Zdena Kmuníčková, psycholog Praha

MUDr. Zdena Kmuníčková

Psycholog, Psychiatr

25 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Blanická 26, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
25 názorů

E
Ověřeny pacient

Zdenu znám krátce, ale velmi mi přirostla k srdci. Při prvním sezení jsem byla trochu rozpačitá, přišla mi poněkud svérázná a měla jsem pocit, že nehce vědět více než je nutné...
Na prvním holotropním víkendu jsem však zcela změnila názor. Moc milá a hodná žena. Přátelská. Z nabídky tykání u paní jejího věku jsem byla nejdříve trochu nervózní, ale po chvíli to bylo tak přirozené a absolutně vhodné pro danou situaci.
Starala se o nás ona i její tým. Cítila jsem se zcela bezpečně. A těm z nás, kterým po dýchýní nebylo zrovna nejlíp se věnovala tak dlouho, jak bylo potřeba. A 14 dní až měsíc po holotropním víkendu má člověk nárok na bezplatné sezení, potřebuje-li někdo pomoci zpracovat své prožitky. Takže jak tu někdo píše, že jí jde hlavně o peníze - nemyslím si.

Pronájem prostoru není zdarma.
Jídlo není zdarma.
Tým spolupracovníků není zdarma.

Ne - nejedná se o charitu!

Ale co člověk, to názor. Nicméně si nemyslím, že u psychologické pomoci je možné udělat si jasný a finální názor na kvalitu péče po jedné schůzce. Z vlastní zkušennosti vím, že to chce alespoň dvě až tři návštěvy...
Mrzí mě, že jsem Zdenu a její holotropní víkendy nepoznala dříve. Přeji jí hlavně pevní zdraví ať je tu s námi ještě hodně dlouho! :)


K
Ověřeny pacient

MUDr. Kmuníčková dělala už při první a druhé schůzce dalekosáhlé závěry z několika málo detailů, které jsem jí řekla. Navíc řekla, že chce vidět výsledky a změnu postojů - a tak elegantně odmávla celou mojí předešlou léčbu jinde (já se málo snažím a moje doktorka je neschopná). MUDr. Kmuníčková nepoužívá léky, což je ok. Průšvih je, že neznala (psychiatrické) léky, které užívám. Léky nemusí používat, ale znát ano. Takže celkově palec dolů a jdu jinam.


P
Ověřeny pacient

Pane Fabiane,až budete duchodce a budete hospodařít s 7000kc na msíc tak radikálně změníte názor a už tu nebudete vykřikovat o nevýdané nízké ceně za udajný výkend.Nám se naopak zdá cena jako moc vysokánská,prostě jen komerce byznys.


Ověřeny pacient

Kvôli peniazom? 2000Czk za výkendový "zážitkový workshop" (skôr hlboká terapia) je cena nevídaná ! Ešte aj so stravou, + stará sa o Vás celý tým, cca 7 ľudí. Iný amatéri majú ceny cez 3000CZk za víkend. Takže kvôli peniazom to pani Kmuníčková zrejme nerobí. Ja som s víkendami veľmi spokojný.
Ostatné poradenstvo neviem posúdiť.


J
Ověřeny pacient

Tímto chci paní doktorce moc poděkovat, změnila mi život, měla se mnou léta nekonečnou trpělivost a dnes již funguji opět na 100%. Jan S.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, chodím k ní již leta. Ceny nejsou lidové, to ne, ale za kvalitu si ráda zaplatím. Byly sezení, které se mi nelíbily (resp. to co jsem slyšela se mi nelíbilo), dokonce mě i naštvala svými reakcemi, ale...ona vždy měla pravdu. Jsou tu názory, že paní doktorka nepomohla, nevyřešila...ona taky nemá co řešit, vyřešit si musí každý sám, ona ukáže cestu, jiný náhled na situaci než máme my sami. Ale změnit můžeme jen my sami.


B
Ověřeny pacient

Vážení, co se cen týká, srovnejte si, laskavě, ceník paní doktorky s cenami ostatních lékařů, kteří nejsou odměňováni pojišťovnou. Jejich velmi příznivé ceny se pohybují od 700,-/hod. Co se pak týká celovíkendových workshopů se stravou, neviděla jsem levnější než za 3500,- Kč. Tady zaplatíte 2000,- Kč a věnuje se vám profesionálně nejen lékařka, ale i team jejích lidí. A co se jejích kvalit týká, bylo by mi až hloupé její vzdělání, metodu, dosavadní praxi, certifikaci přímo prof. Stanislavem Grofem a její moudrost a lidskost obhajovat vůči lidem, kteří mají právo na svůj osobní názor, ale ne na primitivní hanění v anonymitě. Za sebe a desítky těch, které jsem už osobně měla možnost poznat a sledovat jejich vývoj, si pevně stojím za svým rozhodnutím k MUDr. Kmuníčkové docházet a účastnit se holotropního dýchání. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.


D
Ověřeny pacient

Mám dojem, že ti, co sem píší, že MUDr. Kmuníčkové jde o peníze, tak se spíš bojí slyšet pravdu. Ono to opravdu někdy dost bolí, že A ještě za to platit? Kdepak, radši šupky jinam, kde je to bezbolestné. A co zubař? To nebolí? Taky musíme za plomby zaplatit.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kmuníčková je pro mě ztělesněním lékařského profesionála se srdcem.


I

Dela to pro penize,solventnim klientum rekne to co se jim libi.
A jeste jeden poznatek,nesolvetnich se snazi zbavit a opravdu
nemocnym nezaridi ID...Jinde jim aspon daji invalidni duchod.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti