Praktická lékařka
Vranovská 61, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Lékařka co léčí a pomáhá. Lidský přístup není dnes samozřejmostí. Jsem ráda, že ji mám.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Jsem moc spokojená s p.doktorkou i sestřičkou nedám na nědopustit a těch pár pacuemtú co si stěžuje tak ať se zaregistrují jinde

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Jedna z největších předností paní doktorky jej její pečlivost, než aby něco zanedbala, raději vyšetří/nechá vyšetřit preventivně ještě jednou. Velmi vstřícný přísup, moc milá. Předepisuje sice hodně antibiotik, ale nikdy nic nepodcení.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy zažila. Je neuvěřitelně starostlivá a moc milá. Vždy mě pošle na potřebná vyšetření a musím říct, že díky ní taky žiju. I v době pandemie nepodcenila moji léčbu a já jsme dnes díky ní v pořádku. Děkuji Vám :-)

Umístění: Praktická lékařka Jiný

paní doktorka Vlachová, je velmi ochotná, vždy pečlivá a profesionální. Odebírá krev někdy i po nemoci, aby měla jistotu. Nemá problém Vás poslat na další vyšetření ke specialistovi, nikdy ne zbytečně. Velmi lidský přístup a hlídá vše jako jsou třeba preventivní prohlídky a pod... Jsem s ní velice spokojený.

Umístění: Praktická lékařka Bolesti kloubů

Horší doktorku jsme v životě nezažili. Je asi skvělá, pokud náhodou nejste nemocní. Přijdete s bolestí kloubů a skončíte na interně, po čtyřech měsících neléčení vás se stejným problémem pošle na plicní. Přes opakovanou žádost o krevní testy, zda se nejedná o zánět, či boreliozu, jsme se po třech měsících dočkali, odpověď, nic vám není a na bolest kloubů se ani nezeptá. Fakt katastrofa.

Ž
Umístění: Praktická lékařka

Senzační doktorka, lidský přístup, milá, rychlá, nečeká se dlouho, sestru má též velmi schopnou a příjemnou. Nemá problém poslat na speciální vyšetření, odebírá krev pravidelně pro jistotu úplného vyléčení. Nejlepší obvodní lékařka jakou jsem kdy měla. (Kvůli stěhování jich bylo pět)

Chodíme k paní doktorce celá rodina, rodiče, prarodiče a jsme nad míru spokojeni. Doporučuji. Velmi milá paní doktorka, která je především důkladná a nic nezanedbává.

Milá paní doktorka. Ikdyž jsem odmítla vyšetření na gastro a injekci proti tetanu, tak to brala naprosto v pohodě, nic nenutila a nebyla nepříjemná.

MUDr. Vlachovou jako svého praktického lékaře navštěvuji již cca 19 let. Vždy mi pozorně naslouchá, vyšetří, má velmi profesionální přístup a zároveň je empatická. V případě podezření na určitou chorobu Vás vždy odešle k patřičnému odborníkovi, vše srozumitelně vysvětlí. Taktéž sestřička je milá, příjemná a ochotná, zachovávajíc profesionální přístup. Neměnila bych a vřele doporučuji.