Antala Staška 80, Praha
Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická

Umístění: Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická Jiný

Pani doktorka je velice pecliva, konzultuje a komunikuje i po telefonu/emailem. Provedla me celym tehotenstvim s byla jsem velice spokojena. Pri vysetreni je velice citliva, za me je i empaticka a zabavna. Zajima se komplexne, je schopna nahlizet na problemy i z jine nez gynekologicke oblasti. Sestricka je take velice mila. Je mi lito, ze budu muset z duvodu stehovani lekare menit. Nejradeji bych dojizdela.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka Šťastná je skvělá! Jak přístupem, tak diagnostikou. Byla jsem zde nově přeregistrovaná a ona jediná mě pečlivě sledovala každý týden a zvala na kontroly. Oproti několika dalším předchozím gynekologům, kteří by mě cpali jen hormony nebo čekali, jak se můj několikaměsíční problém vyvine, mě poslala na pořádné vyšetření, kde zjistili nádor. Mohla jsem s ní hned nález konzultovat, i když jsem nebyla objednaná - poradila, pomohla, povzbudila. Díky ní jsem dneska v pořádku a děkuju jí za všechno!

Umístění: jiné místo Jiný

Bohuzel musim také konstatovat, ze doktorka byla velice nepříjemná, chladná a malo emoaticka. Jak uz zde nekdo psal, také mi prislo, ze se me chtela co nejdříve zbavit. Sestricka je vzdy mila, ale z lékarky nemam bohuzel vubec dobry pocit, a to nebyla ma prvni návštěva. Asi jen nemela den, každopádně ty dny nemívá asi často. Pro me “akutní” vysetreni poměrně odflakla a nazdar. Jsem také zdravotnik a vim, ze muj problem neznamenal, ze se doma nudim tak si zajdu na gyndu. No nic. Premyslim o změně lékaře.

Umístění: Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka má zlaté ruce, vyšetření bez problému. Akorát strašný nezájem, kontrolu vám po léčbě neudělá a když máte problém, termín dostanete nejdříve za 3-4 týdny. Někdy potíže k nevydržení. Když přijdete po neúčinné léčbě znovu, kouká na vás že jste asi se úplně zbláznila. Pak vyjde ve výsledcích bakteriální zánět. Snažíte se vysvětlit nějaký svůj problém, protože nejlépe cítíte když něco není v pořádku a víte, že to je s něčím spojené, znáte svoje tělo. Akorát se špatně koukne pošle vás pryč s tím že to je něco jiného a at se obrátíte na jiného doktora a pak vyjde z výsledku zase zánět. Komunikace na velmi nízké úrovni. Doporučuje dokola nějaký produkt proti vracejícím se potížím. Produkt absolutně nevyhovující a podle mě vůbec neúčinný. Paní doktorka nedoporučí nic jiného na prevenci. Potíže půl roku pořád dokola a léčba nijaká musela jsem změnit gynekologa.
Když máte potíže 2-3x v pohodě, ale jestli řešíte něco dlouhodobě a už si nevíte rady, nedoporučovala bych návštěvu.

Umístění: Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická Jiný

Naprosto skvělý přístup, paní doktorka je vždycky moc milá, to co dělá má smysl, už několikrát mi pomohla. Já bych neměnila!

Umístění: Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická

Pani doktorka je profesionalni, vecny a mily odbornik. Provedla me prvnim tehotenstvim a velmi me mrzi, ze diky zmene bydliste me nemuze provest i tim druhym. Vzdy si velmi dobre zvazte zmenu lekare, vzdy se to da nejak udelat. Tech dobrych a profesionalnich je malo.

Umístění: Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická

Paní doktorka je velmi milá a profesionální, chodím k ní pět let a provedla mě i těhotenstvím. Vždy mi vycházela maximálně vstříc, nikdy žádné strašení či výčitky, prostě naprosta spokojenost.

Prvně jsem docházela za paní doktorkou Fialovou, bohužel ordinuje pouze v úterky, tudíž se vždy trefím do termínu k paní Šťastné.
Její přístup je celkem chladný, tváří se, že chce mít vše co nejdřív za sebou, je nepříjemná a vyšetření není kompletní. Bohužel tomu tak bylo vždy.. pouze stěry, žádný ultrazvuk.
Sestra je většinou milá, ale vychází z ordinace pomalu jednou za hodinu. Při otázce, zda se mohu objednat na jaterní testy ohledně HA mi sestra sdělila, že v dnešní době se není čeho obávat a proto mi je neudělají, ačkoliv jsem na tom trvala z důvodu dědičných předpokladů. To bohužel podpořilo mé rozhodnutí odejít, jelikož mám pocit, že se mi nedostávalo ani základní péče.

Děkuji pání doktorce, velmi mi pomohla. Před mnoha lety právě u ní probíhala má první návšetěva u gynekologa.
I přes počáteční strach to nakonec bylo velmi příjemné, proto bych jí doporučila zejména mladým slečnám, které čeká první navštěva. Za ten čas od mé první návštěvy vyřešila nejeden muj složitý zdravotní problém. Velmi jí doporučuji!

Chodila jsem k paní doktorce, ještě, když byla na klinice v Hloubětíně. Jednou mi udělala vyšetření tak hrubě, že nejen že mi tekla krev, ale bylo mi poměrně zle ještě následující dny. Jen na to pomyslím, zvedá se mi žaludek. Proto jsem se rozhodla svou kartu po jejím odchodu z kliniky již nepřevést. Není to můj první doktor, tohle se mi ještě nestalo, když u jiných to jde s citem, tak věřím, že i u ní by mělo. Osobně nedoporučuji kvůli tomuto, jinak si na péči stěžovat nelze, byla poměrně pečlivá a k výsledku jsme se dobraly.