interní a geriatrická ambulance
Sokolovská 304, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: interní a geriatrická ambulance Jiný

Dobrý den , je mi ctí že jsem kdy mohl být v rukou výborného lékaře ,a také velmi profesionální přístup, empatický milý a příjemný odborník a specialista nemohu si pana doktora vynachválit :) !

Děkuji pane doktore :)

K panu doktorovi hodím již několik let a oproti mému prvnímu psychiatrovi mi dokázal pomoct a našli jsme i medikaci, která mi více méně funguje. Konečně v noci spím .
Navíc je to u něj jako doma v obýváku ☺️ jen TV tam chybí . I to je důvod, proč se u něj člověk cítí dobře.
Doporučuji.

Pan doktor Kalvach patří k mimořádným osobnostem české geriatrie a gerontologie. Prosazuje smysl našeho počínání a to z pozice lékaře i pacienta. Nemedicínská řešení v madicíně. Trpělivě a houževnatě pracuje pro lepší život starých lidí. Jako koncepční osobnost, lékař i spisovatel je nedoceněn. Neprávem musí překonávat nekolegiální překážky.

moc hodný,citlivý. Když mi nebylo dobře,dal mi i svoje číslo na osobní mobil. Díky bohu jsem nemusela využít... Skvěle dokáže navést na ,,správnou cestu,, podpořit. Doporučil mi přítel,který k němu chodí roky.

Pan doktor mi velmi pomohl překonat složité životní období a vždy mi naslouchal a snažil se mě navézt na správnou cestu. Velice si pana doktora vážím a velice mu děkuji za to ! Vřele doporučuji !

pan doktor mě vrátil do života, když jsem k němu poprvé přišla považoval za důležitější moje pocity, než tlustou kartu popsanou předešlými lékaři. jen díky jeho znalostem a zájmu o pacienta nejsem stálou obyvatelkou léčebny, neukončila jsem svůj život, ale mám rodinu a práci. Chodím k němu každý měsíc už od mládí a nikdy mě nezklamal a pokaždé pomohl.

s panem doktorem Kalvachem mám ty nejlepší zkušenosti. léčí mě dva a půl roku. diagnózu rozpoznal na první schůzce, léky, které mi na první schůzce dal, beru s minimální obměnou dodnes. velmi nenásilně mi na druhé schůzce diagnózu naznačil a takhle to vlastně mezi námi funguje.
on mi naznačuje, nikdy k ničemu nenutí, nastavuje zrcadlo. je velmi chápavý, bystrý a mezi svými kolegy (i vrstevníky) velmi vážený doktor.

Pan asistent Z.Kalvach je vzacný člověk.Je to profesionál-hodný,zkušený,všímavý,pozorný, a přitom skromný.Pomoc druhým nikdy neodmítne-jako je napsané v předchozím hodnocení-vždy se snaží vyhovět ,i kdyby to mělo byt na ukor jeho samého.Jiného takového lékaře jsem zatím nepotkala.Zaslouží si jen to nejlepší hodnocení.A vím,že nemluvím jen sama za sebe...Škoda jen,že takových lékařu není víc.To je mne opravdu líto.Vážím si ho a přeji mu hodně zdraví a pohody:-).

Pan doktor je velice milý a hodný člověk,znám ho už řadu let.Vždy se snaží vyhovět,i kdyby to mělo být na jeho úkor.Je to takové sluníčko,má už sice také svůj věk,ale přesto je to velice šarmantní pán se smyslem pro humor.Kdysi mi hodně pomohl.Jsem někdy asi velký oříšek,mám pocit,že už je někdy v koncích jak mi pomoci,ale snaží se,jak jen může.Je fakt,že na mně vyzkoušel už celou řadu medikamentů.Ale společně vždy nakonec najdem ten správný lék,co mi sedí.Mám ho ráda,vážím si ho i jako člověka,má správný přístup k životu a tak to má být.Jen se bojím,že mi brzo uteče do důchodu!