Akupunktura v orl

Tympanometrie

Ušní mikroskopie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Poliklinika SPEA

druhoatestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve odborná asistentka ORL kliniky Fakultní nemocnice Olom...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• otorinolaryngologie

Piši za maminku Annu Dvorakovou r. Nar. 1951, byla u p. Dr. Hrňove diagnostikovala ji lícní obrnu, měla celou pusu nakrivo, díky p. Dr. Brzké uzdravení, moc děkujeme za vstřícné jednání a zdárné uzdravení. Richtrova A. /Dvořáková A. /

Velmi milá, empatická a šikovná paní doktorka. Vyhledala jsem ji pro akutní potíže, přišla jsem bez objednání, vzala mě okamžitě, ošetřila, stav za týden zkontrolovala, vysvětlila, co dál. Sestřička rovněž milá. Odcházela jsem od nich s úlevou a úsměvem.

Umístění: jiné místo Opakující se angíny

Velmi milá, citlivá a kvalitní lékařka, která ví co dělá. S problémy v oblasti krku, nosu a uší už jedině k ní. Jen pacienti v čekárně by měli být více vstřícní a tolerantní, paní doktorka má jen dvě ruce a aby vás řádně vyšetřila tak hold musíte mít trpělivost a počkat si na kvalitní péči.

Umístění: jiné místo Kontrola

Paní doktorka i její sestřička jsou opravdu báječné. Tvoří skvělý tandem a jsou skvěle sehrané! Paní doktorka je pečlivá, vstřícná, lidská a společně se sestřičkou jsme se během vyšetření opravdu i nasmály :) což mě tak uvolnilo, že ze mě spadla veškerá nervozita.
To je tak úlevné! Paní doktorka je profík, ví, co dělá, má ohromné znalosti a praxi v oboru... Do této ordinace se nikdo nemusí bát, tady jsme v těch nejlepších rukách :)

úžasný člověk skvělá lékařka...její péče mi v dnešní době uplně mile vyrazila dech...jsem ráda, že jsou takovýto lékaři s lidským přístupem k pacientům

Odcházel jsem velice spokojen, paní doktorka má perfektní a citlivý přístup. Perfektní péče o pacienty. Děkuji

Paní doktorka je příjemná, sympatická, neváhá poslat na rtg, věnuje se vám a snaží se všemožně pomoci.

Ráda bych napsala kladné hodnocení paní doktorce. Dostala jsem od praktika doporučení na ORL a byl mi zjištěn silný zánět hltanu, neboli faryngitida. Paní doktorka byla velmi citlivá, chápavá. Nejdříve mě poslala na Sono ohledně kolikvace uzlin a poté naordinovala léčbu. Bohužel jsem na ATB dostala alergickou reakci. Při další návštěvě paní doktorka shledala, že zánět ustoupil a i uzliny jsou již lepší. Věnovala mi sama od sebe mastičku, kterou jsem měla potírat ekzém, který vyskočil po požití ATB. Objednala mě na celkové odběry a další kontrolní návštěvu. Musím říct, že jsem se dlouho nesetkala s tak pečlivou, citlivou, empatickou a šikovnou lékařkou. Děkuji za její přístup!