Ordinace ženského lékaře
Plovdivská 7/3426, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Ordinace ženského lékaře Prevence

K panu doktorovi chodīm jen na preventivní prohlídky ,na štěstí nemám žádné potíže. Podle mého názoru, je to dobrý a pečlivý doktor. Je pravda, že je trochu svérázný, ale odborník je kvalitní.

Jana H. K panu doktorovi nikdy více. V roce 1982 jsem se k němu dostala nedobrovolně, po velkých problémech s prvním těhotenstvím, kdy mi děcko po porodu zemřelo a museli mne operovat, abych v budoucnu vůbec mohla mít děti. K němu jsem přišla se žádostí o neschopenku na rizikové těhotenství, ale to jsem narazila. Z úst lékaře jsem vyslechla , že ženy dřív rodily na poli a pak hned zase šly pracovat, dále mi sdělil, že těhotenství není nemoc a svoji tirádu ukončil slovy, že jsem simulant. A to vše mi vmetl do tváře, aniž by byl obeznámen s mojí situací, netušil čím jsem si prošla. Tak takový lékař je podle mne hrozba pro další pacientky. Pokud mohu dalším pacientkám radit, vyhněte se mu obloukem.

Byla jsem k němu před cca 10 lety odeslána mým lékařem na spálení čípku dusíkem. V čekárně jídelní židle pokryté igelitem, po kterým byly vidět stopy od krve. V ordinaci žádné soukromí, byla tam sestra i manželka pana doktora, které stále vcházely a vycházely. Lůžko byla otočené tak, že bylo vidět mezi nohama na ulici. Zákrok bolel, plakala jsem a dostala jsem vyhubováno, že to musím vydržet, soucit? V autě jsem po opuštění ordinace omdlela bolestí. To se opakovalo při "opravě", tentokrát použita elektrika místo dusíku.

Q

Pan doktor pri vysetreni telefonuje, sestra nechava otevrene dvere do cekarny, zatimco vy jste naha na "koze"sroztazenyma nohama a zavedenym kolposkopem, neni kde se prevleknout, takze se svlekate pred doktorem, nema ani plentu/ zaves za kterym byste se mohla svleknout. Sestra klidne vchazi a vychazi z ordinace bez zaklepani, pokud tam vubec je. Obcas pan doktor hlida deti, ktere pomahaji s kartotekou, nevim myslim ze to bylo o prazdninach...
Co dodat je jinak mily ale spoustu veci mu nedochazi. Take nevaha vasi anamnezu s vami probirat v cekarne
pred dalsimi cekajicimi. K panu doktorovi uz nepujdu, na zanety mi vzdy dal jen borove globule. Mozna byval odbornik pred lety ale ted mi pripada uz dost nekompetentni.

K panu doktorovi chodím řadu let a mám nejlepší zkušenosti. Je moc milý, lidský a ochotný a jsem přesvědčena o jeho vysoké kvalifikaci.

U pana Pazderníka jsem byla jako mladá holka před více než deseti lety, ale na návštěvu nezapomenu nikdy. Dlouho jsem se nemohla smířit s tím, co jsem v jeho ordinaci zažila. Sestra vyšetření nebyla přítomna pan doktor mě vyšetřoval vaginálně bez rukavic. Byla jsem k doktorovi poslána od své paní doktorky na KRYO čípku celkem dvakrát. Když jsem tam byla poprvé, myslela jsem si, že jsem byla jen vystresovaná a že si to namlouvám. Když se to při další návštěvě opakovalo, to už jsem se opravdu koukala, co a jak dělá, tak mi bylo na zvracení. Po vyšetření si ani nešel umýt ruce a naopak si ruce strkal k nosu. Je to opravdu nechutné a i při této mé vzpomínce je mi na nic. Měla jsem tehdy upozornit lékařskou komoru, ale v té době jsem byla mladá a nezkušená a hrozně jsem se styděla to někomu říct. Tak jsem se jen zařekla, že pokud mě tam bude chtít má gynekoložka znovu poslat, že jí to řeknu a nepůjdu tam. Dejte si na pana "doktora" pozor!

Není lepšího v jeho oboru.

Můžete přijít prakticky bez objednání a téměř nečekáte. Doporučí i podpůrnou léčbu/prevenci preparáty volně dostupnými v lékárně.

Byla jsem několik let pacientkou MUDr. Pazderníka a podle mého názoru není dobrým lékařem. Déle než dva roky mě strašil velmi zvýšeným rizikem rakoviny děložního čípku, což jsem bohužel považovala za důkaz dobré péče. K odchodu od něj mě přinutila špatná a zastaralá hormonální léčba, kterou mi nasadil a nad níž se následně několik lékařů chytalo za hlavu. Zdá se mi, že ani komunikace s pacientem není na úrovni a slupky od banánu pod gynekologickým křeslem mluví za své. Toto píšu, protože mám pocit, že by bylo vhod, abych tuhle zkušenost sdělila ostatním.

Doporučení lékařů
MUDr. 0 doc./prof. 0

Jak zde již bylo uvedeno, pan doktor sice je velice milý a přátelský, to je pravda, ale mně osobně také s ničím nepomohl. Byla jsem k němu poslána lékařkou kvůli cytologickému nálezu. Nejprve mi velmi mile vysvětlil, že to není nic vážného, že uděláme menší chirurgický zkrok, časem. Po nějakém "čase" mi sdělil, že uvedený zákrok se již neprovádí, jelikož je považovaný za zastaralý a dost riskantní, že bych v budoucnu mohla mít problém vůbec počít dítě, případně jej donosit apod. Konkrétně mělo jít o spálení sliznice děložního čípku dusíkem.. Což mi upřímně řečeno znělo trochu jako ze středověku hned. Takže další postup byl ten, že "to budeme pravidelně sledovat". Tak jsme sledovali.
Po nějaké době jsem měla problém s "nějakým zánětem", který pan doktor "vyřešil" dezinfekcí vnitřních partií jodem. Upřímně, jediným výsledkem bylo, že mě asi půl hodiny "celý vnitřek" šíleně pálil. Problémy samozřejmě zůstaly. Tuto psoudoproceduru jsem absolvovala 2x, bez výsledku.
Pokud jde o čekárnu, igelity na žídlích, to je jedna věc. Další věc je, že čekárna je od ordinace oddělena pouze "obývákovými" dveřmi se skleněnou výplní, takže vše co si říká pacientka s lékařem slyší celá čekárna. Nevím jak ostatní, ale mě skutečně gynekologické ani jiné potíže mých spolupacientek nezajímají, a už vůbec mne nezajímají jejich rady, které mi sdělují v reakci na můj "důvěrný" rozhovor s lékařem poté, co vyjdu z ordinace..
Poslední kapkou pro mě bylo, když mi pan doktor sdělil, že vzhledem k tomu, že mu pojšťovny neplatí, je bohužel nucen žádat své pacientky o "dobrovolný příspěvek" ve výši (pokud se nepletu) 500,- ročně. To jsem tam byla naposledy.
Již několik let mám jiného gynekologa, který mi na cytologické vyšetření sdělil, že "to" co mám já má asi 80% žen a že to není vůbec nic dramatického, že není co s tím dělat. A velmi se divil, že mi někdo chtěl provádět vůbec nějaký zákrok, natož ten výše popsaný. Takže po pár letech v lehkém stresu, do kterého mě svou "diagnostikou" pan doktor Pazderník dostal, jsem se dozvěděla, že má schopnost mít a donosit dítě není ohrožena (alespoň ne tímto).
Můj stávající gynekolog je soukromý, místo 500,- ročně tam platím několik set při každé kontrole, ale upřímně řečeno, vím za co platím a šla jsem tam s tím, že si zaplatím. Rozdíl mezi soukromým a nesoukromým lékařem je totiž velmi silně patrný.