Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice Bolest v uchu u syna (4 roky)

Paní doktorka je velice příjemná a pozitivní, skvěle komunikuje s dětmi. Kluk se nechal vyšetřit beze slz, což je u nás vzácnost.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka manželce i mně pomohla s potížemi, se kterými jsme se nějaký čas potýkali. Jsme plně spokjení s jejím přístupem k péči i k atmosféře v ordinaci. Chodíme k ní nadále i poté, co jsme se z Petrovic přestěhovali mimo Prahu.


M
Ověřeny pacient

Výborná a především velice příjemná lékařka. Důkladně vyšetří, poradí, nemám co vytknout. Sestřička to samé. Doporučuji!


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velice spokojená. Je profesionálka s lidským přístupem a i při nepříjemném vyšetření se dokázala s malou dcerou "domluvit". Jsem ráda, že k ní můžeme v případě potřeby jít a vždy nás ochotně a bez problému vezme:-)


Nemohu se ztotožnit s uvedenými nesouhlasnými texty. Paní doktorka byla příjemná, profesionálně vystupující. Byť mám trvalé bydliště na druhém konci prahy tak mě vzala bez nejmenších problémů! Okamžitě mi diagnostikovala problém a pomohla, navíc mi pomohla s problémem, na který nepřišlo již více lékařů před ní! Mohu jen doporučit!


mila, hodna, vi co dela. mam ji rada


Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná! Moc si jí vážím--


Ověřeny pacient

Paní doktorka nerozpoznala základní onemocnění a půl roku mě léčila na něco úplně jiného, než mě poslala na vyšetření do nemocnice, kde za 5min věděli, co mi je. Chtěla jsem jí i za to žalovat!


F

Paní doktorka je opravdu profesionál,a je velmi milá a ochotná.Mohu jen doporučit


I

Výborná paní doktorka s krásným přístupem k malým dětem, velmi pečlivá, k drastičtějším zásahům a léčbě přistupuje na rozdíl od jiných až v krajních případech, po pečlivém prozkoumání či odzkoušení mírnějších přístupů. Opakovaná výborná zkušenost a maximální důvěra.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti