Blanická 26, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Jednim slovem, penize az na prvnim miste . Ucastnil jsem se vikendoveho sezeni holotropniho dychani. Nasledna konzultace vicemene zadna ale prvni dotazy na prvnim setkani byli (prekvapive...) penize. Proste Kmunickova jede svuj business. A to je dle meho spatne od zacatku.

Zdenu znám krátce, ale velmi mi přirostla k srdci. Při prvním sezení jsem byla trochu rozpačitá, přišla mi poněkud svérázná a měla jsem pocit, že nehce vědět více než je nutné...
Na prvním holotropním víkendu jsem však zcela změnila názor. Moc milá a hodná žena. Přátelská. Z nabídky tykání u paní jejího věku jsem byla nejdříve trochu nervózní, ale po chvíli to bylo tak přirozené a absolutně vhodné pro danou situaci.
Starala se o nás ona i její tým. Cítila jsem se zcela bezpečně. A těm z nás, kterým po dýchýní nebylo zrovna nejlíp se věnovala tak dlouho, jak bylo potřeba. A 14 dní až měsíc po holotropním víkendu má člověk nárok na bezplatné sezení, potřebuje-li někdo pomoci zpracovat své prožitky. Takže jak tu někdo píše, že jí jde hlavně o peníze - nemyslím si.

Pronájem prostoru není zdarma.
Jídlo není zdarma.
Tým spolupracovníků není zdarma.

Ne - nejedná se o charitu!

Ale co člověk, to názor. Nicméně si nemyslím, že u psychologické pomoci je možné udělat si jasný a finální názor na kvalitu péče po jedné schůzce. Z vlastní zkušennosti vím, že to chce alespoň dvě až tři návštěvy...
Mrzí mě, že jsem Zdenu a její holotropní víkendy nepoznala dříve. Přeji jí hlavně pevní zdraví ať je tu s námi ještě hodně dlouho! :)

MUDr. Kmuníčková dělala už při první a druhé schůzce dalekosáhlé závěry z několika málo detailů, které jsem jí řekla. Navíc řekla, že chce vidět výsledky a změnu postojů - a tak elegantně odmávla celou mojí předešlou léčbu jinde (já se málo snažím a moje doktorka je neschopná). MUDr. Kmuníčková nepoužívá léky, což je ok. Průšvih je, že neznala (psychiatrické) léky, které užívám. Léky nemusí používat, ale znát ano. Takže celkově palec dolů a jdu jinam.

Pane Fabiane,až budete duchodce a budete hospodařít s 7000kc na msíc tak radikálně změníte názor a už tu nebudete vykřikovat o nevýdané nízké ceně za udajný výkend.Nám se naopak zdá cena jako moc vysokánská,prostě jen komerce byznys.

Kvôli peniazom? 2000Czk za výkendový "zážitkový workshop" (skôr hlboká terapia) je cena nevídaná ! Ešte aj so stravou, + stará sa o Vás celý tým, cca 7 ľudí. Iný amatéri majú ceny cez 3000CZk za víkend. Takže kvôli peniazom to pani Kmuníčková zrejme nerobí. Ja som s víkendami veľmi spokojný.
Ostatné poradenstvo neviem posúdiť.

Tímto chci paní doktorce moc poděkovat, změnila mi život, měla se mnou léta nekonečnou trpělivost a dnes již funguji opět na 100%. Jan S.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, chodím k ní již leta. Ceny nejsou lidové, to ne, ale za kvalitu si ráda zaplatím. Byly sezení, které se mi nelíbily (resp. to co jsem slyšela se mi nelíbilo), dokonce mě i naštvala svými reakcemi, ale...ona vždy měla pravdu. Jsou tu názory, že paní doktorka nepomohla, nevyřešila...ona taky nemá co řešit, vyřešit si musí každý sám, ona ukáže cestu, jiný náhled na situaci než máme my sami. Ale změnit můžeme jen my sami.

Vážení, co se cen týká, srovnejte si, laskavě, ceník paní doktorky s cenami ostatních lékařů, kteří nejsou odměňováni pojišťovnou. Jejich velmi příznivé ceny se pohybují od 700,-/hod. Co se pak týká celovíkendových workshopů se stravou, neviděla jsem levnější než za 3500,- Kč. Tady zaplatíte 2000,- Kč a věnuje se vám profesionálně nejen lékařka, ale i team jejích lidí. A co se jejích kvalit týká, bylo by mi až hloupé její vzdělání, metodu, dosavadní praxi, certifikaci přímo prof. Stanislavem Grofem a její moudrost a lidskost obhajovat vůči lidem, kteří mají právo na svůj osobní názor, ale ne na primitivní hanění v anonymitě. Za sebe a desítky těch, které jsem už osobně měla možnost poznat a sledovat jejich vývoj, si pevně stojím za svým rozhodnutím k MUDr. Kmuníčkové docházet a účastnit se holotropního dýchání. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.

Mám dojem, že ti, co sem píší, že MUDr. Kmuníčkové jde o peníze, tak se spíš bojí slyšet pravdu. Ono to opravdu někdy dost bolí, že A ještě za to platit? Kdepak, radši šupky jinam, kde je to bezbolestné. A co zubař? To nebolí? Taky musíme za plomby zaplatit.

Paní doktorka Kmuníčková je pro mě ztělesněním lékařského profesionála se srdcem.