Slovinská 14, Praha 10, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Psychologické poradenství • 700 Kč

Individuální psychoterapie • 700 Kč

Jsem terapeutka a krizová interventka. Možná se zrovna potýkáte s těžkou životní situací, řešíte vztahové problémy, nadměrný stres, dlouhodobou ne...

• deprese
  • krize
  • poruchy v mezilidských vztazích

Bára má obrovskou empatii a skvěle se s ní spolupracuje, skutečně vás poslouchá a navíc je velmi fajn a milá, což se o mnohých terapeutech říct nedá. Díky za vše!

Mgr. Barbora Tóth

Martine díky! Spolupráce s Vámi byla příjemná a rozhodně i přínosná. Děkuji za vše.

skvělá, stále dobře naladěná, může jen a jen doporučit, moc mi pomohla, jsem jí za mnoho zavázána...po několika sezeních jsem se uklidnila, zbavila se svých problémů...

Mgr. Barbora Tóth

Děkuji za milé hodnocení. Bylo moc fajn se s Vámi setkávat a pozorovat Váš velký skok dopředu během pár sezení. Ať se Vám daří!

Terapeutka s příjemným přístupem, která mi pomohla, když jsem potřebovala. Mohu určitě jen doporučit!

Mgr. Barbora Tóth

Díky Petro! Přeji Vám vše dobré!

Přestěhovali jsme se z Anglie, náš syn měl obrovské problémy, neuměl si tu zvyknout, neuměl pořádně jazyk, neuměl si najít kamarády, děti se mu spíše vysmívaly. Teprve paní doktorka mu pomohla, protože s ním dokázala komunikovat v angličtině, když to nedokázal říct česky. Velmi sympatická dáma, jsme jí hodně zavázáni a vděčni.

Mgr. Barbora Tóth

Děkuji Vám za milá slova. Ať se Vám i synovi daří!

Sympaticka a prijemna terapeutka! S pohodovym pristupem:)
I zdanlive spokojena rodina ma svoje svoje... mouchy a muze jich byt dost. Diky pani Bare je mam vychytany a je mi lip:) Dekuju a doporucuju.

Mgr. Barbora Tóth

Milá Jano, díky za podporu i skvělou spolupráci!

Psychologické poradenství

Slovinská 14, Praha

Individuální psychoterapie

Slovinská 14, Praha

Mgr. Barbora Tóth

Díky Petro! Přeji Vám vše dobré!

Mgr. Barbora Tóth

Děkuji Vám za milá slova. Ať se Vám i synovi daří!

Sympaticka a prijemna terapeutka! S pohodovym pristupem:)

Mgr. Barbora Tóth

Milá Jano, díky za podporu i skvělou spolupráci!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    před 5 lety jsem žila v psychickém teroru. Otec pil, bil matku, dělal hodně scény, byl agresivní, psychicky nás týral, občas i chytl tak, aby nás to bolelo. Nyní s ním již skoro čtvrtým rokem nežiji. Navštěvovala jsem ho na víked jednou za dva týdny, postupně jsem to však začala ubírat a nyní jsem se rozhodla, že s ním v kontaktu být nechci.
    Již několik let špatně spím od 1 do 5 hodin spánku). Nespavost se střídá s psychickými problémy, pravděpodobně stavy úzkosti. Ty mají různou intenzitu, ale vždy to vyvolá něco, v čem se angažuje otec, byť jen kontext. Vždy se jedná o zrychlený tep, zimu a zároveň horko, pocit prázdnoty a zároveň možné vnitřní exploze, třas, slzy v očích a veliké problémy s dechem, vždy se nemohu pořádně nadechnout a lapám po dechu i několik minut. Vždy se také zastavím a vše kolem mně se spomalí.. jsem jen já a tyto obtíže. Naposledy se mi to stalo, kdyz se mě otec pokusil kontaktovat.
    Také se uvnitr sebe cítím prázdná..skoro až mrtvá, bez emocí, bez chuti do čehokoliv. Dělají mi problémy každodenní činnosti-vstát z postele, vyjít z bytu. Slyším problémy kamarádek, ale neposlouchám..i když bych tak moc chtěla. Žiju ale vlastně ne.
    Co se to děje? Jak proti tomu mohu bojovat?
    Děkuji.

Dobrý den. Během soužití s otcem jste byla nucená, v rámci zvládnutí situace, spoustu emocí potlačit, odsunout, necítit. Cítit emoce znamenalo ohrožení, vzorec, který se časem zautomatizoval, proto ty pocity vnitřní prázdnoty. Během úspěšné terapie získáte možnost ty potlačené emoce zpracovat a časem pocítíte i ty pozitivní, naplňující stavy. Pracujte s tím a dejte tomu čas. Barbora Tóth

• Dobrý den,

už několik let mě trápí trápí jistá věc, která se, dle mého názoru stále zhoršuje. Jsou dny, kdy mám plno energie, zdravé silné sebevědomí, ale pak se lusknutím prstů vše obrátí. Najednou pro mě nic nemá cenu, nic pro mě není důležité a mám pocit, že vše selhalo. V těchto stavech mám mnohdy pocit, jako bych já sám byl ve svém těle pouze "divákem" těchto nálad. Čím dál častěji mě také bolí hlava a na tuto bolet mi nezabírají ani prášky, spánek. Mívám také výkyvy agrese. Jindy jsem jako vteklý buldok, který se ve vteřině promění na nejmírumilovnějšího tvora. Tyto výkyvy často doprovází mnohdy nechtěný pláč.

Nevím co s tím. Ničí mi to akorát vztahy a život.
    Děkuji za odpověď.
    Ondřej Z.

Dobrý den. Z toho, co popisujete, mám dojem, že když máte dobré období, jste u sebe, jakoby "zakořeněn" v sobě a máte svůj život ve svých rukou. A pak se stane něco, co Vás z této vnitřní rovnováhy vyvede, jako byste ztratil kontakt se sebou a nějak nelze jednat tak, aby došlo k obnově rovnováhy. Pravděpodobně Vás to stojí obrovské množství energie nějak to ustát. Terapie by mohla pomoci tyto situace rozklíčovat, nahlédnout, co se to děje a vést k větší vnitřní pohodě. Držím palce, Barbora Tóth

• deprese
  • krize