Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan Kobeda je velmi milý, klidný člověk. Bohužel nevyslyšel moje prosby o změně léků, kvůli kterým jsem měla vedlejší negativní účinky, které jsem odmítala přijmout. Zřejmě jsem si s panem doktorem nevytvořila dostatečnou důvěru.

Jolana Z. : Vyborny pan doktor,profesne i lidsky.S nesmirnou davkou pochopeni vzdy pomoci.Trpelivy a vzdy profesional.Doporucuji.

Chová se jako profesionál, neprovokuje, neuráží. Snaží se dobrat podstaty problému. Je emočně neutrální, což mi velice vyhovuje.

Vynikajici lekar s empatickym pristupem a velikanskymi zkusenostmi v oboru. Velice si ho vazim jako doktora a take jako cloveka.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. A berete i děti nebo jen dospělé?děkuji

přijímáme pouze dospělé pacienty. Výjimečně můžeme vzít pacienta, který se blíží věku 18 let.

Bronislav Kobeda

Hezký den, byl mi diagnostikován lehký zánět nadvarlete. Při lékařském vyšetření na urologii mi doktor předepsal atb Ofloxin a čípky proti bolesti a zánětu Indometacin. Vzal jsem si oba léky najednou v 9 večer. Ve 12 šel spát. Ve tři jsem se probudil ze snu s šílenou úzkostí a pocitem, že na mě padá něco jako tíha okolí a z této úzkosti jsem se nemohl za boha dostat. Nezvládal jsem to, přítelkyně mě neuklidnila a volala mi záchranku. Zpětně byla celá situace naprosto iracionální. K vyšetření se nebudu vyjadřovat, nicméně píchli mi diazepam na uklidnění a v klidu jsem usnul opět doma. Léky jsem vysadil. Od té doby se cítím nesvůj, lehce vystrašený a nevím proč se to vlastně stalo.. Teď je to dva dny a stav se neopakoval. Rád bych se zeptal, jestli si myslíte, že stav úzkosti opravdu může nastat jako vedlejší účinek z léků? U atb psali 1/100 agitovanost. Nebo myslíte, že by se mohlo jednat začínající psychickou chorobu? Případně poradili byste mi podstoupit nějaké psychologické/ psychiatrické vyšetření? Moc děkuji

u Ofloxinu jsou popsané poměrně výrazné nežádoucí účinky na psychický stav, takže stav mohl být vyvolán jeho užitím.

Bronislav Kobeda