Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5....

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. vedení těhotenství

Pani doktorka je super a sestricka moc mila ,dekuji

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Jiný

Bohužel jsem měla na paní doktorku několikrát "štěstí", když jsem potřebovala něco akutně, pomalu ani nevejdete do ordinace a už odcházíte, naprosto neempatický přístup, nemístné dotazy. Nechápu, když je to navíc žena.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, milé usměvavé, chápající. Ať už se jedná o běžnou péči, tak i v těhotenství jsou mi oporou. Málokdy v čekárně čekám déle než 10minut. Rozhodně doporučuji.

W
Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

super přístup, já mám od mala strach z lékařů a lékařek, ale tato návštěva mě uklidnila a příště už budu úplně v klidu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

K pani doktorce chodim 3 roky, vzdy perfektne vysvetli, kdyz necemu nerozumim. Vyslechne problem a hlavne resi.
Pani sestricka je take uzasna.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Pani doktorka je milá, vysvetlí, pani sestrička taktiež super a vyhovovalo mi, že vybaví pacienta rýchlo

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Paní doktorka je velice milá a sympatická. Preventivní prohlídka je vždy dle mého očekávání, zbytečně to neprodlužuje, vše ráda vysvětli, zajímá se a doptává po případných problémech. Za mě naprostá spokojenost:)

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Vše v naprostém pořádku, s paní doktorkou jsem moc spokojena. Sestřičky jsou taky moc milé a sympatické.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Citlivá paní doktorka a odborník na svém místě.Všem ženám doporucuji.Jsem opravdu ráda,že je mou paní doktorkou.