PsyQuo, s.r.o.
Petrská 29, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: PsyQuo, s.r.o. Jiný

Pan doktor je profesionál. Sem u něho už 11 let a sem rád,že mě zatím nevykopl. Dřív býval pohodovější ale tak to hold bývá člověk musí být lehce cynik aby to mohl dělat kvalitně, jako chirurg. Jedinné co bych snad postrádal, je trošku větší pochopení pro hraničáře ale to je spíš utopie. Vysvětlete člověku jak chutná jahoda,když jí nikdy nejedl. Nevim no k čemu je tahle reference, když pan doktor má navždy přeplněno, každopádně děkuji za skvělou péči a doufám, že zemřu dřív jak vy... pokud se nevyléčím :D

Umístění: PsyQuo, s.r.o. Jiný

Mohu jen doporučit. Lidský přístup, neuvěřitelný přehled.

U pana doktora jsem skoro rok a jsem velmi spokojená. Reaguje velmi rychle, je slušný, vyzná se ve svém oboru, mám opravdu pocit, že mě poslouchá, s léky je opatrný. Nová ordinace je ještě lepší a jsem velmi vděčná za to, že jsem se po příšerných zkušenostech s předchozí paní doktorkou dostala právě k němu. Velmi mi pomohl a můžu ho jen doporučit. Děkuji za veškerou pomoc.

Umístění: PsyQuo, s.r.o. Jiný

Pan Dr. Urban je skvělý člověk a odborník, který má neuvěřitelný přehled nejen v oboru psychiatrie., Příjemné čisté
prostředí a ochotná sestřička R.! Po již několika měsíční výborné zkušenosti za kterou jsem nesmírně vděčný , mohu jen doporučit! (i když jsem si vědom velkého vytížení pana doktora, ke kterému se není snadné díky tomu dostat:( Velice Děkuji

Profesionální a současně lidský přístup. Ideální kombinace. Jsem ráda, že jsem MUDr. Urbana objevila. Není jen psychiatr, je i psychoterapeut, který umí skutečně pomoci, podle potřeb klienta.

Umístění: PsyQuo, s.r.o. Jiný

Pana doktora mohu vřele doporučit, když jsem k němu přišla s obtížemi agorafobie s panickými atakami, konečně mi někdo sdělil název mé nemoci, změnil mi léky a poskytl rady, jak se dá s nemocí pracovat. Díky němu žiji v podstatě normální život s občasnými výkyvy, které jsou zapříčiněny různými stresovými situacemi. Není to lékař, který jen předepíše léky, ale je to i lékař, který poradí, jak s nemocí pracovat, což je mnohdy důležitější než léky samotné. Je velmi milý a příjemný a kolikrát mě v těžších chvílích uklidnil jen svou přítomností a přístupem. Opravdu doporučuji!!!

Umístění: PsyQuo, s.r.o.

K panu doktorovi chodím s naprostou důvěrou. Jsem moc rád, že jsem ho našel a on se mne ujal. Dále musím potvrdit chválu ostatních. Je to skvělý člověk a jeho způsob léčby má prokazatelně dobré výsledky.

Pana doktora znám již delší dobu. Působí velmi slušně a mile, nicméně vnější zdání klame. Dokáže být velice neochotný a nepříjemný, pokud člověk nesouhlasí nutně s jeho názorem. Jednou je milý a přátelský, podruhé opak. Chybí konzistence. Neposkytuje podporu v obtížné situaci, přechází vážné stavy, myšlenky na sebevraždu. Po dlouhodobé zkušenosti jsem zklamána a nedoporučuji.

Pan doktor aktualne neprijima pacienty z duvodu absolutniho vycerpani kapacity, ale do telefonu byl velmi mily (telefon zvedl primo on).

Za mne tedy naprosto vynikající lékař.. Člověk na svém místě.. Vyzná se a je to především velmi slušný člověk - na to třeba upozornit, protože takových, ke všemu v oboru zdravotnictví, moc není. Já děkuji za pomoc a přeji mnoho zdaru... !!!!!!!!!DOPORUČUJI!!!!!!!!