GYNKOLOGIE MUDr. Dagmar Váchová, s.r.o., Kartouzská 204/6, 150 00 Praha 5
Jindřicha Plachty 21, Praha 5, Praha

SAZ Praha 7
Strossmayerovo náměstí 6, Praha

Umístění: GYNKOLOGIE MUDr. Dagmar Váchová, s.r.o., Kartouzská 204/6, 150 00 Praha 5 Jiný

Paní doktorka velmi ochotná, milá, odborník ve svém oboru. Velmi empatická, vše vysvětlí srozumitelně. Není co vytknout.

Chodím k Paní doktorce už léta a musím teda říct, že lepší doktorku jak je ona jsem ještě nevidela. Pečuje o své pacientky opravdu důkladně, vždy všechno vysvětlí úplně dopodrobna, je úžasná ???? ???? Jsem moc spokojená ????

Umístění: GYNKOLOGIE MUDr. Dagmar Váchová, s.r.o., Kartouzská 204/6, 150 00 Praha 5 Bolesti břicha

Chodím k paní doktorce již cca 8 let na pravidelné preventivní prohlídky. Dnešním dnem ale přetekl pohár mé trpělivosti. Pokud se chcete nechat ponižovat, urážet, v tom případě Vám mohu paní doktorku vřele doporučit.
Byla jsem objednána s bolestmi břicha. Již 3 týdny běhám po doktorech a nikdo neví od čeho by to mohlo být. Proto jsem se objednala k paní Váchové. Její arogantní, urážlivý přístup mě dnes opravdu dostal na kolena. Jedna z jejích vět zněla "kdybyste měla infekci, tak už je po vás" a mnoho dalších přičemž urážela mého manžela, zpochybňovala a bagatelizovala moje bolesti. K prohlídce však nakonec nedošlo, protože jsem to už prostě nevydržela. Jediné co mě mrzí je to, že jsem se neudržela a rozbrečela jsem se před ní. Řekla jsem jí od plic co si myslím o jejím chování a odhlázila se z její péče. Podotýkám, že v její péči mi praskla plodová voda ve 24tt za coč pochopitelně nemohla, nicméně nikdy se na to, jak se synovi daří ani nezeptala. O pacienty jíbohužel nejde, :-(
!!!Nedoporučuji!!!!

S paní doktorkou jsem nejdřív byla spokojená, co se týče lékařského ošetření, lidsky jsem z ní byla spíš nervozní, vždy jsem se u ní cítila spíš jako malá holka. Nebylo to ale nic oproti jejímu vystoupení několik měsíců zpět. Měla jsem problém s opakujícími se kvasinkami a řekla jsem jen větu, že mě napadlo, jestli si to s přítelem nějak nepředáváme - jen jestli to není možné. Následovala čtvrthodinová přednáška o tom, jak už jí s tímto my pacientky štveme, jak si nejspíš na dveře ordinace napíše že ona tady není přes žádné naše dojmy, dostala se až k lékařům v USA kde si lidi určují diagnozu sami... Měla jsem tehdy boreliozou (a nevěděla o tom), tudíž jsem byla neskutečně unavená a trochu citlivější. Po čtvrthodině kérování od paní doktorky o tom, jak ji vlastně štvu, mi tudíž ujelo pár slz (byla jsem fakt vyřízená), načež jsem si vyslechla jak ona tu řeší rakovinu a že tam je důvod pro pláč, ne kvůli kvasinkám.. Ani ji nedošlo že to není kvůli tomu, ale kvůli jejímu jednání. Řekla jsem, že se omlouvám, že jsem jen vážně unavená, a na to mi odvětila, že ona spí 2 hodiny denně a jinak je pořád tam a jak má taky problémy a že já vlastně nevím co jsou opravdové problémy a opravdová únava.. No - už nikdy víc. Tak neprofesionálního lékaře jsem nikdy jindy nezažila.
P.S. Co tu tak čtu nějaké recenze, mnoho slečen a žen tu psalo naprosto to samé co já. Přeju vám tudíž, ať paní doktorku zastihnete pouze v její sluníčkové náladě, a ne v té, kdy si na vás bude vylévat své podráždění.

Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená. Konečně nejsem z návštěv gynekologie nervozní a jsem si jistá, že se o mě stará důkladně. Poslala mě už na tolik vyšetření, že si jsem jistá, že v mém případě jí o peníze opravdu nejde:-)

arogantní, náladová, na každý dotaz vám odpoví jako idiotovi,nedostatecna informovanost o mem zdravotnim stavu, az po nekolika tydnech mi bylo oznameno, ze me lekarske vysledky dopadli spatne a ani se neobtezovala zvednout telefon a zavolat mi to!!

Byla jsem v péči paní doktorky zhruba 10 let. Byla jsem s ní spokojená jako s lékařkou, i když lidsky mi nikdy příliš nesedla - pořád si stěžovala na ostatní pacienty a mluvila se mnou jak s malým dítětem. Pokud byl akutní problém, stálo hodně úsilí se do ordinace probojovat. Později jsem se přestěhovala do jiného města a změnila lékaře, ovšem do Prahy jsem se občas vracela za rodinou. Při jedné takové návštěvě jsem dostala akutní zánět a opravdu velké bolesti, tak jsem šla za MUDr. Váchovou, která mi dříve řekla, že si u sebe "nechá mou kartu, kdyby něco". Když to "něco" ovšem nastalo, paní doktorka se mnou jednala naprosto neprofesionálně, bagatelizovala mé problémy, řekla, že jí beru čas na práci a že její "dítě musí taky něco jíst" - přitom ošetření akutního případu by jí bylo normálně uhrazené mou zdravotní pojišťovnou. Když mě svým ponižujícím jednáním přivedla až k pláči, řekla: "Já tady řeším důležité případy jako rakovinu nebo mimoděložní těhotenství a vy mi tady budete brečet kvůli kvasinkám." Samozřejmě se později ukázalo, že to ani kvasinky nebyly. V životě jsem nebyla z přístupu jakéhokoli lékaře tak znechucená.

k paní doktorce chodím v tuto chvíli již 10 let. Nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Paní doktorka je vždy milá, příjemná, stejně tak sestřičky. Po té co slyším ze svého okolí za zkušenosti, paní Váchové nelze nic vytknout. Paní doktorku jsem doporučila jak v rodině, tak známým, a ty co měly možnost býti zaregistrovány, mají naprosto stejný názor jako já. Naprosto se neztotožňuji s příspěvky, že jde paní doktorce pouze o peníze. Kdyby šlo, nebudu k ní docházet takovou dobu, a hlavně nebudu odcházet s úsměvem na rtech z ordinace i ve chvíli, kdy jsem neslyšela úplně pozitivní zprávy. Lucie S.

Dobrý deň, k pani doktorke chodím už druhým rokom. Zarážajú ma názory typu "pani doktorke ide o peniaze". V Bratislave som vystriedala niekoľko súkromných gynekologických ambulancií, kde sa cena pohybuje v prepočte okolo 2-3 tis Kč a viac. Ani v jednom som sa nestretla s lekárom/kou, ktorá by mi reagovala po nociach na rôzne dotazy, poskytla súkromný telefonický kontakt a dala pocit skutočného záujmu ako je tomu u pani doktorky a to nie je vôbec rodinný ani iný známy. Chápem, že každému sedí niekto iný, ale že by išlo v tomto prípade o peniaze musím striktne odmietnuť! Ja môžem iba odporúčať.

Souhlasím , v prvé řadě jde jen hlavně o peníze ....no když si můžete dovolit investice v řádu milionů do nemovitostí...tak určitě.

Milena
P.S . Jen jednou a již nikdy více.