Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

www.psychologiebrno.cz

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Umístění: CERVOY, s.r.o. - ordinace klinické psychologie a psychoterapie Jiný

Během prvních 10 minut jsem pochopil, že tady jsem správně. Během dalších 9 měsíců jsem začal otáčet svůj život tam, abych nebyl dítě, ale samostatnej dospělej člověk. Ještě je dost práce přede mnou, ale budoucnost by nebyla taková, jaká by teď mohla být kdybych neměl to štěstí, že sem narazil právě na pana Černého. Velký dík za vše, bez nadsázky mi to změnilo život. Jednoznačně k lepšímu.

Pan doktor Černý je velmi inteligentní člověk, jako psycholog je tvrdý ale lidský. Jeho terapie jsou o hledání cesty se začarovaného kruhu s kterého člověk sám nenalezne cestu. Po jeho terapii můžete cítit bolest to je proto jak se otevírají staré rány které jsou velmi hluboko a dostávají se zásluhou pana doktora na povrch což je lepší než je celý svůj život dusit sobě protože Vám velmi účinně ničí život. Není to jednouché protože staré rány zasáhly jak Vaše srdce tak duši. A velmi bolí. Mě pan doktor pomáhá což je pro mě důležité protože pro mě můj život velmi dlouho nemá cenu . A pak doktor mi ukazuje cestu jak začít opravdu žít i když mě asi čeká dlouhá cesta .Takže pokud chcete sobě opravdu pomoci a ještě obohatit svůj život pak je pan doktor Černý ten pravý.

Panu doktorovi vděčím za to, že nejsem lidská troska, ale normálně fungující člověk, chodím k němu pravidelně už několik let (s jednou delší pauzou) a vždy, když od něj odcházím, tak jsem plný energie a radosti. S jakýmkoli problémem velice dobře poradí a zná velké množství různých cvičení, které vždy fungují a splní účel. Nikdy bych jej neměnil.

Už po první návštěvě se mi moc ulevilo.. jako by ta tíha z duše doopravdy vyletěla otevřeným oknem ven.. Velmi milý, ukázal mi postoj, který mám zaujmout k problému. Velmi se těším na další návštěvu. S jeho pomocí se mi vrátila chuť do života. Jsem moc ráda, že mi tento člověk vstoupil do života a ukáže mi cestu od trápení. Děkuji za to.

U pana doktora jsem byla zatím jen několikrát, ale už po pár setkáních můžu říct, že mi s mými problémy opravdu znatelně pomohl. Mohu ho jen a jen doporučit.

K panu doktorovi chodím mnoho let. Za tu dobu jsme se probírali různými tématy mých problémů. Přestaly noční děsy, křičení ze spaní, mírní se strach. jsem spokojená a neměnila bych.

U tohoto psychologa jsem byla velmi spokojena. Pomohl mi s řešením letitých problémů. I mě se při terapii několikrát dotýkal, např. při nácviku uvolnění nebo klidného dýchání. Bylo to naprosto přirozené a bezpečné. Nejprve se mne dovolil a měla jsem dostatek kontroly nad celou situací. Navíc vím, že podobně pracoval s mým kamarádem, který mne k němu doporučil, a ani on nebyl pohoršen.Když jsem něco chtěla vědět, tak mi vše vysvětlil. Jsem s tímto psychologem spokojená.

Vynikající psycholog s lidským přístupem.

Velmi tvrdý,ale ví co dělá.Ale pokud neděláte co chce,tak se s vámi rychle rozloučí.Myslím to v dobrém.Mě osobně pomámá jeho způsob léčby i když je to pro mě těžké.

Já mám s panem Černým výbornou zkušenost. Myslím si, že těží ze své dlouholeté praxe na různých místech. Působil na mě klidným přesvědčivým a tolerantním dojmem. Nevýhodou jsou až měsíční objednací doby.