MUDr.

Alena Jeníková

Otorinolaryngolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná zkušená lékařka s praxí v ORL oblasti u dospělých i dětských pacientů, s dlouholetou praxí v zahraničí (Anglie, Švýcarsko, Polsko), specializace ultrazvuk krkčníc... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaná zkušená lékařka s praxí v ORL oblasti u dospělých i dětských pacientů,
    s dlouholetou praxí v zahraničí (Anglie, Švýcarsko, Polsko), specializace ultrazvuk krkčních oblastí

• otorinolaryngologie

Nemoci

• nádory hlavy
  • dětská orl onemocnění
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Hodnocení pacientů:

• Nejsem odborně vzdělána v medicínském oboru, tudíž pokud se můj stav zhorší po podání a následné změně antibiotik a po návštěvě pohotovosti mi je doporučena kontrola, jdu tedy za ošetřujícím lékařem, který mi léčbu nasadil. Nevidím jediný důvod, aby byla paní doktorka arogantní a chovala se, jako kdybych ji obtěžovala, poslechla jsem pouze radu lékaře z pohotovosti. Paní doktorka mne odkázala na mého praktického lékaře, ten však nemá k dispozici výsledky výtěrů ani neví nic o stavu, ve kterém jsem přišla a nevidím důvod, aby ORL diagnozu řešil praktický lékař. Za mě tedy po stránce znalostí v oboru nemám problém, ale bohužel její působení v ordinaci na Praze 8, na poliklinice Mazurská jen poškozuje dobré jméno této ordinace

• D

Pani doktorka se nam od zacatku snazila vnutit ATB i po negativnich vysledcich z vyteru na bakterii a za situace, kdy dite nemelo teplotu. V patek jina pani MUDr. akceptovala ze ATB neni potreba. Nedoporucuji.

• S

Janina
    Paní doktorka je profesionál, důkladně vás vyšetří, dobře komunikuje a vysvětlí vše potřebné. Bohužel, její sestra tento dobrý dojem zcela kazí. Je arogantní, nepříjemná, a působí dojmem, že jí pacienti velmi, ale opravdu velmi obtěžují...

• Paní doktorka je moc milá, ochotně vše vysvětlí, poradí. Mám jen jednu výtku, trošku zbytečně posílá na radiologická vyšetření (provádění preventivního CT je v rozporu s Doporučeními pro lékaře indikující radiologická vyšetření). Velké minus je velmi nepříjemná sestra.

• U paní doktorky jsem byla nedávno 3x na Poliklinice Vinohrady. Paní doktorka Jeníková je velmi příjemná, pečlivě se vyptá na problémy i anamnézu. Vždycky vysvětluje jak Vás bude vyšetřovat a proč. Ochotná se s pacientem bavit o alternativách léčby a přizpůsobit se tomu, co Vám vyhovuje. Léčba byla hrazena na pojišťovnu, nic jsem nedoplácela (vyjma léků v lékárně ... ale o tom mne paní doktorka předem informovala). Romana Š

Lékař, ke kterému se můžete objednat online