Všeobecná zdravotní pojišťovna

gyn. ambulance (mapa)

Běžný termín +6 Více

Gynekologická operace

Odstranění cysty

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci: nebo internetové stránky V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytujeme komplexní služb...

• neplodnost
  • ženské nemoci

Gynekologická operace

Operace přednádorových stavů čípku, vulvy a pochvy

gyn. ambulance

Očkování proti rakovině děložního čípku

Preventivní prohlídky

gyn. ambulance

Umístění: Silesia Medical s.r.o.

Nejlepší doktor gynekolog kterého jsem mohla poznat! Je velice příjemný, profesionální, lidský, usměvavý a precizní. Vždy mám u něj pocit že jsem v dobrých rukou. Moc doporučuji!

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jeho pacientka

Dobrý den.
Pan doktor Kuras je skutečně PAN doktor. Profesionlní, lidský . Je to nejlepší gynekolog jakého jsem za svůj život poznala. Vůbec žádná arogance naopak empatie, vyslechne . Po stránce diagnostické a profesní výborný odborník, nic nezanedbá a je velmi precizní.

W
Umístění: Silesia Medical s.r.o.

Nejlepší gynekolog u kterého jsem kdy byla. Se vším ochotně pomůže a poradí. Má osobitý přístup a sestřička je taky super.

Pan doktor má velice lidský přístup a je prostě hvězda, vždy vyšetří opravdu s citem, nic nezanedbvá, odcházím z ordinace s lepší náladou :-). Protože jí umí v člověku naladit i když zdravíčko není zrovna dvakrát ok ! Doporučuji, hlavně mladým holkam k ženskému lékaři poprvé .

Chodim uz 9 let k tomuto milému lékaři.Jsem spokojena, nemenila bych.Lidsky přístup, vse vždy s takten a bez medicínských vyrazu vysvětleno.

Chodím k panu doktorovi už nějaký ten čas a je to profesionál každým coulem, lidský, vždy pozitivní a usměvavý, dobře se s ním povídá na vážná i nevážná témata. Rozhodně doporučuji všemi dvaceti ;-)

Já osobně s přístupem pana doktora spokojená vůbec nebyla, nechtěl mi napsat antikoncepci, změnila jsem doktora a problém vůbec nebyl.

Hledala jsem dlouho nového gynekologa. Díky těmto stránkám jsem našla a bez váhání zvolila mudr. Kurase. Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. S tak úžasným ,profesionální a lidským přístupem jsem se ještě nesetkala a to už mi je 65 let! PANE doktore, děkuji Vám ,jsem šťastna, že jsem s u Vás mohla zaregistrovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající přístup k pacientkám, pan doktor je srdečný, empatický, vstřícný, pečlivý. V mém důchodovém věku, kdy jsem během let prošla postupně různými pracovišti gynekologů, musím říct, že toto je opravdu nejpříjemnější. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Zdeněk Kuras je velice příjemný člověk,jsem velice spokojená.Děkuji a doporučuji :-)

• neplodnost
  • ženské nemoci