Všeobecná zdravotní pojišťovna

Operace přednádorových stavů čípku, vulvy a pochvy

Běžný termín +6 Více

Gynekologická operace

Odstranění cysty

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci: nebo internetové stránky V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytujeme komplexní služb...

• Neplodnost
  • Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví

Gynekologická operace

Operace přednádorových stavů čípku, vulvy a pochvy

gyn. ambulance

Očkování proti rakovině děložního čípku

Preventivní prohlídky

Umístění: Silesia Medical s.r.o. preventivní prohlídky

Ano milý, lidský. Bohužel pocit, že spěchá.. Vše dohledával individuální přístup zde nefunguje. Častý zaskok. Je to škoda. Tak jsem přešla jinam kde sice pan doktor není,, tak příjemný ", ale je špičkou v diagnostice a pomohl mi, když v Silesia tvrdili, že jsem ok.

Umístění: Silesia Medical s.r.o.

Nejlepší doktor gynekolog kterého jsem mohla poznat! Je velice příjemný, profesionální, lidský, usměvavý a precizní. Vždy mám u něj pocit že jsem v dobrých rukou. Moc doporučuji!

W
Umístění: Silesia Medical s.r.o.

Nejlepší gynekolog u kterého jsem kdy byla. Se vším ochotně pomůže a poradí. Má osobitý přístup a sestřička je taky super.

Pan doktor má velice lidský přístup a je prostě hvězda, vždy vyšetří opravdu s citem, nic nezanedbvá, odcházím z ordinace s lepší náladou :-). Protože jí umí v člověku naladit i když zdravíčko není zrovna dvakrát ok ! Doporučuji, hlavně mladým holkam k ženskému lékaři poprvé .

Chodim uz 9 let k tomuto milému lékaři.Jsem spokojena, nemenila bych.Lidsky přístup, vse vždy s takten a bez medicínských vyrazu vysvětleno.

Chodím k panu doktorovi už nějaký ten čas a je to profesionál každým coulem, lidský, vždy pozitivní a usměvavý, dobře se s ním povídá na vážná i nevážná témata. Rozhodně doporučuji všemi dvaceti ;-)

Já osobně s přístupem pana doktora spokojená vůbec nebyla, nechtěl mi napsat antikoncepci, změnila jsem doktora a problém vůbec nebyl.

Hledala jsem dlouho nového gynekologa. Díky těmto stránkám jsem našla a bez váhání zvolila mudr. Kurase. Dnes jsem byla u pana doktora poprvé. S tak úžasným ,profesionální a lidským přístupem jsem se ještě nesetkala a to už mi je 65 let! PANE doktore, děkuji Vám ,jsem šťastna, že jsem s u Vás mohla zaregistrovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající přístup k pacientkám, pan doktor je srdečný, empatický, vstřícný, pečlivý. V mém důchodovém věku, kdy jsem během let prošla postupně různými pracovišti gynekologů, musím říct, že toto je opravdu nejpříjemnější. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Zdeněk Kuras je velice příjemný člověk,jsem velice spokojená.Děkuji a doporučuji :-)

• Neplodnost
  • Ženské nemoci