AmbiCare
K Libuši 57, Praha-Kunratice, Praha

Jak vidím, o paní doktorce už delší dobu nikdo nenapsal recenzi. Velmi ráda to udělám. Snad to bude pro případné pacientky podstatná informace v rozhodování. Po několika negativních zkušenostech jsem se rozhodla od MUDr. Stádníkové odejít a níže popisuji proč.
Připojuji se k některým uveřejněným názorům bývalých pacientek. Dovolat se na objednání je někdy nadlidský výkon! Sestra často telefon nezvedá, záznamník se vzkazy volejte v ordinační době, stále krácené ordinační hodiny. (Ne každý má čas dojít se objednat osobně, popř. zeptat se na výsledky.) Další negativní věcí je, že vás sestra objedná ne na konkrétní čas, ale v hodinovém rozpětí (např. od 10:00 do 11:00 hodin) a i když přijdete v 10:00 a čekárna je skoro prázdná (jedna pacientka vycházející a jedna vcházející k doktorce, jedna čekající na recept už hodinu), tak ani po hodině nejste na řadě, protože si dají čtvrthodinku pauzu a pak vezmou pacientky, které přišly dávno po vás, které jdou dovnitř na pouhé zaklepání, nebo jsou důležitější v pořadí než vy i když jste byla objednaná a vy čekáte a čekáte .... V tomto případě nechápu, že setra dělá objednávky! To se mi nestalo poprvé, ale poněkolikáté a došla mi trpělivost.
Co se týká samotného vyšetření, tak vyšetření prsou se nedočkáte (a to jsem u ní registrovaná dlouhodobě), vyšetření UTZ zavedli až v roce 2014 a příliš citlivého přístupu ve vyšetření cytologie se také nedočkáte (po jednom vyšetření jsem dokonce 14 dnů lehce krvácela).
Měla jsem odejít od MUDr. Stádníkové již v roce 2007, kdy ústy své sestry odmítla vyšetřit mojí tehdy 78letou maminku s tím, že její problémy nejsou gynekologické, ale urologické. Urolog, který se na mou prosbu maminky ujal, jí okamžitě doporučil na vyšetření do Ústavu pro matku a dítě v Praze-Podolí, kde jí také úspěšně operovali a maminka žije ve zdraví dodnes. Jak urolog, tak doktoři gynekologové v Praze-Podolí se pozastavovali nad přístupem, se kterým jsem se na praktické gynekologii setkala. O maminčin stav projevili na této gynekologii zájem až po její operaci, kterou však neabsolvovala jejich zásluhou.

Zpani doktorkou jsem velmi zpokojená mě prsa tedy prohlídla pokud mám problém veme mě i bez obědnání jedině mi vadí že nemá v ordinaci utz.ale to je vše nestydím se k ní přijít je to velmi hodná a laskavá paní.

Bohužel,musím souhlasit s některými zde.Hledám novou gynekoložku a chtěla jsem k p.doktorce Stádníkové,ale dovolat se k ní je opravdu nadlidský výkon! Po několika hovorech v ordinační době(!) vždy záznamník se vzkazy-volejte v ordinační době,nenechávejte vzkazy apod..
Potom tedy nechápu,na co paní doktorka telefon má.Ne každý má čas dojít se objednat osobně,popř. zeptat se na výsledky atd.
Toto mě odradilo hned na začátku,takže k této lékařce bohužel opravdu ne.

Chodím k paní doktorce již více,jak 20 let a předtím i moje maminka.Vždy je to velmi příjemná návštěva a komunikace.Za celou dobu jsem nezapochybovala,že bych přešla k jiné lékařce.Kéž by bylo více takových lékařů.Paní doktorko děkuji Šubrtová

C

Dobrý den,já to vidím takto: poprvé jsem šla k paní doktorce,když jsem po dlouhém hledání nemohla sehnat gynekologa a jelikož nedaleko polikliniky pracuji zkusila jsem zajít i tady. Bez objednání,problému,jakéhokoliv negativismu mě paní doktorka okamžitě vzlala,předepsala antikoncepci a bylo to. Objednala jsem se na regulérní prohlídku,která mne překvapila,protože takhle důkladně jsem nebyla vyšetřena snad nikdy u žádného lékaře,takže jsem byla opravdu spokojena. Paní doktorka je opravdu milý lékař. A teď to negativní,je fakt,že ikdyž je pacientka objednána na určitou hodinu,často se stává,že v čekárně čeká i hodinu. V tomto případě nechápu proč setra dělá objednávky! Další negativní je to,že zaplatíte 500,- za registraci,30,- poplatek při návštěvě lékařky a při aplikaci injekce si sestra vezme 100,- nedá vám potvrzení o zaplacení a,když jsem se na to zeptala paní doktorky,tak udiveně koukala a řekla mi doslova.... no asi se to platí,když to po vás sestra chce. Další věcí je to,že se opravdu nedá přehlédnout,že když vstoupíte do jejich chodbičky,dostanete facku od cigaretového odéru. Jinak proti paní doktorce nemám ani ň.

Paní doktorka je strašně milá a zdá se že ví co dělá. Nakonec jsem ale od ní musela odejít z oragnizačních důvodů: pokud si chci domluvit návštěvu, tak si musím vzít dovolenou a jít si tam sednout a čekat, až vyjde nějaká pacientka, abych nakoukla dovnitř k sestře (i když sedí v jiné místnosti, tak nechápu, proč nemůže otevřít během vyšetření...) a objednala se (na ťukání nereaguje), telefony nebere a na záznammníku říká, ať nenecháváme žádné vzkazy. Tímto způsobem si musím jít i vyzvednout výsledky z vyšetření, které by stačilo sdělit telefonicky. Objednací lhůty jsou strašně dlouhé. Pokud jsem měla akutní problém, tak jsem tam čekala půl dne, jestli se udělá místo mezi objednanými pacientkami a ještě to sestra se mnou řešila na chodbě (!!!) jak akutní to je, jaké mám potíže atd., když tam jsou i pacienti na internu atd. Připadala jsem si jako v roce 1975 na OÚNZ. Také ordinační hodiny, jejich změny, dovolené atd.se dozvíte v lepším případě na záznamníku nebo až na místě na dveřích. Telefonický kontakt ani web neexistuje.Na tohle bohužel nemám čas. Teď chodím k jiné lékařce, kde se objednávám přes mail nebo telefonicky, výsledky laboratoře dostávám samozřejmě mailem a jdu na řadu přesně, kdy jsem objednaná. Jelikož jsem se nedovolala a nemám čas tam jít v pracovní době, tak se mi ještě po 2 letech nepodařilo sdělit paní doktorce, že už u ní nejsem...Jo a také mi v lékárně vynadali, ať se vrátím do ordinace a vyřídím paní doktorce, že nemá předepisovat léky, které se už pát let nevyrábí. Pak jsem tam čekala zase půl hodiny než někdo vyšel, aby mi vyměnili recept. Asi paní doktorka tolik nesleduje změny v léčivech, ale to bych jí tak nevyčítala, s tou organizací je to podle mého větší katastrofa.

MUDr.Vlasta Stádníková je skvělá jak jako lékař tak i jako lidská osobnost . V naší republice je lékař a lékař. Pí.doktorka patří mezi ty lékaře , kteří umí OBJEKTIVNĚ zhodnotit Váš zdravotní stav a po sléze Vám dát správnou léčbu či jen doporučení. Sestřička v neposlední řadě je pravá ruka pí.doktorky na správném místě!Pacientkám,které se dlouho nedostavily na kontrolní vyšetření obesílá korespondenci s tím ať se objednají na kontrolu!!! To se už nevídá! Pí.doktora posílá pravidelně pacientky na kontrolní vyšetření (základní vyš.gynekologické, jaterní testy,histologie atd...) . Vždy mi řekne ať si pro výsledky zavolám v ten a ten den. Nemají jen mě za pacientku a proto také chápu,když číslo musím vytočit 2x i 3xkrát. Některé dámy by se za své názory na V.Stádníkovou a sestru měli zamyslet! Jsme jen lidé !!! Lékaři a sestry nejsou roboti !!!

Souhlasím s názorem, že je p. dr. zřejmě vynikající lékařka - poznala ihned dost, aniž bych ji něco o sobě říkala. Byla jsem tam jen proto, že moje pí. dr. měla dovolenou.
Jen mě mrzí, že si bere poplatek za registraci.

Paní doktorka je milá,ochotná..vybavení ordinace je jak z padesátých let..to se dá skousnout...ultrazvuk v jiném patře jak tu někdo psal taky nevadí..ALE..paní doktorka na ultrazvuku nemá vzdělání v oboru gynekologie...takže vám parádně vyšetří žlučník,játra atd ale odborné gynekologické ultrazvukové vyšetření vám dobře neudělá(jak mi bylo potvrzeno v porodnici v poradně)..a protože paní doktorka Stádníková posílá v těhotenství pacientky na ultrazvuk pouze k ní,raději jsem při druhém těhotenství přešla jinam protože v prvním těhotenství mi zmíněná lékařka zanedbala určitá důležitá sonografická vyšetření jaká se těhotným dělají. Vím že za toto nemůže sama doktorka Stádníková ale protože těhotné pacientky posílá pouze na toto pracoviště,raději jsem přešla jinam.

Dobrý den. Paní doktorka vyjde vždycky vstříc, pomáhá vyhledat pomoc při obtížích a předepsat ten nejúčinější lék. Dojíždím k ní přes 50km, protože bych lepší blíž stejně nenašla. Doporučuji.