MUDr. Antonín Kaprál
    Milady Horákové 116/109, Praha

Přijímáme nové pacientky, první návštěva nelze objednat online, ale pouze telefonicky se sestrou.

• Adresa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Přijímám: dospělí

Běžný termín

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

Nově poskytujeme estetické služby-špičkový E...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Čeština,
    • Ruština

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Velmi peclivy a citlivy pristup s detailnim vysvetlenim potrebnych informaci.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Běžná prohlídka proběhla v pořádku, milý přístup pana doktora i sestry.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je člověk na svém místě. Vše podrobně vysvetlil a poradil.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Jiný

Volám kvůli výsledkům už měsíc. Celý červenec ani začátek srpna se nemůžu dovolat ať to zkouším kdykoliv a několikrát. Pokud mají dovolenou nebylo by od věci napsat to aspoň na web.

Á
    Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Milý, ochotný, má profesionální přístup. Všechno vyhovuje.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Bohužel nemohu doporučit. K panu doktorovi jsem se registrovala na základě spousty kladných recenzí, ale má zkušenost rozhodně nijak pozitivní nebyla. Postrádala jsem jakoukoliv empatii a snahu cokoliv řešit. Otázky, které jsem měla mi nebyly zodpovězeny, pan doktor byl arogantní, měla jsem pocit, že je se mnou jednáno jak s nesvéprávným jedincem a naprostým exotem. Mimo to, opravdu mi nepřijde normální, že když lékaři sdělíte, že se vám již několik měsíců neustále vrací záněty a že jste vyzkoušeli už snad vše co je v lékarně dostupné bez předpisu tak vám pouze odpoví "no jo, tak ty přípravky musíte střídat, když budete používat jen jeden tak to tělo si na to zvykne" a pošle vás domů. Po další návštěvě se stejným problémem mi byly pouze naslepo předepsány tablety bez jakéhokoliv podrobnějšího vyšetření a účinek žádný. Vše se vyřešilo až změnou lékaře, který měl snahu, našel příčinu a předepsal odpovídající léčbu. Takže ne, za mě naprosté zklamání a rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je pečlivý odborník, dobře vše vysvětlí, k pacientkám se chová s úctou a respektem. Po zkušenostech v nemocnici vím, že to zdaleka není samozřejmé.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Nikdy jsem necekala dlouho, vzdy jsem sla na radu presne podle domluveneho terminu. Pan doktor je mily, vstricny a ohleduplny.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Rozhodně nedoporučuji. Neempatický a samolibý ikdyž se usmívá. Na mou mou otázkou, zda je možné zjistit hormonální rovnováhu z krve nebo jiného vyšetření, protože jsem unavená, zaznamenala jsem změnu ochlupení a vypadávání vlasů vlastně neodpověděl. Když jsem řekla, že je to možná tedy z dlouhodobého stresu, tak se arogantně usmál s komentářem: "Jaký můžete mít ve 24 letech jako studentka stres? Já včera šil komplikovanou pacientku a doufal, že jsem ji zašil dobře a ona nevykrvácí do břišní dutiny. To je stres."
    WTF...Takže pane doktore, i žena 24 let může mít sexuální trauma a být v dlouhodobém stresu z uctění památky své sestry. Další doktor, co si stěžuje na náročnost své práce, pro kterou se sám rozhodl a bagatelizuje stresory ostatních. Místo toho, aby se zeptal, zda se máte kde svěřit nebo chcete doporučení, ještě vás retraumatizuje před samotným vyšetřením. Děkuji za názor. Silně nedoporučuji. Navštivte ordinaci pouze pokud počítáte s tím, že nemůžete říci nic osobního.

Umístění: Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál Běžný termín

Pan doktor je vždy vstřícný a důsledný. Mam vždy dobrý pocit při každé návštěvě.