit.


L
Ověřený profil

Jsem s paní Mudr. Vaškovou velice spokojen. Můžu jen doporučit. Když jste nemocný, tak Vás nenutí brát na všechno antibiotika, kterou jsou dneska trendem. Vše vysvětlí a řekne možné následky a nechá vás rozhodnout.


J
Ověřený profil

Nejhorsi lekarka ke ktere jsem zatim chodila. Vydrzela jsem u ni obdivuhodnych 6 let (muj prvni obvodni lekar). Vetsinou jsem si po navsteve vycitala, ze jsem nezustala doma s paralenem. Casto se na me tvarila jako na hypochondra a pri potizich s kolenem mi rekla, ze se s bolestmi mam smirit a odrazovala me od navstevy odbornika. Pri onemocneni jsem po zkusenostech zacala odkladat jeji navstevu. To se mi bohuzel nevyplatilo u zapalu plic.
Nemuzu rict, ze by me nekdy "spatne osetrila", ale jsem velmi rada, ze uz k ni nechodim..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Dobrý den,
divím se, kolik špíny je někdo schopen hodit na paní doktorku (zde ty slabá hodnocení). Vždyť to nemůže být pravda! K paní doktorce jsem přestoupil i s celou rodinou a jsem nadmíru spokojený. A dále doporučuji mým známým, protože paní doktorka vždy poradí a nikdy nenechá nic náhodě. Když se jí na něco zeptám, tak se mi snaží vysvětlit "Proč" a "Co s tím". To je podle mě důležité. Ne, aby tady někdo shazoval paní doktorku jenom kvůli tomu, že sám mám špatnou náladu. Pak nemůže počítat s nejlepším chováním, protože si to nezaslouží. My vždycky přijdeme k paní doktorce s úsměvem a úsměvy jsou nám oplaceny + problém je vyřešen.


H
Ověřený profil

Paní doktorka nemá sice vždy úsměvnou náladu, ale není tam od toho, aby se na pacienty smála. Vždy mi vysvětlila situaci, na doplňující otázky odpověděla a vyřešila problém, který jsem měl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání