GPG Centrum s.r.o., gynekologie
Masarykovo náměstí 37/20, Ostrava

Umístění: GPG Centrum s.r.o., gynekologie Jiný

Perfektní! Paní doktorka i sestřička jsou úžasní lidi a opravdový profesionálové ve svém oboru! Mohu jedině doporučit

Paní doktorka nejde ani ohodnotit. Je to žena s obrovským srdcem kromě toho že je ve svém oboru kapacita. Děkuji za všechno co kdy udělala nejen pro mě a mou rodinu ale i pro všechny kterým kdy pomohla.

Umístění: GPG Centrum s.r.o., gynekologie Preventivní návštěva

Paní doktorku Lipkovou si nemohu vynachválit. Mnoho let jsem navštěvovala jiné lékaře a teprve paní doktorka Lipková mi dopřála kvalitní a kompletní péči, které se mi jinde nedostalo. Paní doktorce se svěřím do rukou kdykoliv kdy bude potřeba. :)

Umístění: GPG Centrum s.r.o., gynekologie péče o těhotné

Moje přítelkyně byla u p.Lipkové v GpG Centrumu přes 9let. V minulém roce jsme zjistili gravidytu a já jsem zvážil a přemluvil mou přítelkyni o změnu k mé známé (''i dobré recenze,,) z důvodu vzdálenosti do Ostravy. Tam probíhalo vše jako normálně, až do tě doby kdy vnikl problém, v únoru potrat (našemu malému nebije srdíčko) nic méně na vyskrab nás objednaly až za týden... (vrchol co má žena prozivat tyden s mrvim ničem v hříchu)(neudelali ani histologii) nadále se vyskrab nepodařil a dr.xx chodil/a kolem toho jak horký brambor. Teď se zjistilo, že sou tam zbytky 4,5cm a je možnost nádorů. (Cca 2měs. po výskrabu).
Dále bych chtěl se omluvit p.Lipkové za strach který jsem měl ze vzdálenosti nad rozumem. p.Lipková je kádr ve svém oboru, každý potrat(7), výskraby (2) nebo porod(2) proběhl bez problémů s velkou péčí. Přítelkyně má diky p.Lipkové vymodlené 2 zdravé krásné děti a na třetí se jen modlíme. Radši obětuju nějakou kačku za zdraví mé ženy a dětí. Pokud se mě podaří přemluvit mou ženu aby nad svoje naštvaní, že odešla pryč ''A že je to pro ní nedůstojné,, budu rád, když se vrátí přímo k p.Lipkové dokud to bude možný. Z mě strany můžu doporučit.
(Je ESO České Republiky) TOMÁŠ

Pani doktorku Lipkovou a vsechny doktorky i sestricky v jeji ordinaci nemuho jinak nez Velice Vrele doporucit. Pokud se tady chcete bavit o cenach, ano, u pani doktorky se plati, ale plati se za kvalitu a skvely pristup. Radeji si priplatim nez mit vse zdarma za spatnych podminek. Naopak, pokud je neco akutniho, vetsinou po me pani doktorka platit nechce. Pokud jde o preventivni prohlidku, predem sdeli kolik co bude stat. Je toto soukromy lekar a u tech to takto s placenim chodi :) .. pani doktorku bych nemenila, naopak vsem jen mohu doporucit :) opravdu kazda navsteva tam je jako.navsteva u znamych.

Paní doktorka Liková je ńejuzasnejsi lekar, u jakeho jsem kdy byla. "vystridala !jsem jiz 2 gynekology, jelikož mi nevyhovoval jejich chladny, mnohdy az cynický přístup...paní doktorka mě v klidu, velice príjemne a ochotne provedla prrvním tehotenstvím...nikdy jsem neměla pocit,že bych ji obtezovala svymi dotazy....sestřičky tam ma taky velice laskave...proste jit na prohlidku je jako jit na navstevu k nekomu opravdu prijemnému...a to ze zde kritizuji, ze si necha zaplatit?Ja si nemohu stezovat, ze bych platila vice, nez jinde,kde jsem byla a i kdyby zvedla ceny, opravdu nemením!!!!!!profesionální a mila paní doktorka....vrele doporucuji

Odešla jsem od svého lékaře nebyla jsem s ním spokojená byla jsem poprvé u paní Lipkové na doporučení a neměnila bych užasný přístup k pacientce

Určitě je odborník ve své profesi,ale jsou i jiní stejně dobří!!!!Nemají ale povahu na takové KOKERČNÍ chování!!!! Za operaci,kterou jí plně hradí pojišťovna si klidně řekne 6 000.- a nehledí,kde na to rodina se 2 dětmii má vzít???

Pani doktorka Lipková je boží ! Jak tady čtu ty komenty na téma peníze je mi až zle.... Kdo na to nemá ať k ní neleze, toto komentují jen závistivci a zlý lidé.... Její ceník je její věc to si tady spousta lidí neuvědomuje.... Mě pani dr. rodila syna před 10 lety a mám na ní úžasné vzpomínky .... Dá vám své soukromé číslo a je vám kdykoliv k dispozici, umí utěšit , poradit , dovede zvednout ze země..... I po těch letech znovu děkuji.... Pomohla jste mi v těžké chvíli

Mudr.Lipková je prostě nejlepší,odborník se vším všudy,jsem moc ráda,že ji mám!!!