Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
2 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin

K paní doktorce chodím už léta a a jsem s její péči velice spokojená. Vždy se mi věnuje a trpělivě mne vyslechne.Pokud jsem potřebovala něco neodkladného, nebo změnu termínu, vždy mi vyšla ochotně vstříc. Jsem ji za její přístup velice vděčná a jsem ráda, že jsem se svařila do její péče. A.M.


N

Názor přidán dne 08.11.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi moc pomohla. Je milá, vstřícná, empatická s dobrou odborností. Doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • dobrý den, již několik let mám problémy při sexu. V současně době nemám žádného sexuálního partnera právě kvůli tomuto problému. při sexu zažívám první 3 - 5 minut velkou bolest, která ale po chvíli odezní, nicméně v tuto chvíli mě začne obtěžovat silní pocit chtění na malou a často i na velkou. tento pocit ze zhoršuje s rychlostí a intenzitou. kvůli nutnosti sebeovládání se musím hodně kontrolovat a někdy nejsem schopná ani styk dokončit buď kvůli bolesti nebo nepříjemným pocitům. toto se objevuje už od začátku mé sexuální aktivity a v době kdy jsem měla stálého partnera se bolest po čase zlepšila nicméně nepříjemné pocit jsou stále stejné.
  Co je se mnou špatně?
  děkuji.

  Dobrý den,
  doporučuji nejprve kontaktovat gynekologa a urologa, pokud bude vyšetření v pořádku, tak pak sexuologa a psychologa.Často bývá problém "v hlavě".
  Srdečně zdravím
  MUDr.Dutková

  MUDr. Andrea Dutková

 • Dobrý den,
  již 3 roky beru prášky, 1x denně tabletku zoloftu (100 mg) a při akutní úzkosti tabletku ataraxu. Občas dělám takovou věc, že když chci pít alkohol, den před a den po všechny prášky vynechám, abych na prášky nepila. Chci se zeptat na následky, jak moc mi to škodí, nebo jestli existuje jiný způsob, jak si na akcích alkohol dát. Děkuji

  Dobrý den,
  tak alkohol je na úzkosti nejhorší, jenom vše zhorší. Ale pokud je to jen občas, tak doporučuji raději ten den Zoloft snížit na polovinu a atarax vůbec nebrat.
  Mám pocit, že by Vám pomohla spíše psychoterapie..léky nic neřeší..
  Srdečně zdravím
  MUDr.Dutková Andrea

  MUDr. Andrea Dutková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti