Hostinského 1533, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Jiný

Výborná lékařka..milá ,vstřícná a v dnešní době normální.

Umístění: jiné místo

Velice negativní zkušenost při první návštěvě, od dalších návštěv jsme proto upustili. Nepříjemná lékařka, která neustále opakovala, že má ještě další ordinace a nemá na nás tudíž čas. Inzerované návštěvy u novorozenců doma neprovádí. Novorozené děti a prevence jsou zvány do ordinace v době, kdy je vyhrazena pro nemocné děti a sdílejí i stejnou čekárnu. Mezi další negativa patří nepříjemný přístup k dětem i k rodičům, neodebrání anamnézy, nemožnost spolupráce se specialisty při potřebě odborného vyšetření, nelichotivé vyjadřování o jiných lékařích.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Staňová je strašně příjemná a kdykoliv jsem si s malou nebyla jistá, vstřícně nás přijala a poradila i s maličkostmi. I co se očkování týče, vše vysvětlila, nic nenutila. Doporučuji!

Vynikající lékařka, výborná sestřička - nic není problém, vše důkladně zvážené, poradí i po telefonu, nevnucuje očkování, vysvětlí problém, i píchnutí naušnic bylo velmi rychlé a prefektní. Vřele doporučuji.

Perfektní paní doktorka i sestřička.Výborný přístup k malým dětem, paní doktorka nic neponechá náhodě, je velmi pecliva.Na mailu, mobilu dostupná i mimo ordinacni dobu.Dle mého názoru člověk na správném místě (což je už dnes asi rarita).