Adriana Šťastná, gynekolog Praha

Gynekolog

Antala Staška 80, Praha
Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická

Umístění: Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická

Pani doktorka je profesionalni, vecny a mily odbornik. Provedla me prvnim tehotenstvim a velmi me mrzi, ze diky zmene bydliste me nemuze provest i tim druhym. Vzdy si velmi dobre zvazte zmenu lekare, vzdy se to da nejak udelat. Tech dobrych a profesionalnich je malo.

Umístění: Adria Gyn, s.r.o., Poliklinika Budějovická

Paní doktorka je velmi milá a profesionální, chodím k ní pět let a provedla mě i těhotenstvím. Vždy mi vycházela maximálně vstříc, nikdy žádné strašení či výčitky, prostě naprosta spokojenost.

Prvně jsem docházela za paní doktorkou Fialovou, bohužel ordinuje pouze v úterky, tudíž se vždy trefím do termínu k paní Šťastné.
Její přístup je celkem chladný, tváří se, že chce mít vše co nejdřív za sebou, je nepříjemná a vyšetření není kompletní. Bohužel tomu tak bylo vždy.. pouze stěry, žádný ultrazvuk.
Sestra je většinou milá, ale vychází z ordinace pomalu jednou za hodinu. Při otázce, zda se mohu objednat na jaterní testy ohledně HA mi sestra sdělila, že v dnešní době se není čeho obávat a proto mi je neudělají, ačkoliv jsem na tom trvala z důvodu dědičných předpokladů. To bohužel podpořilo mé rozhodnutí odejít, jelikož mám pocit, že se mi nedostávalo ani základní péče.

Děkuji pání doktorce, velmi mi pomohla. Před mnoha lety právě u ní probíhala má první návšetěva u gynekologa.
I přes počáteční strach to nakonec bylo velmi příjemné, proto bych jí doporučila zejména mladým slečnám, které čeká první navštěva. Za ten čas od mé první návštěvy vyřešila nejeden muj složitý zdravotní problém. Velmi jí doporučuji!

Chodila jsem k paní doktorce, ještě, když byla na klinice v Hloubětíně. Jednou mi udělala vyšetření tak hrubě, že nejen že mi tekla krev, ale bylo mi poměrně zle ještě následující dny. Jen na to pomyslím, zvedá se mi žaludek. Proto jsem se rozhodla svou kartu po jejím odchodu z kliniky již nepřevést. Není to můj první doktor, tohle se mi ještě nestalo, když u jiných to jde s citem, tak věřím, že i u ní by mělo. Osobně nedoporučuji kvůli tomuto, jinak si na péči stěžovat nelze, byla poměrně pečlivá a k výsledku jsme se dobraly.

Chtěla jsem se k paní doktorce zaregistrovat. Já blbá, že jsem ten telefon vůbec vytočila. Nepříjemná, tajemně mlčící sestra, když jsem si to tady přečetla, tak jsem asi měla hodně hlasitě hlásit, že vkročím do ordinace s tisícovkou na čele. Jenže to já nevěděla, takže mě sestra nakonec řekla, že mají stop stav, tak ať si ho užijou!

Po dvou letech úžasné péče mi nezbývá než vyjádřit paní doktorce obdiv, obdiv nejen jako lékaři ale i člověku.
Prožívám velmi bolestivé období ze ztráty vytouženého miminka a přístup paní doktorky , profesionální i lidský předčil jakákoliv očekávání. Adriano jste dobrý člověk a moc si vás vážím. Děkuji , z celého srdce děkuji, bez vás by celé mé snažení i vše ostatní bylo daleko daleko těžší.

Nejlepší!!! Chodím k ní už přes deset let a díky ní mám roční holčičku!!! Bez ní bych jí asi nikdy neměla. Doporučuji všem :D
Lucka

U paní doktorky jsem byla 1x na preventivní prohlídce. Čekala jsem lékařku, která je zde popisována jako velice milá, zkušená, komunikativní... atd. Opak byl pravdou. Nevím, jestli paní doktorka měla špatnou náladu, ale chovala se velice odměřeně, tvářila se nepříjemně a brzy mě odbyla. Možná jsem měla smůlu, ale odcházela jsem dost zklamaná. Záměrně nedávám známku: "nejhorší", neboť po 1. návštěvě nemůžu zcela objektivně posoudit odborné kvality, ale kdyby se mělo takové chování opakovat, tak bych neváhala změnit lékaře.

Ke spoustě pozitivních ohlasů asi nemá smysl nic dalšího dodávat - paní doktorka je milá, veselá, profesionální, ... mně pomohla se zdravotními komplikacemi, provádí mě naprosto úžasně těhotenstvím a 100% jí věřím. Jen bych chtěla dodat, že i se sestřičkou mám nejlepší zkušenosti - vždy mi ochotně poradí, je milá, ochotná udělat cokoli, o co jí požádám. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tím, že by na mne byla nepříjemná, natož hrubá. Velice děkuji paní doktorce i sestřičce za vše!!! Veronika