Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205, Praha
Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. (mapa)

Komplexní služby v celé oblasti orl +2 Více

Poliklinika SPEA (mapa)

Komplexní služby v celé oblasti orl +2 Více

Ušní mikroskopie

druhoatestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve odborná asistentka ORL kliniky Fakultní nemocnice Olom...

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění

Poliklinika SPEA

Komplexní služby v celé oblasti orl

Umístění: jiné místo Kontrola

Paní doktorka i její sestřička jsou opravdu báječné. Tvoří skvělý tandem a jsou skvěle sehrané! Paní doktorka je pečlivá, vstřícná, lidská a společně se sestřičkou jsme se během vyšetření opravdu i nasmály :) což mě tak uvolnilo, že ze mě spadla veškerá nervozita.
To je tak úlevné! Paní doktorka je profík, ví, co dělá, má ohromné znalosti a praxi v oboru... Do této ordinace se nikdo nemusí bát, tady jsme v těch nejlepších rukách :)

úžasný člověk skvělá lékařka...její péče mi v dnešní době uplně mile vyrazila dech...jsem ráda, že jsou takovýto lékaři s lidským přístupem k pacientům

Odcházel jsem velice spokojen, paní doktorka má perfektní a citlivý přístup. Perfektní péče o pacienty. Děkuji

Názor přidán dne 15.02.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je příjemná, sympatická, neváhá poslat na rtg, věnuje se vám a snaží se všemožně pomoci.

Ráda bych napsala kladné hodnocení paní doktorce. Dostala jsem od praktika doporučení na ORL a byl mi zjištěn silný zánět hltanu, neboli faryngitida. Paní doktorka byla velmi citlivá, chápavá. Nejdříve mě poslala na Sono ohledně kolikvace uzlin a poté naordinovala léčbu. Bohužel jsem na ATB dostala alergickou reakci. Při další návštěvě paní doktorka shledala, že zánět ustoupil a i uzliny jsou již lepší. Věnovala mi sama od sebe mastičku, kterou jsem měla potírat ekzém, který vyskočil po požití ATB. Objednala mě na celkové odběry a další kontrolní návštěvu. Musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s tak pečlivou, citlivou, empatickou a šikovnou lékařkou. Děkuji za její přístup!

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu