Zdenka Jalůvková, gynekolog Ostrava

přijímá nové pacienty

Gynekolog Více

395 návštěv profilu během 30 dní

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 ...

• Močová inkontinence
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví.

super přístup, já mám od mala strach z lékařů a lékařek, ale tato návštěva mě uklidnila a příště už budu úplně v klidu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

K pani doktorce chodim 3 roky, vzdy perfektne vysvetli, kdyz necemu nerozumim. Vyslechne problem a hlavne resi.
Pani sestricka je take uzasna.

Pani doktorka je milá, vysvetlí, pani sestrička taktiež super a vyhovovalo mi, že vybaví pacienta rýchlo

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Paní doktorka je velice milá a sympatická. Preventivní prohlídka je vždy dle mého očekávání, zbytečně to neprodlužuje, vše ráda vysvětli, zajímá se a doptává po případných problémech. Za mě naprostá spokojenost:)

Vše v naprostém pořádku, s paní doktorkou jsem moc spokojena. Sestřičky jsou taky moc milé a sympatické.

Citlivá paní doktorka a odborník na svém místě.Všem ženám doporucuji.Jsem opravdu ráda,že je mou paní doktorkou.

Paní doktorka je opravdu skvělá, empatická, citlivá, taktní... Všemi deseti doporučuji!!!! Kéž by každá žena měla takto úžasnou gynekoložku.

Úžasná paní doktorka, s klidem vysvětlí, věnuje se. Milá a starostlivá paní sestřička. Jsem moc spokojená, stojí mi za to k nim dojíždět přes celou Ostravu.

Doporučuji paní doktorku. Je velmi příjemná a hodná žena. Dokáže všechno krásně vysvětlit do detailů. Sestřička taky je super.

• Močová inkontinence
  • Bolesti v těhotenství