CERVOY, s.r.o. - ordinace klinické psychologie a psychoterapie

(14 názorů)

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které nabízí klientům služby klinické psychologie a psychoterapie. Námi poskytovaná péče je hrazená zdravotními pojišťovnami. Více

CERVOY, s.r.o. - ordinace klinické psychologie a psychoterapie

Františkánská 6/502

60200 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Vojtěch Černý

Psycholog, Psychoterapeut, PhDr.

• L

Pan doktor Černý je velmi inteligentní člověk, jako psycholog je tvrdý ale lidský. Jeho terapie jsou o hledání cesty se začarovaného kruhu s kterého člověk sám nenalezne cestu. Po jeho terapii můžete cítit bolest to je proto jak se otevírají staré rány které jsou velmi hluboko a dostávají se zásluhou pana doktora na povrch což je lepší než je celý svůj život dusit sobě protože Vám velmi účinně ničí život. Není to jednouché protože staré rány zasáhly jak Vaše srdce tak duši. A velmi bolí. Mě pan doktor pomáhá což je pro mě důležité protože pro mě můj život velmi dlouho nemá cenu . A pak doktor mi ukazuje cestu jak začít opravdu žít i když mě asi čeká dlouhá cesta .Takže pokud chcete sobě opravdu pomoci a ještě obohatit svůj život pak je pan doktor Černý ten pravý.

• J

Panu doktorovi vděčím za to, že nejsem lidská troska, ale normálně fungující člověk, chodím k němu pravidelně už několik let (s jednou delší pauzou) a vždy, když od něj odcházím, tak jsem plný energie a radosti. S jakýmkoli problémem velice dobře poradí a zná velké množství různých cvičení, které vždy fungují a splní účel. Nikdy bych jej neměnil.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Tomáš Hochman

Psycholog, Mgr.

• V
      Umístění: CERVOY, s.r.o. - ordinace klinické psychologie a psychoterapie

Tomáš Hochman je psycholog u kterého si nepřipadám jako kolonka v kalendáři. Je vnímavý, citlivý a má velký smysl pro humor. Dokáže nakopnout, inspirovat a podívat se na věc jínýma očima.
      Vřele doporučuji :-)

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: syndromení

Tomáš je výborný Psycholog. Vyslechl si mé problémy a poté jsme je cca půl roku řešili. Před prvním sezením jsem nevěděl, co se bude dít (má první návštěva psychologa), při cca čtvrté návštěvě jsem tam šel spokojeně s tím, že si jdeme pouze "pokecat" ... při poslední návštěvě jsme se shodli, že můžeme jít možná na pivo, protože problémy, co se před tím zdály obrovské, teď již nejsou, a nemáme vlastně nic k řešení ... :-)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Roland Zúber

Psycholog, Mgr.

• M
      Umístění: CERVOY, s.r.o. - ordinace klinické psychologie a psychoterapie

Sugesce a hypnoza, které pan psycholog používá asi nebudou vyhovovat každému, ale jsou efektivní, rychlé a setkáte se s velkým osobním nasazením a zájmem o pacienta. Jeden z “vedlejších” účinků terapie kterou jsem absolvovala je zmizení paniky při cestování letadlem a zmizení některých žaludečních obtíží (místo 1. tablety omeprazolu denně spotřebuji tak 5 za rok).