Gynekologická ordinace
Mochovská 535/38 Praha-Hloubětín, Praha

K paní doktorce Lukešové jsem chodila více jak 40 let a byla jsem maximálně spokojená. Tak milého lékaře jsem nikdy nepoznala - profesně na velmi vysoké úrovni... Nemám co dodat. Bohužel paní doktorka před měsícem skončila praxi a odešla ve svých 70 letech do důchodu. Pro mne to je nečekané - byla jsem u ní před půl rokem a nic nenasvědčovalo tomu, že se chystá na odpočinek. Pro nás ženy, pacientky i nastávající maminky je to opravdu nepříjemná situace... Jsem stejný ročník jako paní doktorka a těžko se mi bude hledat náhrada.
Za včechny roky Vaší péče paní doktorko, tisíceré díky, nikdy ny Vás nezapomenu!
Ivana Strnadová

Není technicky vybavena. Ma velmi laxsni pristup k opakovanym problemum. Opakovane me posilala domu s tim ze mam chronicke kvasinkove vytoky, ktere ve skutecnosti zpusobovali jine bakterie na, ktere nikdy neudelala stery!!! Pomohl mi jiny lekar.

K paní doktorce chodím cca 30 let, ještě když pracovala v OÚNZ Vysočana a nemohu si ani v nejmenším stěžovat. Je to jeden z mála lékařů na svém místě. JH

od této doktorky jsem odešla poté co mě půl roku léčila na mykózu, kterou jsem ve skutečnosti vůbec neměla. U mé nové lékařky jsem se dozvěděla, že ta sekrece je naprosto v pořádku. Vlastně to samé jako tu někdo psal níže. Paní doktorka je velmi milá, sestra je senzační, ale i kvůli vybavení a budoucímu těhotenství jsem si našla pracoviště s ultrazvukem.

Milé spolupacientky, zdravím Vás, chápu Vaše názory, to vše jsem zažila.Původně v roce 1979 jsem byla pacientkou Dr.Dastychové, byla to moje milovaná Zuzanka, ale ve Vysočanech skončila, obvodem jsem patřila k paní doktorce Lukešové.Pomohla mně mnohdy psychicky,sestry v té době hrubé, neomalené.Zažila jsem hnusné sadistky kdysi na Bulovce, vlastní blbostí jsem 3roky zanedbala prevenci a ono ouvej, hysterektomie.I bez špičkového vybavení, je paní doktorka super, je ze staré školy, pozná to, co nepozná hajzlík i s Ultrazvukem.A sestra, to je ten nejlidštější člověk, kterého znám.Obvoďák mi poslal s ledvinovou kolikou na gynekologii!Po vyšetření a aplikaci léků tišících bolest mi sestra, ve Vašich komentářích, ne kladně hodnocená, odvezla vlastním vozem do lékárny a následně domů.Rodinné prostředí, vlídný přístup, vtipná a milá sestra, kde to najdete?Skočte si na Bulovku, tam na Utrazvuku poznáte své.Všem návštěvnicím přeji pevné zdraví

Velmi milá, příjemná a uklidňující lékařka, ale jen pokud nemáte problém a potřebujete jen prevenci. Loni jsem díky dlouhému čekání na ultrazvuk a stálému uklidňování, že vše je v pořádku a nic není zvláštní málem vykrvácela. Po návratu ze zákroku mi paní dokterka naordinovala nepřiměřeně vysoké dávky hormonů. Za léta příjemné péče děkuji, ale nyní raději přecházím jinam.

Paní doktorku Lukešovu znám více jak třicet let a jsem s ní velmi spokojená. O sestře si každý musí udělat své mínění. Je svérázná, každému říká zlatíčko, opravdu se chová jako diblík. Vyjde do čekárny a nastávající matce, která drží v ruce těhotenskou legitimaci, tak jí řekne Aids ani Syfilis nemáš, ale potřebujeme krev na rozbor. V čekárně jí bere krev před pacienty, hygiena nikde žádná, přitáhne židli a už odebírá krev. Druhý nedostatek slyšitelnost přes dveře, u gynekologa se to nehodí, aby celá čekárna slyšela jaké mají ženy problémy.

Souhlasím s tím, že paní doktorka je moc milá a lidská. Byla jsem s ní spokojená, dokud šlo jen o preventivní prohlídky. Po návštěvě jiné lékařky jsem se dozvěděla, že mám zanedbaný - díky tomu chronický - zánět děložního čípku. Okamžitě jsem šla na operaci. Za nedlouho jsem měla ještě jiné zdravotní potíže, které moje nová lékařka odhalila jen díky ultrazvuku, na který mě Dr. Lukešová nikdy ani neposlala.

Jsem pacientkou paní doktorky cca 21 let, chodila jsem k ní i do poradny, když jsem čekala dceru, pravda na UTZ jsem jezdila do Vysačan,ale kde v té době měl každý gynekolog UTZ, že?Paní doktorka má lidský a citlivý přístup, přesto, že jsem žádné problémy neměla, tak před dvěma lety na jeden přišla i bez UTZ :-).Tady se naskýtá otázka dámy, zda mít lékařku, která sice nemá UTZ, ale skoro 40letou praxi a starou školu nebo lékařku s vybavením,ale jde o to, aby ten UTZ uměla i odborně posoudit.Takže závěrem, já jsem s paní doktorkou spokojená a když si není jistá, pošlw na UTZ o 500m dál

K paní doktorce Lukešové jsem přešla od své první gynekoložky, která mě svým přístupem lehce vyděsila (nekomunikativní, strohá až nepříjemná-bez sestry). Proto jsem byla naprosto unešena přístupem Dr.Lukešové, která je příjemná, vše vysvětlí a poradí. Má velmi sympatickou, ráznou sestřičku. Prostředí rodiného domku je až intimní (i když by mohly být více zvukotěsné dvěře mezi ordinací a čekárnou - celkem je vše slyšet do čekárny :) Nikdy jsem něměla žádné problémy, takže po stránce odborné nemůžu objektivně posoudit, ale po stránce lidské naprosto 100%.