O nás

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!
Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska
Přijímáme nové pacienty. Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu. Provádíme zubní pohotovost. Věnujeme se také dětské stomatologii. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami, komplexní péče, dentální hygiena, citlivý a individuální přístup. www.stomrokoska.cz
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (27)

lékař Serhii Marikutsa Jiný

Po dlouhém hledání jsem konečně našel zubaře, ke kterému se nebojím chodit. Pan doktor je opravdový profesionál. Chápe, že se člověk návštěvy zubaře děsí a je maximálně ohleduplný, vše rád vysvětlí a zbytečně na pacienta netlačí.

lékař Serhii Marikutsa implantáty

Skvělý lékař. Odborné, rychlé a kvalitní ošetření. Velmi korektní přístup celého kolektivu. Cenově přijatelné. Podstatné náklady na pojišťovnu...

MDDr. Veronika Vysztavel estetická stomatologie

Paní doktorka je velice příjemná a milá. Byl jsem několikrát na výměnu staré amalgámové plomby za novou. Vždy perfektní práce. Ošetření bezbolestné.

MDDr. Veronika Vysztavel Jiný

Paní MDDr. Cséfalvaiová byla skvělá, milá, všechno perfektně vysvětlí, profesionální přístup. Můžu vřele doporučit. Jsem, jsme celá rodina nadmíru spokojení.

MDDr. Veronika Vysztavel zubní vyšetření

pani doktorku Cséfalvaiovú mozem len doporucit a dakujem jej!
    Je velmi silovna,mila a priatelska co Vam pri navsteve zubara velmi pomoze a opadne z Vas cast strachu :)
    Jej praca je velmi precizna, zakroky takmer bez bolesti!
    Vzdy vsetko vysvetli, poradi a doporuci co je pre Vas najlepsie.. nikdy som nemala problem s objednanim a aj v pripade bolesti a urgentnu sa pani doktorka snazila najst co najrychlejsi termin!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    lékař Serhii Marikutsa implantáty

Prošla jsem si v této ordinaci už vším, co moderní stomatologie nabízí. Vždy jsem byla naprosto spokojena se vstřícným přístupem. Pan doktor vše vysvětlí a mohu se i ptát. Za svou prací si plně stojí a to je nejvíc! A že zázraky neexistují? Pan Doktor Serhii Marikutsa je umí!

MDDr. Veronika Vysztavel zubní vyšetření

Paní doktorka mě vzala pod sebe bohužel s velmi špatným stavem chrupu po nepečlivých kontrolách od předešlé zubařky. Brzké termíny, příjemná atmosféra, vše prováděno bez bolesti. Paní doktorka vždy vysvětlí co bude následovat, je velmi sympatická, pečlivá. Rád bych jí poděkoval, za skvělou péči a její práci. Rozhodně doporučuji ! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    lékař Serhii Marikutsa estetická stomatologie

Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji.

lékař Serhii Marikutsa ošetření zubního kazu

Osobní, citlivý a zároveň profesionální přístup. Lékař, u kterého se cítíte bezpečně a s vědomím, že je zde pro vás a udělá vše, aby vám pomohl. A zkušenost s výsledkem provedených zákroků je jedinečná. Děkuji.
    Jirina Lhotska

MDDr. Veronika Vysztavel zubní vyšetření

K paní doktorce chodíme celá rodina. S její práci jsme naprosto spokojení (včetně syna, který šel raději trhat zub do ordinace, než doma). Prošli jsme si u ní od výměny starých amalgánů, přes opravy kazů, odštěpené jedničky, bělení zubů, nasazení korunky až po trhání zubů. Její práce je precizní a klade důraz na detail. Co se týče jedniček, oprava byla udělaná dokonale, vůbec není vidět výplň a perfektně vše drží. Všechny zákroky proběhli úplně bezbolestně a ve spolupráci s pacientem (práci i čas přizpůsobuje požadavkům). Vše předem vysvětlí a poradí i s následnou péči. Součástí ordinace je i dentální hygiena, a není nutné navštěvovat další kliniku. Ordinační doba vyhovuje i zaneprázdněným lidem (pozdní odpoledne i víkend). Jsme moc rádi, že jsme se k ní dostali a určitě doporučujeme i pro typy, které mají strach ze zubařů:) U paní doktorky ho určitě překonáte:).

Kontakt

V Holešovičkách 1154/33, Praha 182 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna