Vlasta Schůtová, pediatr Praha

MUDr. Vlasta Schůtová

Pediatr Více

Tesaříkova 2/1027, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je nejen erudovaný odborník ale i skvělý člověk. Zázemí je perfektní, ochota, přátelský a lidský přístup rozhodně nechybí... Máme ji moc rádi!

Eva J.
Paní doktorku mohu jen doporučit. Je skvělým profesionálem, vždy poradí, vysvětlí, je důkladná, zkušená a s dětmi to umí. Má skvělé zázemí, milé sestřičky a naše dcera se vždy těší, že si u paní doktorky pohraje ve skvěle vybavené herničce. Paní doktorka nám vždy poradila a pomohla nejen v ordinaci, ale i mimo pracovaní dobu (volá zpět na mobil. telefon) a nemohu si její přístup, schopnosti a vstřícnost vynachválit. Jsem ráda, že je má dcera v péči paní doktorky Schůtové.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorku nedoporučuji. Odmítala odložit očkování z důvodu nemoci, chovala se velmi arogantně a nerespektovala názor rodiče. Po odchodu k jinému lékaři zaslala udání na Odbor sociálně-právní ochrany dětí (kde situaci po vysvětlení naštěstí pochopili a dále nejednali).

Paní doktorku Schůtovou mohu jedině doporučit. Je to skvělá diagnostička, má velmi racionální a rozhodný přístup, pokud si není něčím jista, ihned pošle dítě k specialistovi. Na naši malou se na první poporodní kontrole jen podívala a hned objevila zdravotní problém, který si ani v porodnici nevšimli (nesmírně silný soor v pusince). Také ihned dcerku poslala na rehabilitaci s predilekcí hlavičky, za což jsem ji velmi vděčná, protože po dvou měsících pilného cvičení se hlavička a páteř dostaly do normálního stavu. Na rehabilitaci mi poté paní doktorka řekla, že to bylo i díky tomu, že bylo vše včas podchyceno.Velmi jsem paní doktorce Schůtové také vděčna za to, jak brilantně zvládla předoperační odběry dcerky - ono nabrat krev malému miminku není žádná legrace:-) Lidsky je paní doktorka velmi milá, ochotná, vždy mi zodpověděla, i po telefonu, všechny mé dotazy ustarané maminky - a že jich teda nebylo málo:-) Na někoho možná může působit občas přísně, ale já mám její strohý smysl pro humor moc ráda - skrývá se pod ním dobré srdce. Navíc má paní doktorka velmi milé a ochotné zdravotní sestřičky, které mají laskavý přístup k dětem. Jsem velmi ráda, že máme tak skvělou dětskou lékařku! Ze srdce za vše děkuji. Silvia D.

Paní doktorka je svělá lékařka, jejíž péče je efektivní bez zbytečných průtahů. Kromě toho má svou ordinaci skvěle zorganizovanou a vždy nás přijala na čas. Komunikace je jasná, milá a srozumitelná. Moc děkuji a doporučuji.

Výborná paní doktorka. Vždy poradí a děti se k ní těší. Má i bezvadné zázemí, herničku pro děti a kojící koutek.

Paní doktorka má profesionální přístup a nepodceňuje i zdánlivé maličkosti a pokud se jí něco nezdá, tak neváhá odeslat malého pacienta na příslušné odborné vyšetření (místo obvyklého, tak to necháme být a uvidíme co s tím). S malým synem jsme (hlavně po nástupu do školky) byli poměrně pravidelnými návštěvníky a ani já, ani syn jsme nikdy neměli sebemenší problém. Naopak syn se k doktorce docela těšil, protože součástí čekárny je i malá dětská herna. Za sebe jenom doporučuji...

Omlouávám se paní doktorce.Názor,který jsem zde napsal,nebyl určen k jejímu profilu.Byl určen lékařce stejného jména na druhé straně republiky.Pokud by too šlo,rád bych názor odstranil,protže paní doktorku z Prahy vůbec neznám.Omlouvám se.

Chodím paní doktorce se synem a jsem s ní nadmíru spokojená. Je fakt,že syn nebyl ještě nemocný (3 roky), ale trápí nás jiné problémy a paní doktorka nikdy,když jsme přišli nebyla arogantní. Vždy má na tváři úsměv a vlídně mluví se synem,který občas nechce spolupracovat. Je velice pečlivá a to je dle mého velice důležité.