Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
732 34.....
555 13.....

Urodynamické vyšetření

Urogynekologie

Operace dělohy +14 Více

Antikoncepce

Očkování proti hpv

Cystoskopie

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!! Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy (např.:preventivní prohlídka, akutní...

• močová inkontinence
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Vynikající paní doktorka, vždy milá, vše vysvětlí, citlivá. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna ji, i když to mám do ordinace trochu z ruky. Neměnila bych.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Biopsie děložního čípku

Paní doktorka Jalůvková je opravdu člověk na svém místě .
Je velmi milá,příjemná vše vysvětlí klidným hlasem s úsměvem na tváři , při vyšetření je citlivá,šetrná a popíše každý krok který provede .Mám za sebou velmi nepříjemnou zkušenost s jiným lékařem,ale u paní doktorky jsem se cítila dobře a vím že se nemusím ničeho bát .
Všem vřele doporučuji , jsem ráda že ještě stále existují takto skvělí lékaři,děkuji

Michaela Holubová

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Byla jsem u paní doktorky poprvé.Líbilo se mi jak vše vysvětluje a snaží se najít nejvhodnější řešení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Moc mila a prijemna pani doktorka i sestricka. Lidske jednani a pochopeni. Profesionalni pristup. A dostupne brzke terminy na objednani! Za mne obrovska spokojenost narozdil od jinych instituci.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a hlavně profesionální. Pakliže se objeví jakýkoliv problém, nemám žádný blok (jako u předchozí doktorky) ordinaci navštívit. Vřele doporučuji. :)

perfektní přístup, klidné prostředí, vysvětlení všech úkonů, vstřícné jednání a pochopení pro pacientovy potřeby, úsměv, jen a jen doporučuji :)

skvělý odborník,můžu je doporučit,paní doktorku jsem již doporučila kamarádce a byla nadšena,že se s takovým lékařem už dlouho nesetkala

Jsem typ člověka, co se doktorů bojí, paní doktorka i sestřička jsou strašně hodné a milé. S návštěvou jsem byla velmi spokojená, s vyšetřením také. Paní doktorka i sestřička jsou profesionálky, můžu všem doporučit.

Nechci posuzovat hned po první návštěvě,ale ted´, po třetí návštěvě můžu vřele doporučit. Paní doktorka i paní sestřička jsou obě velice milé a příjemné, stěry trvaly malinkou chvilinku, paní doktorka mi vysvětlila co a jak bude vyšetřovat, pomohla mi s mým problémem. Moc děkuji Kurečková Světlana.

Nejlepší Lékařka kterou jsem kdy měla.Má skvělý a hlavně lidský přístup,který je velmi důležitý.Jsem moc ráda,že k ní chodím a cítím se tam velmi dobře.Mohu všem jen doporučit .Sestřička je taky úžasný člověk na pravém místě.Děkuji za všechno :)

Urodynamické vyšetření

Běžný termín

Preventivní prohlídky

Vedení těhotenství

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska Cu, Ag, Au

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Mirena, Jaydess

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Rekonstrukční operace pro sestup rodidel

Dispenzární kontroly

Vyšetření okultního krvácení

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Ambulancí dětské gynekologie PGK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Centrem onkogynekologické prevence PGK FN Ostrava

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Biopsie děložního čípku

Paní doktorka Jalůvková je opravdu člověk na svém místě .

Michaela Holubová

• močová inkontinence