MUDr.

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• S

Janina
    Paní doktorka je profesionál, důkladně vás vyšetří, dobře komunikuje a vysvětlí vše potřebné. Bohužel, její sestra tento dobrý dojem zcela kazí. Je arogantní, nepříjemná, a působí dojmem, že jí pacienti velmi, ale opravdu velmi obtěžují...

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaná zkušená lékařka s praxí v ORL oblasti u dospělých i dětských pacientů,
      s dlouholetou praxí v zahraničí (Anglie, Švýcarsko, Polsko), specializace ultrazvuk krkčních oblastí

• otorinolaryngologie

Nemoci

• nádory hlavy
    • dětská orl onemocnění
    • nádory krku
    • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Vinohradská176, 130 00 Praha, hl. město Praha

Endoskopie
    Komplexní služby v celé oblasti orl

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Nejsem odborně vzdělána v medicínském oboru, tudíž pokud se můj stav zhorší po podání a následné změně antibiotik a po návštěvě pohotovosti mi je doporučena kontrola, jdu tedy za ošetřujícím lékařem, který mi léčbu nasadil. Nevidím jediný důvod, aby byla paní doktorka arogantní a chovala se, jako kdybych ji obtěžovala, poslechla jsem pouze radu lékaře z pohotovosti. Paní doktorka mne odkázala na mého praktického lékaře, ten však nemá k dispozici výsledky výtěrů ani neví nic o stavu, ve kterém jsem přišla a nevidím důvod, aby ORL diagnozu řešil praktický lékař. Za mě tedy po stránce znalostí v oboru nemám problém, ale bohužel její působení v ordinaci na Praze 8, na poliklinice Mazurská jen poškozuje dobré jméno této ordinace

• D

Pani doktorka se nam od zacatku snazila vnutit ATB i po negativnich vysledcich z vyteru na bakterii a za situace, kdy dite nemelo teplotu. V patek jina pani MUDr. akceptovala ze ATB neni potreba. Nedoporucuji.

• S

Janina

• Paní doktorka je moc milá, ochotně vše vysvětlí, poradí. Mám jen jednu výtku, trošku zbytečně posílá na radiologická vyšetření (provádění preventivního CT je v rozporu s Doporučeními pro lékaře indikující radiologická vyšetření). Velké minus je velmi nepříjemná sestra.

• U paní doktorky jsem byla nedávno 3x na Poliklinice Vinohrady. Paní doktorka Jeníková je velmi příjemná, pečlivě se vyptá na problémy i anamnézu. Vždycky vysvětluje jak Vás bude vyšetřovat a proč. Ochotná se s pacientem bavit o alternativách léčby a přizpůsobit se tomu, co Vám vyhovuje. Léčba byla hrazena na pojišťovnu, nic jsem nedoplácela (vyjma léků v lékárně ... ale o tom mne paní doktorka předem informovala). Romana Š