Aleš Kotouš, gynekolog Praha

MUDr. Aleš Kotouš

Gynekolog

26 názorů

Uložit


Adresa

Kateřinská 7,Praha, Praha
CGOP Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

L
Ověřeny pacient

Výborný lékař i diagnostik. Po konizaci při otěhotnění hlídá svědomitě, zamezil předčasnému porodu díky důkladnému vyšetření a apelování na navštívení spec.pracoviště v Podolí. Doporučuji, své pacientky si pohlídá...


I
Ověřeny pacient

Příjemný lékař, vše vysvětlí. Poradi.Nikam nespěchá, sestry také příjemné.


příjemné vystupování


Ověřeny pacient

Byla jsem u něj jednou, ještě v Rumburku a naposled. Výsledky mi odmítl vysvětlit stylem stejně tomu nerozumíš a když jsem ho požádala, aby zavolal mému gynekologovi, který s ním chce výsledky probrat, tak to odmítl, protože MUDr. Kotouš je odborník na děložní čípky a můj lékař "jen" porodník. Zajímavé, že když jsem si nechala dělat stejné vyšetření opakovaně u jiného lékaře, tak se ve výsledcích naprosto rozcházeli. Tak nevím... Každopádně nedoporučuji už kvůli aroganci.


každý má svuj názor..


K panu doktoru Kotoušovi docházím již několik let a nemohu si na nic stěžovat. Nechodím totiž k lékaři proto, aby se mi koukal do očí nebo aby se na mne usmívala sestra. Samozřejmě bych nechodila k lékaři, pokud by se jeho sestřička nechovala adekvátně, ale pokud se věnuje také jiné práci a nesměje se na vás, tak v tom problém určitě nevidím. Jsem smířená s tím, že u každého lékaře strávím v čekárně nějakou dobu, pokud má hodně pacientů, i když je to nepříjemné.


Ověřeny pacient

K nikomu jinému bych nechodila, pokud bych nemusela, MUDr. Kotouš je velice schopný lékař, vždy poradí, nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Budu k němu do ordinace dojíždět i do Prahy, protože jsem opravdu spokojená s jeho dobrým přístupem k pacientům. Naopak dost často se děsím, když slýchám o vyšetřeních jiných gynekologů od svých známých a vždy doporučuji pana Kotouše, také mluvím ze zkušenosti několika let.


doktor výborný,ale čekala jsem přes 2hod. i když jsem byla objednaná,lidi předbíhají sestra nemá pořádek v pořadí a neřeší to.


velmi příjemný lékař,vše vysvětlí,jsem sním spokojená.


Také s Kamilou souhlasím, MUDr. Kotouš je jeden z nejlepších odborníků na svém místě!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti