Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve odborná asistentka ORL kliniky Fakultní nemocnice Olomouc, specializační atestace z ... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205
    130 00 Praha, hl. město Praha

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Ušní mikroskopie
    Tympanometrie
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Audiologie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• druhoatestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve odborná asistentka ORL kliniky Fakultní nemocnice Olomouc, specializační atestace z akupunktury a přidružených technik.

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Hodnocení pacientů:

• úžasný člověk skvělá lékařka...její péče mi v dnešní době uplně mile vyrazila dech...jsem ráda, že jsou takovýto lékaři s lidským přístupem k pacientům

• Odcházel jsem velice spokojen, paní doktorka má perfektní a citlivý přístup. Perfektní péče o pacienty. Děkuji

• Paní doktorka je příjemná, sympatická, neváhá poslat na rtg, věnuje se vám a snaží se všemožně pomoci.

• Ráda bych napsala kladné hodnocení paní doktorce. Dostala jsem od praktika doporučení na ORL a byl mi zjištěn silný zánět hltanu, neboli faryngitida. Paní doktorka byla velmi citlivá, chápavá. Nejdříve mě poslala na Sono ohledně kolikvace uzlin a poté naordinovala léčbu. Bohužel jsem na ATB dostala alergickou reakci. Při další návštěvě paní doktorka shledala, že zánět ustoupil a i uzliny jsou již lepší. Věnovala mi sama od sebe mastičku, kterou jsem měla potírat ekzém, který vyskočil po požití ATB. Objednala mě na celkové odběry a další kontrolní návštěvu. Musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s tak pečlivou, citlivou, empatickou a šikovnou lékařkou. Děkuji za její přístup!