Gynekologie
Roškotova 2/1717, Praha

Některé sestry na recepci se chovají opravdu hrubě a netaktně. Na druhou stranu, fungují tam především jako recepční, takže to neřeším. MUDr. Matějovský je skvělý doktor a ten roční poplatek za to rozhodně stojí. Poctivý a citlivý, osobní přístup. Chodím k němu už několik let a pokaždé, když byl nějaký problém, snažil se ho opravdu řešit a vždycky se to podařilo. Než jsem začala chodit k němu, měla jsem velmi negativní zkušenost s dvěma gynekoložkami, kvůli kterým jsem se extrémně bolestivých gyn. prohlídek a ošetření bála víc než zubaře. Ale tady je to úplně jiné. U Matějovského se mi nikdy nestalo, že by vyšetření či ošetření bolelo. Všechno vysvětlí, poradí, nikdy by nenapsal jen tak prášky "od stolu", jako se to běžně dělá jinde. Fakt profík na svém místě. Hlavně jsem díky profesionálnímu přístupu naprosto změnila názor a rozhodně se nebojím, není čeho :-)

Musím říci, že jsem měla zatím jen tu čest mluvit s ,,velice příjemnou" zdravotní sestrou od pana doktora a to mě natolik odrovnalo, že už ani nemám chuť tam začít chodit. Otázky typu: "Jste těhotná? Pracujete?" mi připadají zcela nevhodné. Ještě se mě měla rovnou zeptat, kolik vydělávám, jestli si ten roční poplatek můžu vůbec dovolit. Sestra byla velice nepříjemná a myslím, že když se zde vybírá roční poplatek 700 Kč (a to opravdu nevím za co, když preventivní prohlídku hradí zcela zdravotní pojišťovna), měl by zde pracovat poněkud příjemnější personál.

Nejlepší Doktor co znám ochota úsměv poctivost každému pomůže jsem rada že ještě takoví doktoři jsou.......

Pan doktor Matějovský je doktor s velkým D !Jeho lidský nadstandartní přístup je opravdu skvělý ! Je to šarmantní starší muž,který by si nikdy nedovolil to co jiní lékaři.
Z nepřijemného vyšetření dovede udělat zábavné odpoledne.Při vyštření popisuje co dělá a proč,upozorní Vás na to,že to popřípadě může zabolet.Povídá si s pacientkou celou dobu vyšetření.
Mě například cca dva roky zpět při vyštření řekl něco,při čem jsem měla takový záchvat smíchu,že jsem div nespadla z kozy.Hledala jsem tehdy práci a ptal se mě co bych ráda dělala,odpověděla jsem jaký druh práce mám na mysli a odpovědí mi bylo ,, Já kdybych nekoukal ženským do okýnek,bral bych Vás jako asistentku raz dva " :-) Vřele doporučuji ! Nikdy jsem nepoznala v žádným z oborů lepšího lékaře.

Pan doktor Matějovský je specialista, který je nejen pečlivý, ale má i skvělý, lidský přístup. Vždy si se mnou rád povídá o cestování, mém zaměstnání, politice...Mám k němu snad jedinou výtku, ale to je dnes asi u všech lékařů stejné-miluje antikoncepci a nebyl příliš nadšený , když jsem mu před třemi lety oznámila (bylo mi 27), že ji vysazuji. Řekl mi, že v tom případě,ať počítám s tím, že brzy otěhotním...že jakákoliv jiná forma ochrany je absolutně nespolehlivá. No, již třetím rokem s manželem provozujeme přerušovanou soulož, miminko zatím neplánujeme a vychází nám to. Ale jinak pana doktora Matějovského skutečně můžu vřele doporučit.

Pan doktor je mým gynekologem již více než 15 let. Už to o něčem svědčí.
Je příjemný, pozorný, vstřícný, odpoví na každou otázku. Má dobrý přehled nejen ve své přímé odbornosti.
Vyšetřuje ohleduplně. Používá všechny ochranné prvky. Ordinaci má velmi dobře zařízenou, nemusí Vás proto kvůli jednotlivým vyšetřením posílat od čerta k ďáblu. Navíc sídlí na poliklinice, takže i laboratoř nebo třeba mamografie je v místě.
Jediná výtka je k sestřičkám. Některé jsou v jednání s pacientkou poněkud nepříjemné. Ale o nich to až tak není.

Pan doktor je clovek na svem miste, naprosto profesionalni, vyborny lekar a k tomu naprosto skvely clovek. Jestli se nekdo navstevy gynekologa obava, ja se na ni snad i tesim :) Samozrejme zertuji, chci tim jen vyzdvihnout, jak perfektni pristup pan dokor ma.

Já jsem dlouholetá pacientka dr. Matějovského, jsem s ním maximálně spokojena, je prostě odborník, jen co mi vadí jsou tam sestry, ale to spadá do jiné kategorie....

Velmi precizní. Mohu se ho zeptat na cokoli. Vždy mi říká co dělá a proč to dělá.
Má všechno potřebné zařízení v ordinaci nebo je v budově.
Celkové prostředí je příjemné i pan doktor je příjemný.

Pan doktor je naprosto úžasný, milý přístu a ochotně odpovídá na všechny vaše otázky. Sestry, jak tu někdo píše,že jsou nepříjemné, já bych se k tomu moc nepřikláněla, je na každém, jak je přijme, já s nima žádný problém nemám, někdy mi přijdou až praštěné :-), ale poprvé jsem se taky obávala, za to ale zbytečně. Vřele doporučuji