Milady Horákové 116/109, Praha
Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
242 48.....

Antikoncepce

Gynekologické konzultace

Ultrazvuk +12 Více

Ultrazvuk plodu

Cytologie

Sepsání žádosti o umělé přerušení těhotenství

Přijímáme nové pacientky, nejlépe po předchozí domluvě se sestrou. Nově poskytujeme estetické služby-špičkový EPILAČNÍ LASER /tel v době ordinačníc...

• neplodnost

• Atestace v oboru gynekologie a porodnictví II. stupně - 1997

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Už k němu chodím cca dva roky a jednou je nahoře a jednou zase dole. Někdy chytne skvělou náladu, to když není žádný problém a berete antikoncepci. Když problém máte, máte problém i s ním. Vše řeší antikoncepcí a tím, že se nic neděje, že když máte malé problémy, ani se za ním nemáte otravovat chodit. Nepochybuji o tom, že v porodnictví je výborný, ale jako lékař, k němuž pravidelně docházíte... Nic moc. Pozitivní komentáře udělují převážně ženy, které nemají žádné problémy. Ale popravdě bych k němu nechtěla chodit, kdybych problémy měla... Jinak sestřička suprová, to se musí nechat.

Po první navštěvě jsem měla velice dobrý dojem. Pan doktor byl ochotný, pěčlivě vyšetřil. Ale když se objevil nějaký problém tak se mi začalo zdat že se mu tím nechce zabívat. Tak jsem musela změnit lekáře. Jiný doktor ale přišel na ten problém a teď se lečím, přestože pan doktor Kaprál říkal že nic zavažného nemám. Jinak je opravdu velice přijemny, ale bohužel nedokazal pomoci.

Ordinace je příjemná, stejně jako jednání sestřičky. Ze samotné prohlídky už jsem však moc dobrý pocit neměla. Pan doktor jedná sice mile, ale nelíbil se mi jeho přístup, kdy moje problémy chtěl "léčit" antikoncepcí, kterou jsem rovnou odmítla, přesto se mě snažil dlouho přesvědčit, aniž by zohledňoval moje argumenty. Bohužel jsem tím získala pocit, že se mi snaží vnutit něco, o čem sám jako lékař musí dobře vědět, že zdraví neprospívá, a po první návštěvě jsem k němu ztratila důvěru.

Antikoncepce

Gynekologické konzultace