Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

C
Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin Jiný

Od paní doktorky jsem odešel. Nemohu říct, že by nebyla milá a vlídná, ale odmítla mi sdělit diagnózu, neprovedla vyšetření pohledem a předjímala v psychoterapii.

MUDr. Andrea Dutková

Dobrý den, nevím, vůbec o jakého pacienta jde, kterému bych nenahlásila jeho diagnozu. Zřejmě jde o zneužití těchto stránek.

Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin

K paní doktorce chodím už léta a a jsem s její péči velice spokojená. Vždy se mi věnuje a trpělivě mne vyslechne.Pokud jsem potřebovala něco neodkladného, nebo změnu termínu, vždy mi vyšla ochotně vstříc. Jsem ji za její přístup velice vděčná a jsem ráda, že jsem se svařila do její péče. A.M.

Názor přidán dne 08.11.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka mi moc pomohla. Je milá, vstřícná, empatická s dobrou odborností. Doporučuji všem.

42 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• V posledních letech mě moje vzdáleně bydlící kamarádka posílá e-maily, na kterými mě zůstává rozum stát. Mám dojem, že popisované trable nejsou skutečné, ale jedná se o psychickou nemoc. Obsah textu je stále stejný, obviňuje sousedy z krádeží, poškozování svých věcí, zabití koček, nečinné vyšetřování policií, zcizení hesel ap. Posílá stížnosti na úřady. vše popisuje, jak jim ostatní škodí. Duševně nemocná se necítí. Může se jednat o duševní nemoc ? a jak stav řešit ?

Dobrý den,
    skoro to tak vypadá, že duševně onemocněla, zkuste jí nějak objednat na vyšetření psychiatrem.
    Srdečně zdravím
    Dutková A.

• Dobry den ,
    Mam takovou otázku ,spiš problém ,z manželem se poslední měsic děje něco neobvikleho ,manželovi se při milovaní nepostavi a je stoho dost špatni že při milovani po takove dlouhe době selhavá a nejde mu to, jsme spolu 30 let ,a stidi se to řešit před lékářem ,- Mame ještě nějakou naději se milovat jako před lety ?děkuji za odpověd.

Dobrý den,
    musela bych vědět více podrobností. Ani neznám věk manžela, zda se nechal vyšetřit urologem. Naději jistě máte.
    Když tak se objednejte oba.
    Zdravím MUDr.Dutková