Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kateřinská 1476/34, Praha
Poliklinika Kateřinská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Kateřinská Jiný

Milá a sympatická paní doktorka s lidským a laskavým přístupem. Vzala mě ihned bz objednání. Sestřička je taky velni milá.

P
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit. Po dlouhé době se u nějakého dr. cítím "dobře" :o) a mám důvěru. Paní doktorka je velice příjemná, vše vysvětlí a sestřička také. K paní doktorce chodí mé dvě malé děti a její přístup a sestřičky k dětem je skvělý.

D
Ověřeny pacient

Mohu se jenom připojit s chválou. Takto si představuji lékaře. Její velice lidsky přívětivý a profesionální přístup, snaha pacientovi vše vysvětlit, už samo o sobě zmenší obavy pacienta ze svého zdravotního problému. Vždy hledá příčinu zdravotních potíží a ty ptom úspěšné léčí.

Ověřeny pacient

Dokonalá. Chodím k ní (a k její kolegyni z jedné ordinace paní dr. Moravcové) od svých asi 8 let - tj. 17 let :-) Tolikrát mi pomohly a to nejen s velkými problémy s krkem, ale i psychicky... Nedám na ně dopustit!

Paní doktorka je velmi příjemná, odbornice na svém místě. Všem doporučuji.

R

Výborná

H

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Byla jsem u ní s hlasivkami. Její přístup byl velice vstřícný, ochotný a pokud mohu posoudit velmi profesionální. Dále bych chtěla vyzdvihnout příjemné sestřičky a krátké čekání v čekárně.

K

Spolu s dr.Moravcovou, se kterou se v ordinaci ORL střídají nejlepší ORL lékařky, které znám! Klidný, profesionální přístup, perfektní k dětem , pečlivé!Mohu jen doporučit!

A

K paní doktorce jsem se objednala s akutním zánětem v oblasti mandlí. Po dlouhé době jsem narazila na vstřícného lékaře a nikoliv na lékaře/úředníka. I když jsem z kolínského okresu, ale pracuji v Praze byla jsem přijata i bez doporučení praktika. Paní doktorka kromě antibiotické léčby nabídla také preparát na přírodní bázi. Informovala mne o ceně preparátu. Nemám co vytknout. Paní doktorka Valvodová je názorným příkladem vstřícného, chápavého specialisty.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti