Psychologie

3 názor Brno, Františkánská 6/502

O nás

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které nabízí klientům služby klinické psychologie a psychoterapie. Námi poskytovaná péče je hrazená zdravotními pojišťovnami.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

PhDr. Vojtěch Černý Jiný

Během prvních 10 minut jsem pochopil, že tady jsem správně. Během dalších 9 měsíců jsem začal otáčet svůj život tam, abych nebyl dítě, ale samostatnej dospělej člověk. Ještě je dost práce přede mnou, ale budoucnost by nebyla taková, jaká by teď mohla být kdybych neměl to štěstí, že sem narazil právě na pana Černého. Velký dík za vše, bez nadsázky mi to změnilo život. Jednoznačně k lepšímu.

Mgr. Roland Zúber

Sugesce a hypnoza, které pan psycholog používá asi nebudou vyhovovat každému, ale jsou efektivní, rychlé a setkáte se s velkým osobním nasazením a zájmem o pacienta. Jeden z “vedlejších” účinků terapie kterou jsem absolvovala je zmizení paniky při cestování letadlem a zmizení některých žaludečních obtíží (místo 1. tablety omeprazolu denně spotřebuji tak 5 za rok).

Mgr. Tomáš Hochman

Tomáš Hochman je psycholog u kterého si nepřipadám jako kolonka v kalendáři. Je vnímavý, citlivý a má velký smysl pro humor. Dokáže nakopnout, inspirovat a podívat se na věc jínýma očima.
    Vřele doporučuji :-)

Kontakt