Cimburkova 31, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Energická lékařka, takže atmosféra v ordinaci je výborná a to i díky sehranosti se sestřičkou, prostor ordinace je příjemný. Mluví narovinu, vyšetření je opravdu důkladné, vše vysvětlí. Není nic co bych vytknul, jsenm nadšený :)

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce mě poslala kamarádka, která je i s manželem v její dlouhodobé péči. Jsem kamarádce velmi vděčná, protože i já docházím do ordinace už několik let a vždy jsem se setkala s profesionálním a lidským přístupem paní doktorky a stejně tak i sestřičky. Navíc jim oběma nechybí humor! Moc jim za skvělou péči děkuji.

Umístění: Ordinace akutna bolest oka- zranena rohovka

Pani doktorka ma osetrila ako akutneho pacienta napriek tomu ze som nebola objednana a nepatrim k nej, ale ako sama povedala,nemala to srdce ma nechat trpiet, je to odbornicka s velkym srdcom pre pacientov a navyse so skvelym humorom, napriek akutnej bolesti to bola asi najlepsia navsteva doktora aku som zazila!

K paní doktorce chodím již několik a jsem velmi spokojena. Nejen že je pečlivá, ale je ke svým pacientům i velmi vstřícná. Kromě profesionálního přístupu oceňují její pacienti i přátelské prostředí, kterému napomáhá i příjemné jednání sestry. Prošla jsem péčí několika očních lékařů, ale tato paní doktorka má ode mne to nejlepší možné hodnocení.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a jsem moc spokojená. Věnovala mi dost času, byla milá, včetně její sestřičky :)