Libušká 183/49, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

U pani doktorky jsme byli dnes poprve, je moc mila, hodna, ochotna. Mame z ni obrovskou radost. Nas 4 lety syn se vubec nebal, pani doktorka je klidna a je videt, ze je hodny clovek.. mluvim ale pouze a jen o pani doktorce.

K pani doktorce jsem chodila od mala a nikdy jsem se tam nebála. Je velice příjemná. Pečlivě vyšetří. Je také velice mírná takže děti nemají strach. Musím také dát za pravdu už jednomu kometárí, že zbytečně nenasazuje antibiotika. Za celé detství jsem je mela pouze dvakrát a to už opravdu bylo :).

Paní doktorku Koťátkovou můžu vřele doporučit. Je moc šikovná, s dětmi to opravdu umí. A nikdy jsem neměla pocit, že bych ji svými neustálými otázkami obtěžovala. Navíc oceňuji, že nepředepisuje atb, sotva vlezeme do ordinace, ale snaží se dcerku pořádně vyšetřit a až poté příp. předepíše, co je potřeba. Pochvala patří i milým a šikovným sestřičkám.

Naprosto pohodová lékařka, nikdy nebyl s ničím problém, děti se návštěv u ní nijak neobávají, prostě na jedničku