O nás

Stomatologie DENT MEDICO je součástí privátní kliniky CARE MEDICO. Nabízíme komplexní stomatologickou péči.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

lékař Oleksandra Ivanishen Jiný

Nedoporučuji. Neprofesionální. Neodborné. Nepřijemné.

MUDr. Martin Voldřich Jiný

Naprosto dokonalá extrakce dvou zubů moudrosti. Zákrok byl úplně bezbolestný a velmi rychlý, do 15 min jsem byla venku z ordinace. A k tomu všemu pan doktor i sestřičky vtipní, příjemní, usměvaví. Můj strach z trhání zubů tak díky této návštěvě zmizel, děkuji moc!

MUDr. Lina Velková Jiný

Paní doktorka je určitě jednička ve svém oboru a věřím, že hodně pacientů je u ní spokojených. Mě bohužel nesedl její přístup k pacientům a plně souhlasím s komentáři níže. K paní doktorce jsem se dostal přes mého starého lékaře, který bohužel končil. Vyšetření vždy doprovází komentáře a řeči na mou osobu. Paní doktorce zcela chyb empatie a profesionální jednání na které jsem jak v businessu tak i u lékaře zvyklí.

Ošetření je vždy trochu dražší ale na pražské poměry standard. Pokud však váháte kde peníze utratit doporučil bych jiného zubaře.

Veronika Kotalíková

Paní Kotalíková je profesionálka s velmi příjemným vystupováním. Je ohleduplná pokud je Vám něco nepříjemné. Na dentální hygienu k ní chodím minimálně 8 let a když změní pracoviště, tak jdu věrně s ní a to kamkoliv. Děkuji!

MUDr. Lina Velková protetické konzultace

U pani doktorky jsem byl na konzultaci. Cela konzultace byla velmi emotivni zakoncena kvantitativnim odhadem pravdepodobnych nakladu na radu osetreni.
    Celkove chovani bylo neprofesionalni, doprovazeno irelevantnimi recmi.
    Pokud jdu na konzultaci za kterou platim ocekavam profesionalni chovani, objektivni komentare, fakta a racionalni rozhodovani.
    V danem pripade bylo citit prodej sluzeb nikoliv pomoc pacientu.
    Nedooporucuji.

MUDr. Barbora Klasová replantace zubů

Nechal jsem si u paní doktorky zhotovit celou horní dutinu ústní pomocí fazet metodou Cerec. Musím říct že paní doktorka je velice profesionální.
    Dokonce Vám řekne kdy by jste se měl připravit na bolest, co zrovna dělá a ráda Vám vše vysvětlí. Paní doktorka je velice milá, stejně tak jako její asistentka. Obě jsou moc vtipné.
    Cena kliniky je třeba vyšší, ale zná svou cenu. Pokud jdete na nějaký zákrok takový, nebojte si připlatit.
    Vřele doporučuji!

Veronika Kohoutová instruktáž domácí dentální hygieny

Milý, sympatická a velmi profesionální dentální hygienistka. Děkuji za osvětu jak se správně starat o chrup a těším se naviděnou! A ano, stále už měsíc v kuse používám mezizubní kartáček! :D

Kontakt

Sokolovská 84-86, Praha 18600 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna