Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Židlochovice

• „Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné... Více

Školní 680/2, Střelice Mapa

Zubní ordinace Střelice

• „Paní doktorka v Hustopečích už není - moc nám chybí. Pečlivá, hodná, nej, nej, nej. Vždy jsem si u ní v ordinaci připadala jako v lázních. Je nám po ní smutno. Více

Mrštíkova 10, Hustopeče Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Výborná a příjemná lékařka s pragmatickým přístupem ke každé situaci. Ošetřuje nejnovějšími postupy a šetrně k pacientovi. Více

Vídeňská 127, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „s paní doktorkou Chybovou jsem velice spokojena. Má velmi dobrý a odborný přístup k mým problémům se zuby,velmi si cením její práce i když má delší objednací dobu a občas zatvrdnu i v čekárně. Více

Holásecká 31, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Skvělá p. zubařka. Chodím k ní už od dětství a na návštěvy se vždy velmi těším, nikdy jsem nepoznala strach ze zubařů, což myslím svědčí o kvalitní práci i profesionálním přístupu:) Více

Labská 27, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nejlepší zubař jakého si člověk může přát.

Šaratice 83, Újezd u Brna Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je trpělivá, pokud dělá bolestivý zákrok ptá se a je ochotna přidat anestezii nebo chvíli počkat až zabere. Nabízí různá řešení daného problému (řekne vám cenu i kvalitu materiálu) Je také hodná a trpělivá k dětem. Líbí se mi, že se (s malými výjimkami) jsou dodržovány časy na které jsem objednaná. Jsem s paní doktorkou natolik spokojena že u ní zůstávám, přestože již nebydlím v Brně. Když teď ale bude odcházet na MD nevím jak to bez ní zvládnu. Tímto jí děkuji Více

Oblá 45, Brno Mapa

• „Odborník na pravém místě, maximální spokojenost, špičková práce, chodím k ní již dlouho a vždy pacient na prvním až na místě :) Více

Holásecká 31, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „K paní doktorce chodím se dvěma mýma kluky již od jejich tří let. Mají ji radi a i s ní mají respekt. Je trpělivá, ochotná a hlavně příjemná. Ráda vše vysvětlí a nabídne i jiný materiál, ale nevnucuje. Kéž by takových stomatologů bylo více. Více

Karla Čapka 1656, Šlapanice Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Nedám na MUDr. Dalibora Žůrka dopustit. Pomohl opravdu vždy a to i když neměl ordinační hodiny. Chodím k němu asi 20let. Více

Nádražní 43, Hustopeče Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Po zkušenostech s postupně třemi zubařkami jsem před pěti lety přešel k MUDr. Němcovi. Sice musím pokaždé dojíždět cca 25 km tam a 25 km zase zpátky, ale rozhodně si jiného zubaře hledat nebudu. Pan doktor je pro mě synonymem profesionálního zubaře. Všem vřele doporučuji, hlavně těm, kteří mají se svým současným zubařem problémy, u MUDr. Němce je mít nebudou. Více

Na Liškově 171, Křenovice Mapa

Soukromá ordinace

• „Já jsem s prací pana Bočka spokojen. Chodím k němu asi tři roky a cokoli mi dělal, udělal kvalitně. Měl jsem např. obnažené krčky, počínající paradentoza. Zuby mám díky jemu jako nové. Jo, možná je trochu dražší, ale co už. Zuby má člověk jen jedny a když je dobrej, tak mu ty prachy rád dám. Já ho můžu s klidem doporučit. Více

Nádražní 195, Hrušovany u Brna Mapa

Privátní zubní lékař

• „Naprostá spokojenost. Návštěva zubní ordinace nepatří do mých top 5 oblíbených míst, ale když vám tu návštěvu zpříjemní milá a krásná sestřička a paní doktorka odvede skvělou práci, tak je radost sem chodit! :) Více

Mrštíkova 16, Hustopeče Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Nejlepsi zubarka, u ktere jsem kdy byl. Chodil jsem do Klobouk, do Hustopec a pani doktorku Skalickou bych ani nahodou nemenil. Je to zkusena doktorka, pracuje setrne, bezbolestne, pred potencionalnim neprijemnym zasahem vas upozorni. Nemuzu vynachvalit. Více

Divácká 583, Šitbořice Mapa

Zubní lékařka

• „K panu doktorovi chodíme z dětmi již 10 let a jeho přístup k dětem je obdivuhodný.Klobouk dolů.Opravdu to s nima umí. Více

Pražská 38b, Brno Mapa

Stomatologická ordinace

• „Zatím absolutní spokojenost

Masarykova 116, Židlochovice Mapa

Zubní lékařka

• „Dlouhodobá spokojenost. Velmi milý a kvalitní doktor, společně s paní sestřičkou jaou sehraní a nikdy jsem zbytečně dlouho nečekal. Mají dobře naplánované návštěvy. Více

Masarykova 116, Židlochovice Mapa

Privátní zubní lékař

• „Velká spokojenost!Skvělý odborník, plně mu celá rodina důvěřujeme. Nic nezanedbá.

Zámecká 8, Troubsko Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší pan zubař. Jeho práce je precizní a 100%.

Brněnská 1, Pohořelice Mapa

Zubní lékař

• „Zatím jen spokojenost.Pečlivý a precizní. Jen objednací dobá je v řádu měsíců a čekání v čekárně se také někdy protáhne na několik hodin. Více

Komenského 77, Újezd u Brna Mapa