MUDr. Antonín Kaprál
    Milady Horákové 116/109, Praha

Přijímáme nové pacientky, první návštěva nelze objednat online, ale pouze telefonicky se sestrou.

• Adresa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Přijímám: dospělí

Běžný termín

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Nově poskytujeme estetické služby-špičkový E...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Čeština,
    • Ruština

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

odborne kvalitni vysetreni, pan doktor mel trochu divny poznamky

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Jiný

Volám kvůli výsledkům už měsíc. Celý červenec ani začátek srpna se nemůžu dovolat ať to zkouším kdykoliv a několikrát. Pokud mají dovolenou nebylo by od věci napsat to aspoň na web.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je milý, přátelský mnohdy pusobi značně unaveně.

Jeho péči hodnotím kladně, avšak na celkove hodnoceni má vliv značně

nepříjemné paní sestřičky.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

S vysetrenimi nejsem uplne spokojnena. Pan doktor toho moc nenamluvi, vetsinou jsem si sama zadala o vysetreni, kdyz mam nejaky problem a doplacala za nadstandardní testy a nevim na co mam narok z pojisteni a co hradi pojistovna.

Už k němu chodím cca dva roky a jednou je nahoře a jednou zase dole. Někdy chytne skvělou náladu, to když není žádný problém a berete antikoncepci. Když problém máte, máte problém i s ním. Vše řeší antikoncepcí a tím, že se nic neděje, že když máte malé problémy, ani se za ním nemáte otravovat chodit. Nepochybuji o tom, že v porodnictví je výborný, ale jako lékař, k němuž pravidelně docházíte... Nic moc. Pozitivní komentáře udělují převážně ženy, které nemají žádné problémy. Ale popravdě bych k němu nechtěla chodit, kdybych problémy měla... Jinak sestřička suprová, to se musí nechat.

Po první navštěvě jsem měla velice dobrý dojem. Pan doktor byl ochotný, pěčlivě vyšetřil. Ale když se objevil nějaký problém tak se mi začalo zdat že se mu tím nechce zabívat. Tak jsem musela změnit lekáře. Jiný doktor ale přišel na ten problém a teď se lečím, přestože pan doktor Kaprál říkal že nic zavažného nemám. Jinak je opravdu velice přijemny, ale bohužel nedokazal pomoci.

Ordinace je příjemná, stejně jako jednání sestřičky. Ze samotné prohlídky už jsem však moc dobrý pocit neměla. Pan doktor jedná sice mile, ale nelíbil se mi jeho přístup, kdy moje problémy chtěl "léčit" antikoncepcí, kterou jsem rovnou odmítla, přesto se mě snažil dlouho přesvědčit, aniž by zohledňoval moje argumenty. Bohužel jsem tím získala pocit, že se mi snaží vnutit něco, o čem sám jako lékař musí dobře vědět, že zdraví neprospívá, a po první návštěvě jsem k němu ztratila důvěru.