Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
732 34.....
555 13.....

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Mirena, Jaydess, Levosert, Kyleena • od 5 000 kč

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska Cu, Ag, Au • od 2 000 kč

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS +8 Více

Antikoncepce

Běžný termín

Očkování proti hpv

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 9. 2019!!! MUDr. Zdenka Jalůvková ordinuje v středu, čtvrtek a pátek!!! MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. or...

• močová inkontinence

Běžný termín

Očkování proti hpv

Preventivní prohlídky

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Ambulancí dětské gynekologie GPK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Centrem onkogynekologické prevence GPK FN Ostrava

Vedení těhotenství

Vyšetření okultního krvácení

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Paní doktorka je velmi milá, trpělivá a vše krásně vysvětlí. To vše platí i pro sestřičku. Zatím jsem naprosto spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Skvělý přístup, otevřená komunikace, vysvětlení každého kroku vyšetření.
Naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Preventivní prohlídka

Paní doktorka byla moc milá, průběh vyšetření řádně vysvětlila. Příjemné prostředí. Návštěvu v ordinaci doporučuji.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velmi příjemná paní doktorka, vyslechne a snaží se pomoci.
Bohužel nevím, zda mi s mým chronickými záněty dovede pomoct, ale to možná nedovede nikdo.
S objednáním jsem neměla nikdy problém, prostředí je příjemné a sestřička je také fajn.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Vynikající paní doktorka, vždy milá, vše vysvětlí, citlivá. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna ji, i když to mám do ordinace trochu z ruky. Neměnila bych.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Biopsie děložního čípku

Paní doktorka Jalůvková je opravdu člověk na svém místě .
Je velmi milá,příjemná vše vysvětlí klidným hlasem s úsměvem na tváři , při vyšetření je citlivá,šetrná a popíše každý krok který provede .Mám za sebou velmi nepříjemnou zkušenost s jiným lékařem,ale u paní doktorky jsem se cítila dobře a vím že se nemusím ničeho bát .
Všem vřele doporučuji , jsem ráda že ještě stále existují takto skvělí lékaři,děkuji

Michaela Holubová

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Byla jsem u paní doktorky poprvé.Líbilo se mi jak vše vysvětluje a snaží se najít nejvhodnější řešení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Moc mila a prijemna pani doktorka i sestricka. Lidske jednani a pochopeni. Profesionalni pristup. A dostupne brzke terminy na objednani! Za mne obrovska spokojenost narozdil od jinych instituci.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a hlavně profesionální. Pakliže se objeví jakýkoliv problém, nemám žádný blok (jako u předchozí doktorky) ordinaci navštívit. Vřele doporučuji. :)

perfektní přístup, klidné prostředí, vysvětlení všech úkonů, vstřícné jednání a pochopení pro pacientovy potřeby, úsměv, jen a jen doporučuji :)

• močová inkontinence
  • bolesti v těhotenství