Masarykova 37, Brno-střed, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Momentálně nabízím možnost ONLINE konzultace prostřednictvím Skype, Zoom nebo WhatsApp (případně jiné platformy). Cena konzultace je 500 Kč. Od 19.4...

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Fakulta sociálních studií Brno

• psychoterapie

Znalost jazyků

Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.) psychologické poradenství

Sympatická, empatická a nápomocná psychoterapeutka, ktorá sa snaží vypočuť a pomôcť. Ďakujem aj za úlohu do ďalšieho sedenia.

První návštěva předčila mé očekávání. Paní doktorka je empatická, celé online sezení bylo velmi příjemné. Do dalšího sezení jsem dostala "úkol", věřím, že mě to posune zas dál.

Věřím, že spolupráci s touto terapeutkou ocení lidé, kteří hledají prostor pro hledání své vlastní jedinečné cesty ke změně, kterou si pro sebe přejí. Na našich konzultacích si vážím především jejího autentického zájmu a obrovské schopnosti naslouchat. Má neuvěřitelnou citlivost pro jazyk a jak velmi dobře naslouchá, je schopná si všimnout i různých detailů, drobností, na kterých se poté daří stavět další cestu. Mně osobně také velmi sedí její celková tvořivost a to, že mi dokáže nabídnout i různé zážitkové způsoby, jak se na některá témata podívat. Díky tomu mám možnost na tématech pracovat tak, že mě to i velmi baví. V neposlední řadě si vážím jejího respektu, toho, že dokáže vytvořit prostředí, kde se člověk cítí rovnocenně. Díky tomu odcházím vždy posílená, s pocitem důvěry ve změnu a řadou nápadů a inspirací, které z našeho rozhovoru vzešly. S velkou důvěrou ji ráda doporučím všem, kteří chtějí terapii vyzkoušet.

Veľmi milá a ochotná pani psychologička. Chodím k nej už pár mesiacov a moc si cením jej empatického prístupu a reflexiu nad mojimi slovami, vždy dokáže klásť také otázky aby som sa nad situáciou dokázal lepšie zamyslieť, pozrieť sa na veci z iného uhla a aby sme spoločne našli spôsob ako také situácie zvládať v budúcnosti. Myslím, že vďaka našim sedeniam som sa zlepšil vo vnímaní vlastných emócií a vždy odchádzam s niečím novým, môžem ju vrelo odporučiť.

Moja osobná skúsenosť je pozitívna. Cítila som sa aj napriek ťažkostiam, s ktorými som prišla, príjemne. Vnímala som úprimný záujem a snahu pomôcť. Dostavili sa aj želané výsledky. Výborne zvládnutá bola tiež online terapia keď sme sa nemohli stretnúť osobne. Viem, že sa môžem kedykoľvek ozvať a v prípade potreby dohodnúť ďalšiu schôdzku, a už len to mi v určitých situáciách pomáha. Nemenila by som, lebo oceňujem profesionálny a ľudský prístup. Odporúčam všetkým, aj mojim známym. :)

• Deprese
  • Emoční poruchy