Terronská 580/19, Praha
Psychiatrická ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Pan Dr. Urban je skvělý člověk a odborník, který má neuvěřitelný přehled nejen v oboru psychiatrie., Příjemné čisté
prostředí a ochotná sestřička R.! Po již několika měsíční výborné zkušenosti za kterou jsem nesmírně vděčný , mohu jen doporučit! (i když jsem si vědom velkého vytížení pana doktora, ke kterému se není snadné díky tomu dostat:( Velice Děkuji

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální a současně lidský přístup. Ideální kombinace. Jsem ráda, že jsem MUDr. Urbana objevila. Není jen psychiatr, je i psychoterapeut, který umí skutečně pomoci, podle potřeb klienta.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Pana doktora mohu vřele doporučit, když jsem k němu přišla s obtížemi agorafobie s panickými atakami, konečně mi někdo sdělil název mé nemoci, změnil mi léky a poskytl rady, jak se dá s nemocí pracovat. Díky němu žiji v podstatě normální život s občasnými výkyvy, které jsou zapříčiněny různými stresovými situacemi. Není to lékař, který jen předepíše léky, ale je to i lékař, který poradí, jak s nemocí pracovat, což je mnohdy důležitější než léky samotné. Je velmi milý a příjemný a kolikrát mě v těžších chvílích uklidnil jen svou přítomností a přístupem. Opravdu doporučuji!!!

Umístění: Psychiatrická ordinace

K panu doktorovi chodím s naprostou důvěrou. Jsem moc rád, že jsem ho našel a on se mne ujal. Dále musím potvrdit chválu ostatních. Je to skvělý člověk a jeho způsob léčby má prokazatelně dobré výsledky.

Pana doktora znám již delší dobu. Působí velmi slušně a mile, nicméně vnější zdání klame. Dokáže být velice neochotný a nepříjemný, pokud člověk nesouhlasí nutně s jeho názorem. Jednou je milý a přátelský, podruhé opak. Chybí konzistence. Neposkytuje podporu v obtížné situaci, přechází vážné stavy, myšlenky na sebevraždu. Po dlouhodobé zkušenosti jsem zklamána a nedoporučuji.

Pan doktor aktualne neprijima pacienty z duvodu absolutniho vycerpani kapacity, ale do telefonu byl velmi mily (telefon zvedl primo on).

Za mne tedy naprosto vynikající lékař.. Člověk na svém místě.. Vyzná se a je to především velmi slušný člověk - na to třeba upozornit, protože takových, ke všemu v oboru zdravotnictví, moc není. Já děkuji za pomoc a přeji mnoho zdaru... !!!!!!!!!DOPORUČUJI!!!!!!!!

Mě osobně pomohl. Jsem velmi ráda, že docházím k tak ochotnému a vstřícnému lékaři. Obdivuji jeho možnosti a jeho schpnost pomáhat lidem.

O

Pana doktora si vážím pro jeho upřímný zájem o pacienta a snahu nalézt nejvhodnější řešení (terapeutické, farmakologické), pro jeho komunikativnost, lidskou slušnost a pokoru, s jakou ke svému povolání přistupuje. Udivuje mne i široká mezioborová znalost pana Urbana, což je u lékaře obrovská diviza. Pochvala jednoznačně patří i sestřičce Radaně, jejíž přístup k pacientovi je rovněž vysoce nadstandardní.

Pan doktor Urban je opravdu jeden z těch nejlepších psychiatrů co sem měla tu čest za svůj poměrně krátký život poznat. Opravdu se o pacienta zajímá a nejvíc mě "dostalo" že si pamatoval věci o kterých jsme mluvili při minulé návštěvě (říkala jsem mu, že chci začít chodit plavat). Ptal se mě jestli už jsem začala. Jedinou výtku bych měla, ale za tu pan Doktor opravdu nemůže a to je právě jeho narvaný diář. Když vyloženě nemáte akutní problém nebo tak, objednání cca měsíc až 2 měsíce. Jinak je opravdu výborný