Adresa

Zdislavická 720, Praha
Ordinace očního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

P
Ověřeny pacient

Tak tahle doktorka mne vyléčila. Děsně nepříjemná, když jsem za ní šla pro radu, zda bych mohla používat kontakt. čočky, div mne nevyhodila, že to není její věc, navíc se ptá na soukromí, do kterého jí nic není a fronty jsou také lahůdkové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je svéráz, který doprovází profesionalitou a vstřícností. Dvakrát mě k ní, mimo jiné, poslala moje praktická, na vyloučení příslušných diagnóz vzhledem k bolestem hlavy bolestech hlavy.Vyšetření bylo poprvé naprosto komlexní a odcházel jsem opravdu s jistotou, že oči mám v pořádku. Za dva roky mi evidentně jen prověřila to co bylo nezbytné a opět jsem odcházel s jistotou, že je vše OK. Později se opravdu ukázalo, že moje problémy mají jiný původ. Doporučuji!


I
Ověřeny pacient

Super lékař a hlavně umí!!!Vše vysvětlí,pomůže a je prostě 1 mezi očními lékaři.Díky za vše,jak léčí,za její přístup k pacientům a za její ochotu a vstřícnost.Ať je tu s náma ještě aspoň 100 let.Děkuje Ivana,Jindra,Nikolka,Miňonka,Daník,Lothar,Zoja,Lída a Fialinka maminka...a další....


J

Přístup paní doktorky k pacientovi je profesionální, jasný, konkrétní. Navrhne řešení zdravotního problému a stručně vysvětlí. To mi vyhovuje, když odcházím z ordinace, mám pocit, že jsem vyřešila, co jsem potřebovala. Děkuji.


M
Ověřeny pacient

S péčí paní doktorky jsem moc spokojená a ostatní asi také, protože je u ní pořád plno. Je to profesionál na svém místě.


R
Ověřeny pacient

dobře vybavená ordinace,zkušená lékařka


V

Je to super lékařka ,ochotná milá a do důchodu nesmí


H

Výborný diagnostik


I

Paní doktorka má počítač,ale určitě ví.proč ho nepoužívá před pacienty.Je tp výborná lékařka a proto má ty fronty v čekárně.Jděte se podívat dojiných očních ordinací kolem,tam je všude prázdno.Čím to asi bude.Paní doktorka je jedinečná a pokud půjde do důchodu,bude těžko nahraditelná.Mám ráda její profesionalitu,lidský přístup.Má srdíčko na pravém místě a proto jí pacienti milují.Ivana Slunéčková + celá moje rozvětvená rodina(tj.cca 40 lidí)


V

Dobrá lékařka, akorát nechápu jak v dnešní době nemůže používat počítač. Hrozné jsou věčné fronty, čekárna většinou plná lidí. To znamená většinou 3 hodiny čekání :(. Chtělo by to zrychlit a zmodernizovat. Ale jinak spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti