MUDr.

Alena Hezinová-Ptáčková

Otorinolaryngolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL odd. Fakultní polikliniky VFN. Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Oddělení otorinolaryngologie (ORL), Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

U Nemocnice 2
    128 08 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Audiologie
    Dispenzarizace nádorových stavů
    Ušní mikroskopie
    Tympanometrie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL odd. Fakultní polikliniky VFN.

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Hodnocení pacientů:

• S paní doktorkou mám jen velmi dobré zkušenosti, je vždy milá, nikdy dlouho nečekám a její citlivý přístup spolu s výbornými výsledky rozhodně zaslouží kladné hodnocení. Naposledy mě dokázala zbavit úporného kašle, který praktický lékař " léčil " čtyři měsíce. Děkuji pani doktorko!

• Mám velmi dobrou zkušenost s paní doktorkou, nejen že mi pomohla hned při první návštěvě, ale působí velmi příjemně. Ordinace je skvěle vybavená a sestřička je hodná. Zákrok, který byl u jiného lékaře opravdu velmi bolestivý mi provedla naprosto bez bolesti. Děkuji moc a doporučuji.

• My máme s paní doktorkou velmi negativní zkušenost. Píchala dcerce uši, jedno ucho jí píchala na dvakrát, což se mi ještě nikdy nestalo..... a když jsem chtěla ouška odsát řekla pejorativním tónem, že odtékají dobře a že tedy nechápe proč. Nakonec jsme skončili večer na pohotovosti, protože malá pořád plakala a ulevilo se jí, až po odsátí.

• Mám velice pozitivní zkušenost s paní doktorkou, která je milá a ve svém oboru jistě profík. Dostal jsem od ní také spoustu užitečných rad a dobrých doporučení, za které i touto formou děkuji. Pokud hledáte odborníka s pozitivním a milým přístupem k pacientovi, pak můžu paní doktorku i její sestřičku vřele doporučit. :-.)
    JL

• Za poslední dobu je to nejlepší lékařka, kterou jsem poznala. Zavolám, nečekám, jsem ošetřena. Perfektní spolupráce, kudy chodím, tak chválím!!! Sestřička také moc příjemná!! Nasadila mi celkem jednoduchou léčbu a zbavila mě dlouhodobých potížích, ne jako obvoďák!!!! Děkuji moc!!

• Úžasná paní doktorka. Když jsem tam byla poprvé, působila moc příjemně a mile, to samé sestřička - to je v dnešní době zázrak! Na nic nečeká, okamžitě jedná a snaží se o co nejrychlejší jednání. Děkuji za ní!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online