Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve odborná asistentka ORL kliniky Fakultní nemocnice Olomouc, specializační atestace z ... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• druhoatestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve odborná asistentka ORL kliniky Fakultní nemocnice Olomouc, specializační atestace z akupunktury a přidružených technik.

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

• velmi dobrý

úžasný člověk skvělá lékařka...její péče mi v dnešní době uplně mile vyrazila dech...jsem ráda, že jsou takovýto lékaři s lidským přístupem k pacientům

• velmi dobrý

Odcházel jsem velice spokojen, paní doktorka má perfektní a citlivý přístup. Perfektní péče o pacienty. Děkuji

• velmi dobrý

Paní doktorka je příjemná, sympatická, neváhá poslat na rtg, věnuje se vám a snaží se všemožně pomoci.

• velmi dobrý

Ráda bych napsala kladné hodnocení paní doktorce. Dostala jsem od praktika doporučení na ORL a byl mi zjištěn silný zánět hltanu, neboli faryngitida. Paní doktorka byla velmi citlivá, chápavá. Nejdříve mě poslala na Sono ohledně kolikvace uzlin a poté naordinovala léčbu. Bohužel jsem na ATB dostala alergickou reakci. Při další návštěvě paní doktorka shledala, že zánět ustoupil a i uzliny jsou již lepší. Věnovala mi sama od sebe mastičku, kterou jsem měla potírat ekzém, který vyskočil po požití ATB. Objednala mě na celkové odběry a další kontrolní návštěvu. Musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s tak pečlivou, citlivou, empatickou a šikovnou lékařkou. Děkuji za její přístup!