Dermatovenerologická ordinace
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

U paní doktorky jsem byla tři týdny zpátky a pořád si na ní sem tam vzpomenu...až tak hluboko se zakořenila svým chováním. Vlastně pořád žasnu. S vyrážkou pod okem jsem byla venku za necelých 5 minut. Paní doktorka seděla, před sebou denní výkaz pro pojišťovnu a jen zapisovala rodná čísla. Její zhodnocení mého problému, že je to nějaká reakce a ať se zamyslím, co dělám špatně, že od toho tam není. Její předpis receptu s poznámkou, že mi to stejně jen zmírní příznaky, ale od problému nepomůže...když o mé vnitřní nerovnováze hovořila tak po páté, zeptala jsem se jí, co tím konkrétně myslí. Odpověď mě odrovnala. Prý ať se zamyslím, jestli nemám špatnou práci...nebo problémy doma. Divím se, že tam ještě sedí. Podle mého by se mohla dost dobře živit věštectvím. Škoda, že takoví doktoři existují a lidé se na ně s důvěrou obrací :( Rozhodně nedoporučuji. Ostatně, přesvědčte se sami, jako jeden z mála "kožařů" má stále volno.

Byla jsem u pani doktorky se synem (7.mesicu) a byla jsem nadmiru spokojena, poradila, rozebrala z lekarskeho hlediska synovu divnou vyrazku kolem oci a poradila....Pro jistotu mi napsala recept, ale uz dopredu mi rekla,ze ho asi nebudu potrebovat. Dle rady jsem pockala jeste den a vyrazka se zacala hromadne ztracet. Sice pani doktorka na prvni pohled pusobi pro nekoho "divne",ale poradi a to se nejvic ceni!!! Skoro vubec se neceka!Coz je taky dalsi plus!

Výborná, velmi ochotná a vstřícná paní doktorka. Vždy dobře poradí a je při tom vidět, že zná medicínu v nejširších souvislostech, nejen z hlediska svého oboru.

Pani doktorka toho sice moc nenamluvi, pokud se ale ZEPTATE, dockate se vzdy velmi obsahle a vstricne odpovedi. Jeji ordinaci mam rada uz jen z toho duvodu, ze je tam vzdy klid :-)

U paní doktorky jsem byla jednou v životě a víckrát to už zažít nechci. Paní doktorka je velmi nepříjemná, člověk má pocit že ji svými problémy obtěžuje. Něřekla mi vůbec co mi je, jen mi napsala nějaký recept. Vyřizovala si soukromý telefon asi 20 minut. NEDOPORUČUJI NIKOMU!

prisel jsem k pani doktorce s letitym problemem, byla celkem vstricna a hlavne, problem velmi rychle vyresila! navic malokdy se u ni ceka...

střízlivý přístup oceňuji

Vlídný, vstřícný, empatický přístup paní doktorky.