Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Souhlasím s paní Ilonou. Je novinkou sdělovat své problémy v čekárně plne lidí. Nelíbí se mi přístup nové sestry, která mě z krčního vyhodila s bolestí v krku a horečkou 39,6, dále mě ignorovala. O pár hodin později zjištěno CRP 78, v následujících dnech pak bakterie hemofil v krku, celkem hrozný průběh této nemoci.
K paní doktorce jsem chodila od mala, tedy celý svůj život. Nikdy nebyl problém přijít s jakýmkoli trápením, ale nová sestra,která převzala lékařskou iniciativu ji bere plusové body. Vůči paní doktorce mě to mrzí, byla vždy skvělá a precizní, ale už k ní nepřijdu.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Mudr. Lunakova me nejdrive vysetrila kvuli zacinajicimu tinnitusu. Nenavrhla zadnou lecbu, musela jsem jinam, kde mi byly predepsany leky a doslo ke zmirneni obtizi.
Druha zkusenost jeste horsi, sve zdravotni problemy jsem musela licit v cekarne plne pacientu a nasledne me odmitla vysetrit. Nedoporucuji.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Specialista na svém místě. Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka, která důkladně vyšetří a nasadí správnou léčbu, nic nezanedbá.

Umístění: Poliklinika Petrovice Bolest v uchu u syna (4 roky)

Paní doktorka je velice příjemná a pozitivní, skvěle komunikuje s dětmi. Kluk se nechal vyšetřit beze slz, což je u nás vzácnost.

Paní doktorka manželce i mně pomohla s potížemi, se kterými jsme se nějaký čas potýkali. Jsme plně spokjení s jejím přístupem k péči i k atmosféře v ordinaci. Chodíme k ní nadále i poté, co jsme se z Petrovic přestěhovali mimo Prahu.

Výborná a především velice příjemná lékařka. Důkladně vyšetří, poradí, nemám co vytknout. Sestřička to samé. Doporučuji!

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velice spokojená. Je profesionálka s lidským přístupem a i při nepříjemném vyšetření se dokázala s malou dcerou "domluvit". Jsem ráda, že k ní můžeme v případě potřeby jít a vždy nás ochotně a bez problému vezme:-)

Nemohu se ztotožnit s uvedenými nesouhlasnými texty. Paní doktorka byla příjemná, profesionálně vystupující. Byť mám trvalé bydliště na druhém konci prahy tak mě vzala bez nejmenších problémů! Okamžitě mi diagnostikovala problém a pomohla, navíc mi pomohla s problémem, na který nepřišlo již více lékařů před ní! Mohu jen doporučit!

mila, hodna, vi co dela. mam ji rada

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná! Moc si jí vážím--