Fakultní nemocnice Bulovka
Budínova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je odbornice, vše dopodrobna vysvětlí pobaví se s vámi o výhodách i nevýhodách léčby. Nespěchá na vás nenutí vám léčbu od pvního setkání. Zároven se u ní v ordinaci budete cítit příjemně, umí vytvořit přátelskou atmosfrétu a já jsem si s ní dobře popovídala. Takže kdyby se mi zase objevil nějaký dermatologický problém tak bych bez váhání opět vyhledala její služby.

Umístění: jiné místo podezřelá znaménka

paní doktorku Jirákovou, mohu doporučit na 100%. Výborná odbornice, velmi příjemná, ochotná a milá paní s empatickým přístupem. Jsem šťastná, že mohu navštěvovat její ordinaci v EUC Kladně.

Paní doktorku by mohli dávat příkladem ostatním lékařům-jak se chovat k pacientovi. Je úžasná a troufám si říct, že i velmi svědomitá a pečlivá. Mohu jen doporučit!

Navštěvuji Paní doktorku cca pul roku a nejde na ní říct ani jeden zápor paní doktorka je naprosto skvělá,šikovná a o miliony procent lepší než můj bývalý kožní lekar.

skvělá

Výborná doktorka, která se vyzná, ale hlavně pomůže v těch nejhorších chvílích i psychicky. Když už moje kůže nevypadala jako kůže a já na tom byla opravdu špatně s nervy, jako jediná kožařka mi opravdu pomohla.

Tuto paní doktorku jsem zde musela uvést, protože je to poklad mezi kožními lékaři. Jednak si pamatuje pacienty,tzn.že i když příjdete na kontrolu co druhý měsíc, vždy ví, o jaký případ se jedná a pamatuje si to od prvního dne. Je velmi přátelská a hlavně UMÍ...Já sama jsem trpěla opravdu velmi rozsáhlým atopickým ekzémem.Jednou jsem musela dorazit na kožní pohotovost,kde mi byla poskytnuta opravdu skvělá péče, v ten den jsem se rozhodla okamžitě změnit lékařku, protože jsem věděla, že paní doktorka ví o čem mluví, sama trpí stejnými problémy, takže určila léčbu, která byla nejmíň zasahující do mého zdraví. Mastička, kterou mi předepsala,je naprosto skvělá, doporučila mi jí i má tibetská doktorka, neobsahuje žádné kortikoidy a opravdu výsledky jsou vidět ze dne na den...Já jsem samozřejmě upravila stravu dle tibetské medicíny, ale i tak používám mastičku a je to opravdu skvělé, chodím na kontroly každé 2měsíce a mám pocit, že o mě opravdu někdo pečuje. Paní doktorka je velmi mladá, krásná, přátelská a hlavně vzdělaná v oboru. Nejsem si jistá, zda ještě přijímá, každopádně je to opravdu jeden z mála doktorů,o kterém se nebojím říct, že pro pacienty udělá první poslední, proto stojí za zmínku se i o této bytůstce zmínit.