MUDr.

Alena Hezinová-Ptáčková

Otorinolaryngolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL odd. Fakultní polikliniky VFN. Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

 • Oddělení otorinolaryngologie (ORL), Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

  U Nemocnice 2
  128 08 Praha, pražský

  40
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Služby

  Dispenzarizace přednádorových stavů
  Komplexní služby v celé oblasti orl
  Audiologie
  Dispenzarizace nádorových stavů
  Ušní mikroskopie
  Tympanometrie
 • Služby

  Dispenzarizace přednádorových stavů
  Komplexní služby v celé oblasti orl
  Audiologie
  Dispenzarizace nádorových stavů
  Ušní mikroskopie
  Tympanometrie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL odd. Fakultní polikliniky VFN.

Nemoci

 • nádory hlavy
 • poruchy sluchu
 • nádory krku
 • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Názory pacientů

 • velmi dobrý

  S paní doktorkou mám jen velmi dobré zkušenosti, je vždy milá, nikdy dlouho nečekám a její citlivý přístup spolu s výbornými výsledky rozhodně zaslouží kladné hodnocení. Naposledy mě dokázala zbavit úporného kašle, který praktický lékař " léčil " čtyři měsíce. Děkuji pani doktorko!

 • velmi dobrý

  Mám velmi dobrou zkušenost s paní doktorkou, nejen že mi pomohla hned při první návštěvě, ale působí velmi příjemně. Ordinace je skvěle vybavená a sestřička je hodná. Zákrok, který byl u jiného lékaře opravdu velmi bolestivý mi provedla naprosto bez bolesti. Děkuji moc a doporučuji.

 • slabý

  My máme s paní doktorkou velmi negativní zkušenost. Píchala dcerce uši, jedno ucho jí píchala na dvakrát, což se mi ještě nikdy nestalo..... a když jsem chtěla ouška odsát řekla pejorativním tónem, že odtékají dobře a že tedy nechápe proč. Nakonec jsme skončili večer na pohotovosti, protože malá pořád plakala a ulevilo se jí, až po odsátí.

 • velmi dobrý

  Mám velice pozitivní zkušenost s paní doktorkou, která je milá a ve svém oboru jistě profík. Dostal jsem od ní také spoustu užitečných rad a dobrých doporučení, za které i touto formou děkuji. Pokud hledáte odborníka s pozitivním a milým přístupem k pacientovi, pak můžu paní doktorku i její sestřičku vřele doporučit. :-.)
  JL

 • velmi dobrý

  Za poslední dobu je to nejlepší lékařka, kterou jsem poznala. Zavolám, nečekám, jsem ošetřena. Perfektní spolupráce, kudy chodím, tak chválím!!! Sestřička také moc příjemná!! Nasadila mi celkem jednoduchou léčbu a zbavila mě dlouhodobých potížích, ne jako obvoďák!!!! Děkuji moc!!

 • velmi dobrý

  Úžasná paní doktorka. Když jsem tam byla poprvé, působila moc příjemně a mile, to samé sestřička - to je v dnešní době zázrak! Na nic nečeká, okamžitě jedná a snaží se o co nejrychlejší jednání. Děkuji za ní!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online