Chirurg Týniště nad Orlicí

• Chirurg, Praktický lékař, Pl… astický chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Pan doktor je odborník na svém místě, když operovat, tak jedině u něj. Jen všem doporučuji, kdo jste obézní, doporučuji nejdříve redukci hmotnosti, pak se dá operovat. Já jsem to bohužel nevěděla, ale hned jak se mi to podaří, chci být jen v rukách tohoto pana doktora. Milý lidský přístup, odborné vysvětlení, velmi pěkné prostředí a i sestřička velmi milá. Kéž by bylo takových lékařů více. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

Chirurgie jednoho dne

14 000 Kč

• „I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!! Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• „Je to super, jsem bez krecovek. Jsem moc rada, ze jsem se rozhodla pro operaci laserem u pana MUDR. Kaspara. Stoji to zato. Více

Líznerova 737/5, Hradec Králové Mapa

Cévní a chirurgická ordinace

U Soudu 388, Hradec Králové Mapa

Cévní a chirurgická ordinace

• „Lékař byl velmi ochotný, slušný a příjemný. Zákrok na ruce, který prováděl mé mamince by byl velmi bolestivý - ale provedl jej šetrně v místním umrtvení, tak aby opravdu trpěla co nejméně. Děkuji. Klára Dušková Více

Na Trávníku 1232, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Chirurgie

• „Neznám lepšího lékaře - výborný přístup,vnímavý člověk,kultivovaná žena,určitě odborník,prostě SUPER!!!!

Jungmannova 490, Holice Mapa

Ordinace specialisty-chirurgie

• „Nezapomenutelný člověk....

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Nyní v květnu tomu jsou dva roky, co mi byla na neurochirurgii FN v Hradci Králové provedena operace vnitřní krkavice. Operaci provedl pan doktor Kanta, kterému bych chtěl touto cestou dodatečně poděkovat. Až s odstupem času si uvědomuji potřebu a náročnost operace (průtok pouhých 20 %). Do současné doby se cítím velice dobře, nemám žádné problémy, což konečně potrzují i výsledky pravidelných kontrol karotid ultrazvukem. Pan doktor Kanta na mě před operací působil velmi uklidňujícím dojmem a jeho zájem o můj zdravotní stav po operaci byl příkladný. Děkuji za vše. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan doktor je super ve všech směrech,jezdím k němu cca 20 let,je milý,ochotný,vždycky rád poradí,pomůže,byla jsem na operaci s žílami,mám úplně malinkatý jizvičky. Nikdy jsem o něm neslyšela nic špatného,a to znám spoustu lidiček co k němu jezdí. Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Ordinace estetické chirurgie

• „Vysoce profesionalni pristup k pacientum.Kvalitni,zkuseny lekar.Ochota,spolehlivost,citlivost,kvalita.Mohu jen doporucit!! Více

FN Hradec Králové - Všeobecná chirurgie

• „Výborný chirurg, skvělý po odborné i lidské stránce, velmi pečlivý a důsledný, velmi dobrá i pooperační péče

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Všeobecná chirurgie

• „Paní doktorka je skvělá ženská má zlaté ručičky.Udělala my už mnoho zákroků a vždy výborně po vyzážní stránce za jedna.Její péče k pacientům je dokonalá vztřícná i přísná a hlavně dobrá.Rozhodně doporučuji.Byla jsem na vyřezávání pih žádná jizvička čisté lepší než v sanusu kde jsou profíci a má kamarádka má odnich rožklebené záda hrozí jí plastika. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

EUC

• Chirurg, Endokrinolog, Gynek… olog, Plastický chirurg, Sexuolog, Urolog Více

Labská kotlina I/1220, Hradec Králové Mapa

Sanatorium Sanus

• „p.doktor je vynikající lékař vstřícný poradi je to výborný chirurg s jeho léčbou jsem velice spokojená vrátil mě zpátky do života a za to mu moc děkuji Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Chirurgická klinika

• Chirurg, Ortoped, Fyzioterap… eut Více

č.d. 155, Dříteč Mapa

Sportklinik s.r.o

• Štefánikova 537, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

• „Smekám před panem docentem Suchým. Jsem z Olomouce, kde mi víc jak 20 let léčili bércové vředy a PAN doktor Teodoz Suchý, mne zbavil příčiny. Kdo to neprožil, neví jaká je to úleva. Mohu jen poděkovat doc.MUDr. Suchému a primáři ARO MUDr. Tomáši Mlčochovi a všem v Oblastní nemocnici v Jičíně. Absolutně lidský a profesionální přístup celého personálu Oblastní nemocnice Jičín. Děkuji.Vlastimil Schejbal, Olomouc. Více

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III