Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Mirena, Jaydess, Levosert, Kyleena • od 5 000 kč

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska Cu, Ag, Au • od 2 000 kč

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS +8 Více

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 ...

• Močová inkontinence
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 5 000 kč

od 2 000 kč

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS

Antikoncepce

Běžný termín

Očkování proti hpv

Preventivní prohlídky

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Ambulancí dětské gynekologie GPK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Centrem onkogynekologické prevence GPK FN Ostrava

Vedení těhotenství

Vyšetření okultního krvácení

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

super přístup, já mám od mala strach z lékařů a lékařek, ale tato návštěva mě uklidnila a příště už budu úplně v klidu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. vedení těhotenství

K pani doktorce chodim 3 roky, vzdy perfektne vysvetli, kdyz necemu nerozumim. Vyslechne problem a hlavne resi.
Pani sestricka je take uzasna.

Pani doktorka je milá, vysvetlí, pani sestrička taktiež super a vyhovovalo mi, že vybaví pacienta rýchlo

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. preventivní prohlídky

Paní doktorka je velice milá a sympatická. Preventivní prohlídka je vždy dle mého očekávání, zbytečně to neprodlužuje, vše ráda vysvětli, zajímá se a doptává po případných problémech. Za mě naprostá spokojenost:)

Vše v naprostém pořádku, s paní doktorkou jsem moc spokojena. Sestřičky jsou taky moc milé a sympatické.

Citlivá paní doktorka a odborník na svém místě.Všem ženám doporucuji.Jsem opravdu ráda,že je mou paní doktorkou.

Paní doktorka je opravdu skvělá, empatická, citlivá, taktní... Všemi deseti doporučuji!!!! Kéž by každá žena měla takto úžasnou gynekoložku.

Úžasná paní doktorka, s klidem vysvětlí, věnuje se. Milá a starostlivá paní sestřička. Jsem moc spokojená, stojí mi za to k nim dojíždět přes celou Ostravu.

Doporučuji paní doktorku. Je velmi příjemná a hodná žena. Dokáže všechno krásně vysvětlit do detailů. Sestřička taky je super.

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemná a hodná paní doktorka. Má k pacientům profesionální a lidský přístup, velká spokojenost, děkuji za ošetření.

• Močová inkontinence
  • Bolesti v těhotenství