Ordinace praktického lékaře
Halasovo náměstí 1, Brno

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

"zachraň se kdo můžeš " .nejprve vypátrala u registrace jednu nohu kratší a spletla si u matky 80 + bolesti páteře s pásovým oparem , pak bohužel začla léčit po dvou týdnech chybně nasazených Léků , noční záchranná služba a převoz do úrazovky, i poté trvala na kolonoskopii ,kdoví proč , pořád na matku pořvávala že prý jí ,tam zanáší bacily, ta se z toho zhroutila , nález ze sono na štítné žláze ji nezajímal vůbec čekárna narvaná pacienty neb "šťástné "přátele bere bočním vchodem , vysoká fluktiace sester, všechny varuji " ps , poliklinika lesná je spolek praktických lékařů , kteří ji považují za svůj rajon a většinou nabírají jen přátele ,místních 20000 obyvatel je jim volných , věk . zdrav. stav a bydliště je nezajímají, , sestry jsou většinou "otrávené " asi všude, MU se jich bojí a lékařská komora je ochraňuje jako všechny lékaře, na to si ju platí , , , tak na co jsme si ju vlastně vybudovali na lesné ? pro jejich kamarády a známé ? ,je to naše poliklinika .

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná dokonce i v případě nezástupu mé praktické doktorky. Vystavila mi recept, který jsem nutně potřebovala narozdíl od MUDr. Grubluvé, která v době zástupu nehnula ani prstem.Vřele paní doktorku doporučuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka je skvělá. Ano, čekací doba v ordinaci je delší, ale jakmile vstoupíte do ordinace, pochopíte proč. Paní doktorka i sestra odvádějí profesionální práci a to v naprostém klidu a s úsměvem. Ve chvíli, kdyby mi byly napsány léky během minuty, tak pochybuji o adekvátnosti. Pečlivě si mě vyslechne, vyšetří a snaží se přijít na nejlepší možnou léčbu (nasadí antibiotika až v nejnutnější variantě). Můžu jen doporučit - i když, to zase bude v čekárně větší fronta :)

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka není špatná, ale jsou zde neuvěřitelně dlouhé čekací doby i když jste objednaní. A není nic příjemnějšího než čekat dvě hodiny na preventivní prohlídku mezi chorými...

Nejhorší zkušenost v mém životě je tato doktorka. Zastupovala doktorku za jakou chodím, a měla jsem akutní problem, tak mě nechala 2 hod v čekárně, nemocnou. A to ráno jsem volala, a řekla že mě vezme. A když jsem se ptala jak dlouho mám ještě čekat, tak mě řekla, že mě nevezme, až zítra. Myslela jsem je to zly sen. Nemohla sem chodit, kamarádka mě avtem odvezla za svojí doktorkou. Která mě pomohla v kritické situaci

K paní doktorce už nechodím. Účtuje si nehorázné peníze a jinak jeví nezájem. Když jsem si stěžovala na bolest zad, poradila mi, abych si najala trenéra. Když jsem řekla, že se cítím pořád unavená, řekla mi, abych přišla za rok na krev. Moje nová lékařka mi nechala vyšetřit krev hned a zjistila nedostatek železa, vitaminu D a prodělanou mononukleózu. Také jsem se objednala k ortopedovi a dostala jsem rehabilitace. Paní doktorku Jashari nemělo cenu s něčím obtěžovat. Takže radím všem rychle od ní pryč.

Muj manžel je po operaci mozku a po propuštění z nemocnice se měl nahlasit ke své lekarce. Ta ho nechala 2 hodiny sedět v čekárně, poté se mu udělalo zlé, vzal si dokumenty a šel domů s tím, že má přijít po víkendu. Bohužel se nemůže prohlásit v neschopence k jinému lékaři, je nucen tam jít. Jakmile se uzdraví, okamžitě mění lékaře. A vám všem radim to stejné, arogantní lékař, nevazici si pacientů ať skrachuje. Bere měsíčně peníze, i když k ní nechodite, jen za registraci od pojišťovny.

Byli jsme domluveni na návštěvě u mé praktické doktorky s mojí ženou. Po příchodu jsme zjistili, že za ní dnes zastupuje paní Jashari. Šli jsme tedy do vedlejší ordinace. Že přednostně vyřídila ostatní pacienty a nás si nechala nakonec bych jí ani nevyčítal, ale jakým způsobem se k nám paní doktorka chovala, poté co jsme vstoupili do ordinace, to mě tedy vytočilo, a to jsem klidné povahy. Vysvětlila nám, že pokud nemáme nic akutního, tak vstupní nebo preventivní prohlídku a potíže které nejsou akutní nám vyřeší paní doktorka ke které jsme původně šli a to až bude ordinovat. To bych pochopil, ale způsob jakým to vše sdělovala, tón v hlase který dával jasně najevo, jako bychom ji obtěžovali, cítil jsem že námi nelidsky pohrdá. Opravdu. Navíc žena je cizinka a má zelenou kartu VZP - snažila se nám namluvit, že nemá nárok na plnou péči, což ale není pravda (viz web VZP). Ženě odmítla vyplnit neschopenku, to by jí ubylo. Resumé = nepříjemný zážitek z byť banální situace, nelidský a pohrdavý přístup - takový člověk by neměl pracovat s lidmi....

Nejsem vůbec spokojená. Objednám se na určitou hodinu a čekám ještě skoro 2 hodiny v čekárně. Paní doktorka je neochotná, nepříjemná. Když mi bylo naposledy zle, bolelo mě v krku, kašlala jsem skoro až jsem se dusila, tak mě poslala si domů lehnout a nakoupit si věci z lékárny... celkem to nechápu, každý z nás si platí takové zdravotní a pak mu ani nepomůžou? Jojo brát z lidi peníze, to jim jde krásně, ale ošetřit či napsat prášky na rychlejší uzdravení to ne. Většina lidí chodi do práce a potřebuje být fit... Nedoporučuju !!!!

Pracuji v zahraničí a pokaždé když přijedu na povinnou dovolenou se přihlašuji zpětně ke své pojišťovně. Paní doktorka Jashari by po mně po každém přihlášení chtěla peníze za "novou registraci" a ta není zrovna levná. Od jiných doktorů, ke kterým chodím např. gynekolog, zubař, mi bylo řečeno, že registrace se nedělá, pokud se přihlašuji ke stejné pojišťovně, tudíž jsem nemusela žádné peníze hradit. Kdybych to věděla dřív, žádné peníze jí nedám.
Momentálně jedu zase pryč, ale až se vrátím, první co bude - změna obvodního!
A souhlasím s těmi čekacími dobami, jelikož to je u ní tak na celý den si vzít volno z práce.