MUDr.

Dagmar Hrňová

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• P

úžasný člověk skvělá lékařka...její péče mi v dnešní době uplně mile vyrazila dech...jsem ráda, že jsou takovýto lékaři s lidským přístupem k pacientům

• Zkušenosti a dovednosti

• druhoatestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve odborná asistentka ORL kliniky Fakultní nemocnice Olomouc, specializační atestace z akupunktury a přidružených technik.

• otorinolaryngologie

Nemoci

• nádory hlavy
    • poruchy sluchu
    • dětská orl onemocnění
    • nádory krku
    • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Služby

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205, 130 00 Praha, hl. město Praha

Ušní mikroskopie
    Audiologie
    Tympanometrie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

• L

Odcházel jsem velice spokojen, paní doktorka má perfektní a citlivý přístup. Perfektní péče o pacienty. Děkuji

• Názor přidán dne 15.02.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• A

Paní doktorka je příjemná, sympatická, neváhá poslat na rtg, věnuje se vám a snaží se všemožně pomoci.

• L

Ráda bych napsala kladné hodnocení paní doktorce. Dostala jsem od praktika doporučení na ORL a byl mi zjištěn silný zánět hltanu, neboli faryngitida. Paní doktorka byla velmi citlivá, chápavá. Nejdříve mě poslala na Sono ohledně kolikvace uzlin a poté naordinovala léčbu. Bohužel jsem na ATB dostala alergickou reakci. Při další návštěvě paní doktorka shledala, že zánět ustoupil a i uzliny jsou již lepší. Věnovala mi sama od sebe mastičku, kterou jsem měla potírat ekzém, který vyskočil po požití ATB. Objednala mě na celkové odběry a další kontrolní návštěvu. Musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s tak pečlivou, citlivou, empatickou a šikovnou lékařkou. Děkuji za její přístup!