Zdeněk Petrželka, psycholog Praha

PhDr. Zdeněk Petrželka

Psycholog

15 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Bieblova 6, Praha
Ordinace psychologie a psychoterapie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Po telefonické domluvě je možno domluvit setkání v mé ordinaci do 24 hod., resp. někdy i bezprostředně během několika hodin. V případně výrazné krize ...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace psychologie a psychoterapie vztahy

Dvě zkušenosti s panem doktorem a stačilo mně to. Pan doktor je jako kdyby nebyl z tohoto světa. Co mi řekl minule, tak na druhém setkání popřel, plete si své pacienty. Přes svoji prvotní vstřícnost působil nerudně a nervózně a po čtvrt hodině sezení jsem už netrpělivě odečítala minuty a čekala až odejdu z ordinace. Četla jsem tu starší recenze, které jsou pochvalné, pan doktor se za ty roky asi změnil. Podle mě k horšímu a chyběl mi pocit, že se pan doktor umí vcítit do mého problému, budu hledat psychologa s větší empatií k problémům pacienta. Z ordinace jsem odcházela rozhozená a v horším stavu, než když jsem tam šla.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace psychologie a psychoterapie partnerské vztahy

Pan doktor Petrželka je poněkud urputný v názorech, když mu oponujete, tak je podrážděný a dává to najevo. Svůj názor k vašemu problému příliš nevysvětlí, tak se může stát, že z ordinace odejdete rozpačití s pocitem zkusit ještě konzultaci s jiným psychologem pro srovnání. V recenzích lidé píší o tom, že pan doktor mluví o svém životě, to je pravda, ale mluví k věci. Kdo chce k debatám vstřícnějšího psychologa, který vaši věc rozebere dopodrobna, abyste ji pochopili a třeba změnili svůj postoj, měl by se poohlédnout po jiném. Pan doktor neustále koukal na hodiny při moji návštěvě, což také nedělá dobrý dojem a přišla jsem si tam jak na běžícím pásu"


C
Ověřeny pacient

Jsem dlouholetá pacientka pana doktora a chci mu touto cestou poděkovat. Pan doktor mě opakovaně podpořil v krizových životních situacích. Je to moudrý lékař s velkou mírou empatie. Velice oceňuji správnost jeho predikcí a postupů a také možnost bezprostřední telefonické konzultace i mimo pracovní dobu a o víkendech. Mohu jen doporučit všem, kteří si nevědí rady se svými problémy. Lenka K.


P
Ověřeny pacient

Po ztrátě zaměstnání a rozchodu s partnerkou jsem začal navštěvovat pana doktora po dobu několika měsíců. Díky jeho laskavému a přitom profesionálnímu přístupu jsem začal zase normálně fungovat. Kdyby mi nepomohl on, kdoví, jak bych skončil. Děkuji.


Ověřeny pacient

Svou tetu jsem přivedl k PhDr. Petrželkovi na doporučení známého, protože o sebe úplně přestala dbát a byl jsem jediný z rodiny, kdo se s ní nepřestal stýkat a měl odvahu k ní přijít do neskutečného nepořádku.
Teta se díky PhDr. Petrželkovi neuvěřitelně zlepšila, uklízí si, pere, vaří a venčí psa, dbá o svoji hygienu, dokonce 2x denně si čistí zuby. Rodina je spokojená, že se tam teď k ní dá přijet na návštěvu. Doba 3 měsíce a začala opět fungovat sama od sebe. Vůbec nechápe, proč to předtím nedělala.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný, moudrý a umí pomoci.Dodnes z jeho rad čerpám a jeho přístup mi sedl.


J
Ověřeny pacient

Úvodem bych rád napsal, že jsem pana doktora začal navštěvovat asi před deseti lety. Důvodem bylo mé celkové zhroucení pár měsíců před maturitou způsobené celkovým fyzickým a psychickým vyčerpáním, které vedlo k internaci Centra Krizové Intervence. Do té doby jsem byl normální, možná trochu živější chlapec a proto bylo pro celou mojí rodinu moje zhroucení překvapením.
Lidé mají většinou představu že přijdou k psychologovi, lehnou si na postel a poté co řeknou své představy a co cítí, doktor jim řekne pár otřepaných frází a sezení končí. Štěstí že to tak u pana doktora není.Dodnes si pamatuju na to, jak sem se poprvé posadil a zatímco se mnou bylo jinde jednáno jako s bláznem, pan Petrželka mi nabídl čaj, provedl pár písemných testů a začal se mnou bavit o mých skutečných pocitech a - co je nejdůležitější - jednal se mnou jako s člověkem. S člověkem, který má problém. A který se může vyřešit, aniž by o tom kromě mé rodiny každý věděl a já s tím měl pak mnohem větší potíže.
Ano, možná nenosí bílý plášť a nechrlí ze sebe jednu chytrou učebnici za druhou. Ale pokud je tohle poslední co u svého lékaře hledáte a jde Vám hlavně o to cítit se lépe, vážit si sebe sama a naučit se pracovat se svým strachem, bolestí a podobnými démony, pak mohu pana Petrželku jedině doporučit.
Pepík D


O
Ověřeny pacient

Umí pomoct si myslím. Jeho svérázné metody mi rozhodně nevadí. Na žvanění zoufalců nedejte :)


Děkuji Doktůrku. Moc jste mi pomohl. Ať žije babské, jidášovo a jiné ucho !!! Uši jsou zkrátka důležité. Člověk by měl občas poslouchat. Přeji hodně úspéchú v osobním i pracovním životě. Fun tomas......


ano, pan psycholog je příliš upovídaný, byla jsem u něj 3x a pokaždé jsem stihla říci dohromady tak dvě věty... takže to byla jen ztráta času, nemohu doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den pane doktore. Chci se zeptat, chtěl bych u vás provádět terapie a naučit se ovládat uzkosti a myslet pozitivně, Vystřídal jsem mnoho psychiatrů, co mi dávají jen prášky a nic jiného, já už chci být bez prášků. Chci se vylecit psychicky ne to pořád překrývat. Děkuji

    Vážený kliente,
    prosím zavolejte mi na můj tel. , který najdete asi na googlu apod. abychom si mohli domluvit setkání. V odpovědi na známý lékař prý nesmím uvést ani tel., ani mailovou adresu Srdečný pozdrav Z. Petrželka

    PhDr. Zdeněk Petrželka

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Po telefonické domluvě je možno domluvit setkání v mé ordinaci do 24 hod., resp. někdy i bezprostředně během několika hodin. V případně výrazné krize ...

Více