COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
732 34.....
555 13.....

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Mirena, Jaydess, Levosert, Kyleena • od 5 000 kč

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska Cu, Ag, Au • od 2 000 kč

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS +8 Více

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 ...

• močová inkontinence

Běžný termín

Očkování proti hpv

Preventivní prohlídky

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Ambulancí dětské gynekologie GPK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Centrem onkogynekologické prevence GPK FN Ostrava

Vedení těhotenství

Vyšetření okultního krvácení

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemná a hodná paní doktorka. Má k pacientům profesionální a lidský přístup, velká spokojenost, děkuji za ošetření.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Sestřička i paní doktorka s milým, vstřícným přístupem. Byla to má první návštěva v ordinaci, takže netuším, do jaké míry je mé hodnocení relevantní. Nicméně, i tak mohu hodnotit jen pozitivně. Žádná čekací lhůta, vše mi bylo během vyšetření vysvětlováno se zájmem.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. vedení těhotenství

Paní doktorku 100% doporučuji. Jsem maximálně spokojená. Sestřička taky super, prostory příjemné a žádné čekání. Čas vždy souhlasí s časem objednaným. Objednávkovy systém vše jen pozitivně umocňuje. Po negativních zkušenostech s doktory z minulosti, jsem ráda, že jsem konečně dobře natrefila.

Je to velmi milá a hodna paní která vysvětlí vše do detailu.
Sice to mám k ní daleko ale jsem spokojená a ráda že ji máme se segrama.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Preventivní prohlídka.

Profesionální přístup pani doktorky i sestricky, zadne dlouhé cekani v čekárně, mohu jen pět chválu. Doporučuji.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Paní doktorka je velmi milá, trpělivá a vše krásně vysvětlí. To vše platí i pro sestřičku. Zatím jsem naprosto spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Skvělý přístup, otevřená komunikace, vysvětlení každého kroku vyšetření.
Naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Preventivní prohlídka

Paní doktorka byla moc milá, průběh vyšetření řádně vysvětlila. Příjemné prostředí. Návštěvu v ordinaci doporučuji.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velmi příjemná paní doktorka, vyslechne a snaží se pomoci.
Bohužel nevím, zda mi s mým chronickými záněty dovede pomoct, ale to možná nedovede nikdo.
S objednáním jsem neměla nikdy problém, prostředí je příjemné a sestřička je také fajn.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Vynikající paní doktorka, vždy milá, vše vysvětlí, citlivá. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna ji, i když to mám do ordinace trochu z ruky. Neměnila bych.

• močová inkontinence
  • bolesti v těhotenství