Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
732 34.....
555 13.....

Urodynamické vyšetření

Urogynekologie

Operace dělohy + 14 Více

Antikoncepce

Očkování proti hpv

Cystoskopie

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!! Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy (např.:preventivní prohlídka, akutní...

• močová inkontinence
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Moc mila a prijemna pani doktorka i sestricka. Lidske jednani a pochopeni. Profesionalni pristup. A dostupne brzke terminy na objednani! Za mne obrovska spokojenost narozdil od jinych instituci.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a hlavně profesionální. Pakliže se objeví jakýkoliv problém, nemám žádný blok (jako u předchozí doktorky) ordinaci navštívit. Vřele doporučuji. :)

perfektní přístup, klidné prostředí, vysvětlení všech úkonů, vstřícné jednání a pochopení pro pacientovy potřeby, úsměv, jen a jen doporučuji :)

skvělý odborník,můžu je doporučit,paní doktorku jsem již doporučila kamarádce a byla nadšena,že se s takovým lékařem už dlouho nesetkala

Jsem typ člověka, co se doktorů bojí, paní doktorka i sestřička jsou strašně hodné a milé. S návštěvou jsem byla velmi spokojená, s vyšetřením také. Paní doktorka i sestřička jsou profesionálky, můžu všem doporučit.

Nechci posuzovat hned po první návštěvě,ale ted´, po třetí návštěvě můžu vřele doporučit. Paní doktorka i paní sestřička jsou obě velice milé a příjemné, stěry trvaly malinkou chvilinku, paní doktorka mi vysvětlila co a jak bude vyšetřovat, pomohla mi s mým problémem. Moc děkuji Kurečková Světlana.

Nejlepší Lékařka kterou jsem kdy měla.Má skvělý a hlavně lidský přístup,který je velmi důležitý.Jsem moc ráda,že k ní chodím a cítím se tam velmi dobře.Mohu všem jen doporučit .Sestřička je taky úžasný člověk na pravém místě.Děkuji za všechno :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po negativních zkušenostech s arogantním chováním a necitlivým přístupem mého dřívějšího gynekologa jsem byla velmi příjemně překvapena. Paní doktorka je milá, příjemná, ohleduplná, vysvětlí vše, co právě dělá, ochotně zodpoví všechny dotazy. Rovněž sestřička je příjemná. Poprvé v životě příjemná návštěva gynekologa, jsem ráda, že jsem si vybrala tuto ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dnesni nasteve pani doktorky musim rict ze,je velice mila o vsem si dokaze promluvit poradit,sla jsem k pani doktorce po prve co jsem se prestehovala z jineho mesta,a muzu jen doporucit i pani sestricka je velice mila a vse vysvetli.Jsem rada ze jsem si vybrala ordinaci pani doktorky

S paní doktorkou jsem velice spokojena, na veškeré moje otázky mi velmi vstřícně zodpoví, má lidský přístup. Když jsem u ní, tak vím, že má na mně dost času, nespěchá a při vyšetření je citlivá. Všem doporučuji.

Urodynamické vyšetření

Antikoncepce

Očkování proti hpv

Cystoskopie

Cena není uvedená

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska cu, ag, au

Cena není uvedená

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska mirena, jaydess

Cena není uvedená

Antiinkontinentní operace- tvt, tot, sis

Cena není uvedená

Rekonstrukční operace pro sestup rodidel

Dispenzární kontroly

Vyšetření okultního krvácení

Cena není uvedená

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s ambulancí dětské gynekologie pgk fn ostrava

Cena není uvedená

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s centrem onkogynekologické prevence pgk fn ostrava

Běžný termín

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín