Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

1 200 Kč

1 200 Kč

1 100 Kč

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková

Aktuálně mám kapacitu pro několik nových klientů. Většina volných termínů v kalendáři je určena současným klientům. Proto pokud se chcete objednat jak...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Fakulta sociálních studií Brno

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Slovenština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková psychologické poradenství

Příjemné sezení, celková atmosféra je profesionální a zároveň uvolněná, že se cítím dobře. Dobře směřované dotazy mi pomáhají si uvědomit spoustu věcí. Doporučuji.

Umístění: Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková individuální psychoterapie

Paní Vaľková hned při první návštěvě vysvětlila co je její úlohou, jaké možnosti nabízí a jaké naopak ne. Po celou dobu (cca 5 návštěv) se chovala velmi profesionálně - pozorně, chápavě, pokládala konstruktivní otázky... Zkrátka vše pozitivní, co byste od dobrého psychologa čekali.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Z prubehu terapie jsem nadsena. Zuzana je opravdu na spravnem miste. Nemela jsem problem s ni probrat i citlive temata. Dekuju!

Paní Valkova je profesionální, velmi empatická, citlivá s velkým přehledem

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše naprosto perfektní, nemám co vytknout. Na každou návštěvu se vždy těším, opravdu velká pomoc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Vaľková je člověk, který mě během 10 měsíců dokázal pomoct pracovat se sebou a svými myšlenkami jak nikdo. Vždy se na návštěvu moc těším a odcházím s obrovskou úlevou v celém těle. Během sezení se dokážu skvěle uvolnit a vykomunikovat to, s čím zrovna zápasím lépe než s kýmkoliv jiným. Nikdy jsem se necítila nekomfortně, nebo špatně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Vaľková je velmi příjemná, empatická, naslouchá a snaží se hledat řešení podle potřeb klienta. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní psychoterapeutka je velmi příjemná a empatická. Vždy pečlivě naslouchá a na daný problém se díváme i z jiného úhlu pohledu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná paní, cítím zájem o rozebrání mých problému a těším se na další návštěvu. Dokonce prostředí ordinace je příjemné a přátelské.

Umístění: Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.) individuální psychoterapie

Paní Vaľková je velmi příjemná a empatická psychoterapeutka se zájmem o pacienta. Cítím se s ní naprosto komfortně a nemám problém mluvit o svých pocitech. Při každém sezení objevíme něco nového a vždy je perfektně připravená a je poznat, že mě skutečně poslouchala. Pomáhá mi podívat se na různé životní situace z trochu jiného úhlu a lépe porozumět svým reakcím.