Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Luhačovice

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Paní doktorka je lékař na pravém místě! Dnes mi neuvěřitelně pomohla od bolesti která mne trápila neuvěřitelným způsobem! Vždy rád doporučím a nedám na ni dopustit! Sáblík Martin Více

Porcelánové korunky

od 3 500 kč

• „Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nikdy jsem nepotkala lepsiho pana doktora. Vzdy prijemny, opravdu clovek na pravem miste, vse umi dobre vysvetlit a zakroky jsou vzdy bezpolestne.O cloveka ma skutecny zajem. Take pani hygienistka velmi sikovna DOPORUCUJI Více

Komenského 170, Uherský Brod Mapa

FiDent s.r.o.

• Zubař, Plastický chirurg

„Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny, rozřezal jí na 4 kusy , které po té extrahoval. Výkon byl riskantní neboť zub byl v těsné blízkosti mandibulárního kanálu, který po výkonu zůstal neporušen. Všem tohoto lékaře doporučuji Více

Kvítková 475, Zlín Mapa

Welldent s.r.o.

• „Je to skvělý lékař. Ještě nikdy se mi nestalo, že by pro něho bylo něco problémem. Ráda k takovému odborníkovi chodím, všechno předem vysvětlí a svým uklidňujícím hlasem dodá odvahy i těm méně statečným. Platím u něho jenom to, co neproplácí pojišťovna. Za ty roky to bylo snad do pěti set korun. Jezdí k panu doktorovi i můj syn z Kuřimi. Je velmi spokojený a stojí mu to za to, aby si k panu MUDr. Smolkovi zajel. Jenom mě trochu mrzí, že má tolik pacientů a že nemůže vzít i mého manžela. Se sestřičkou jsou skvěle se sehráni. Klobouk dolů před takovým "Panem doktorem". H.Strojilová Více

Privátní stomatolog

• „Pan doktor zastupoval naší paní doktorku a byla jsem nadšená. To jak si dokázal získat 2,5 letou dceru, krásně s ní komunikoval, všechno ukázal, prostě skvělá zkušenost. Více

Potoky 5145, Zlín Mapa

Soukromý zubní lékař

• „Maximálně spokojen, chodí k němu celá má rodina a všichni si jeho laskavý přístup velmi chválí.

Soukromá stomatologická praxe

• „Suproví přístup,postup komentuje,z me panicke hruzy behem chvilky nic nebylo,vse vysvetli.Ceny normalni.Za me Pan Zubar. Více

51. budova areálu Svitu, Zlín Mapa

Ordinace stomatologa

• „Příjemný, citlivý, nikdy mě nic u něho nebolelo. Je to skutečný profík, který ví, co dělá. Od té doby, co jsem u něho, se dokonce těším na další termín návštěvy. Jsem moc ráda, že můžu patřit mezi jeho pacienty. Více

Rezidence Hradebni, Obchodni 1507, Uherské Hradiště Mapa

Zubní ordinace,laboratoř a OPG rtg

• „Paní doktorka Kluzová je velice milá a sympatická zubařka, která vše trpělivě vysvětluje, v průběhu vyšetření se pacienta ptá, zda je vše v pořádku. Návštěvy zubní ordinace jsem se bála, ale po dnešní první návštěvě u paní doktorky už vím, že pro příště se strachovat nemusím. Mám aktuálně problém s kývajícím se zubem, ale věřím, že spolu s paní doktorkou to zvládneme. Kéž by takových lékařů bylo víc a komunikace s pacientem se stala běžnou součástí našeho zdravotnictví… Moc jí tímto děkuji!!! :-) Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• „Pan doktor Zicha je velice milí a sympatický muž , měla jsem strach s trhání zarostlého zubů v dásní ale jakmile mi byla podána injekci tak vše přešlo čekala sem chvíli v čekárně než zabere injekce . Pak si mě zavolali do ordinace a ani sem nepostřehla že mi páčil zub . Jen už je to hotovo. Velice můžu jen doporučit !!! Trhání zubů jedině v luhadentu ! Více

Nádražní 282, Luhačovice Mapa

Luhadent s.r.o.,

• „Paní doktorka je kompetentní, velmi schopná, pečlivá, lidská a ochotná. Cením si na ní to, že svůj přístup k oboru modernizuje. Má také výbornou spolupráci s odbornými pracovišti. Doporučuji. Kéž by byli všichni lékaři takoví. Dáváme to nejvyšší hodnocení. Více

Sadová 2526, Zlín Mapa

Zubní lékařka

• „Vynikající zubařka, perfektní ošetření i lidský kontakt. Parádní sestřička. Negativně hodnotím čekárnu - není si kam odložit a prostoru je skutečně minimum. Z pohledu vytíženého člověka je i časové plánování objednávek pacientů nedostatečné (kolikrát až hodinové čekání). Z hlediska komfortu mi více vyhovovala původní ordinace na Filmových ateliérech, v klidném prostředí a dostatkem místa v čekárně. Přes výše uvedené, pokud bych se nestěhoval - neměním :-) Více

Potoky 5145, Zlín Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Dle mého názoru špičkový zubař se smyslem pro humor, opravdu nemůžu najít negativní vlastnost. Člověk ví, když jde k němu tak nemůže mít žádné obavy nebo dokonce strach. Zakládá si na profesionálním a někdy i vtipném vystupování a vyřazuje z něho pozitivní energie kterou předává i svým pacientům. Jeho práce je vždy odvedená na výbornou a vše dělá tak, aby vás vůbec nic při návštěvě nebolelo. Jen tak dál, jsem velmi spokojen. Více

Vodní 4210, Zlín Mapa

Privátní stomatolog

• „Nejlepší, úžasný stomatolog jakého jsem měla kdy možnost poznat. Svým přístupem mě zbavil fobie strachu ze zubaře. Jsem jeho klientem třicet let a po předchozích zkušenostech na něj nedám dopustit. Skvělý odborník, skvěle vedená zubní klinika. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Moravia Dent spol. s r.o.

• „Se vším níže uvedeným souhlasím. Paní MUDr. Vodičková je pečlivá, vstřícná a po všech stránkách profesionální. Podobně bych taky vyzdvihnul práci sestřičky. Takže jen samá děkuji! Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní stomatolog

• „Po 25 letech jsem změnila zubaře. Paní doktorka je úžasná, má šikovné ruce a profesionální přístup. Zase si připadám jako u opravdového zubaře :). Sestřička moc milá. Více

Stomacentrum AVE

• „Pani doktorku si nemuzu vynachvalit! Navstevuji jeji ordinaci nekolik let. Velmi pecliva a precizni prace. Pro nekoho se zda mozna draha, ale v pripade zubu ja toto absolutne neresim! Doporucuji! Více

Kvítková 475, Zlín Mapa

Welldent s.r.o.